Viimased Kogemused Tripsta või Edreams

Jagage viimaseid kogemusi antud kahe keskonnaga? Hinnad kuidagi liiga odavad võrreldes lennufirma endaga.  On need usaldusväärsed keskonnad?

11 märtsil ostsin Tripsta lehelt lennupiletid. Täna sõitsin viimase otsa, probleeme polnud. Nad pakuvad ka lisateenuseid (ise ajavad sinu eest mõõduka tasu eest asju). Nagu ikka peaaegu kõikide lennuvahendajate puhul on klausel:

Tripsta.ee ei vastuta klientide ja lennuettevõtjate vahendajana mis tahes muudatuste, hilinemiste ja/või tühistamiste eest. Meie ettevõte on lennuettevõtjatega pidevas ühenduses ja püüame meie kliente lenude muudatustest teavitada.

Ostsin Edreamsist nädal tagasi piletid. Praeguse seisuga broneering ilusti lennufirma kodukal nähtav. Kõik korras.

Olen üsna sageli kasutanud Edreamsi ja kui jätta arvestamata üks enda lohakusest kaotatud pilet, siis on kõik alati korrektne olnud.

Ma olen üsna palju Tripstat kasutanud, eriti just viimasel ajal - neil on üsna mõistlik lähenemine (praeguseks tegelikult juba keelatud, kuid jätkuvalt kasutatavatele) kaarditasudele. Ptüi-ptüi, pole seni kunagi probleemi olnud. 

Sain ka nüüd oma tripsta kogemuse kätte. Pilet ostetud, raha võetud ja õhtuks vastus , et cancel ja nädala jooksul tagastame raha. Täielik pettumus.  Et uuesti osta peaks uue raha mängu panema või ootama vana raha mis eeldab seda, et selle ajaga on piletid kallimaks muutunud. Ei soovita seda saasta kelllegile

Kui saladus pole, mis piletitega tegu oli? 

Ei ole saladus.Läbi Istanbuli —Egiptusesses

See on kahjuks igasuguse e-kaubanduse (mitte ainult lennupiletite müük) paratamatus, et eksimuste, kauba saadavuse või ükskõik mis muudel põhjustel võib müüja tellimusest/lepingust tagasi astuda. Ostu vormistades annad sa selleks ka oma nõusoleku. 

See oleks võinud juhtuda ükskõik millise teenusepakkuja puhul. Minu jaoks tundub asjalik see, et olukorrast anti küllaltki kiiresti teada ja välismaise teenusepakkuja kohta lubatakse üsna kiiret tagasimakset. Selles osas saab muidugi kindel olla alles siis kui raha tagasi arvel.

Edreamsist olen korduvalt ostnud ja kõik on toiminud. Hetkel on mul pilet  BA-ga Londonisse ja lennuaeg muutus. Kuna mul on BA app, siis nägin sealt teadet graafiku muudatusest. Paar tundi hiljem, kui e-kirju lugema hakkasin, oli seal juba ka Edreamsi poolt saadetud kiri graafiku muudatusest.  Eelmine Londoni pilet oli ka edreamsist ostetud ja lend väljus 5 min varem. Ka selle kohta oli mul kohe nende poolne teade mailil. Seega omast kogemusest ütleks, et info on nende poolt väga kiiresti liikunud.