trip-krainetrip-ukraine-dark
Vietnami viisa kui olla nii HCMC kui Phu Quocis

Tere, minul selline küsimus. Kui lendame HCMC ja oleme seal 2 päeva ning seejärel lendame Phu Quogile ( oleme 10 päeva ja siis tagasi HCMC. Enne tagasilendu ööbime HCMC siis kas mul vaja 2x viisat teha vôi saan yhega hakkama? Samuti on meil lapsed kaasas 1a ja 4 a, neile ikka ka viisa? Ette tänades

Milleks sul peaks 2 viisat vaja olema?  Sa ei lahku ju vahepeal Vietnamist?

Ühekordne ikka kõigile, muidu sa HCMC maale ei saa. PQ on sama riik, seega riigist sa ei välju. Kõige mõistlikum teha lennujaamas. Täiskasvanule maksab 25 usd, eelduseks kinnituskiri u 6 usd. Meil võttis piiril aega alla poole tunni.

Mind lihtsalt huvitab, et mis põhimõttelised eelised on kinnituskirjal e-viisa ees (peale selle, et asjaajamist on rohkem, lennujaamas läheb rohkem aega ja maksta tuleb rohkem)?

E viisa enne reisi, ise tehtud foto, prindid välja ja rohkemat pole tarvis.

Ma näitasin mobiilis seda e-viisat, välja polnud prinditud. Keegi silmi ei pööritanud selle peale, piirivalvur nagunii peab lihtsalt mingi koodi sealt viisa pealt sisse toksima, et seda oma andmebaasis näha.

Tere,

kui me lendame otse Phu Quogile ja oleme seal 14 päeva, siis meil viisat ei ole vaja teha?

Kui lendate otse Phu Quoci saarele  ja saarelt ei lahku, siis ei ole Vietnami viisat vaja. Saar on Vietnami viisavaba eritsoon turismi ergutamiseks. Lennujaamas lüüakse passi saabumise tempel sisse ja väljumisel jälgitakse, et te seal ei ole seal viibinud üle 30-ne päeva. Kõik käib kiiresti ja kergelt.