Weeze Airport - Keddy autorent

Kas kellelgi on Weezes Caddy autorendiga kogemusi? Nimelt on nende renditingimustes sees, et Eesti kodanikelt nõutakse rahvusvahelist autojuhiluba (ehk eraldi ARKi poolt väljastatavat dokumenti).

Kas see tegelikult ka nii on?

International Driving Permit not required for drivers with a residency of: Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom

Caddy, pole kuulnudki, äkki mõtled Keddy?

0
0

Damn, my bad. Loomulikult Keddy. Vaatasin sealt Volkswageneid ja miskipärast siis muutus Keddy automaatselt Caddyks. Parandasin pealkirja ära.

Igatahes küsimus endiselt õhus.

0
0

Keddy on Europcari odavbränd, mida müüakse ainult netis. Pole seal mingit probleemi eesti lubadega.

P.S neil on saksas limited milage, kui palju sõitmist siis pigem Alamo, Global drive või Buchbinder.

Kust vaatad muidu?

0
0

Europcari taustast olen teadlik. Aga kogemata lugesin nende bron.tingimusi ja sealt jäi see huvitav klausel silma, mida alguses mainisin. Plaan on Weezest AMSi sõita ja Ryani enda kodukalt vaatasin hetkel pakkumisi. Tundub, et AutoEurope lehelt saab Hertzi enamvähem sama hinnaga. Seega valin vist hoopis Hertzi.

0
0

Kui palju on Hertzi deposiiti vaja maksta? Plaan rentida auto Weeze lennujaama Hertzi kontorist, aga põrsast kotis ei osta ja tahaks tingimustest ka aru saada. Kas selle deposiidi saan teada ikka enne reisi või koha peal tehakse 1000€ne üllatus? Üldse ei oska neid asju ajada..

0
0

Kui point on selles, et eeldatavalt Ryanairiga Weeze'sse, siis miks ei proovi Ryanairi enda koostööpakkumisi rendiks ? Olen aegajalt uurinud rente ja nt viimane kord vaatasin Dublini variante ning võrreldes rendifirmade enda pakkumistega oleks Ryanair'ilt oluliselt soodsam tulnud. (Y)

0
0

Ryanairi enda lehel on deposiidiks märgitud 950€, mis on natuke riskantne. Ryanair ise pakub ju ka nende teiste firmade autosid või olen valesti aru saanud? 

0
0

Soodsam tuleb ta küll jah.

0
0

Pigem on riskantne igasuguste rendifirmade asjad kui Ryanairi kaudu bronnida. Aga jah, ma seda deposiiti ei vadanud ega oska head-halba kommenteerida. Korraliku ja kindla ning soodsa teenuse eest oleks mina küll valmis selle vajadusel panti panema. Nt Dubliniga võrrelda, siis rendifirma pakkumine oleks olnud sama väärsete autode puhul 7-ks päevaks ~150.- € , Ryanairist täisteenusega 58.- €. Vahe pole kilomeetrites aga...

0
0

Proovida ju võib, iseasi kas ka soodsamalt saab. Võtsin prooviks nt rendi Weezes 20.-27.4.2018. Ryanairi leht andis esimese vastena Budgeti pakutava Citroen DS3 tüüpi auto hinnaga 176€/nädal, samas kui sakslaste enda maakleri Billiger Mietwagen leht andis Budgeti sama tüüpi ja tingimustega auto hinnaks 147€. See ei tähenda et Ryanair alati kallim oleks, ent igaks juhuks tasuks nende pakkumise kõrvale ka muid alternatiive vaadata.

0
0

Deposiidi suurus sõltub sellest, kas võtad Hertzilt nende nö superkasko või ei.  Superkaskoga jääb  deposiit samasse kanti rendihinnaga + lisaks paagitäie kütuse hind.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased