www.mytrip.com ja www.supersaver.fi

Leidsin skyscanner'i kaudu soodsad lennupiletid. Suunab mu edasi www.mytrip.com või www.supersaver.fi leheküljele.

Palun jagage kogemusi. On keegi ostnud sealt lennupileteid? Kõik sujunud?

Ette tänades

-S-

Supersaver kontrollitud, töötab. Piletid "checkmytrip.com"is ka olemas.

Julgen samuti supersaver'it soovitada. Kõik toimis

Aitäh Teile vastuste eest! :)

Tere, ostsin piletid mytrip.com'st ja oleks küsimus seoses pagasiga. Mytripi poolt saadetud e-piletitel on peal, et Free baggage: 1 piece, kas see tähendab ikka äraantavat registeeritud pagasit? Piletid on ostetud SAS lendudele.

Lähtuma peab siiski lennufirma reeglitest. Omal halb kogemus Bookinghousest ostetud piletitega, kus oli kirjas, et hind sisaldab tasuta äraantavat pagasit. Lennujaamas aga selgus, et tutkit. Maksime juurde 60€ suuna pealt. Pärast oli sõdimist Bookinghousega pea pool aastat, lõpuks maksid siiski raha tagasi.

Aitäh oma kogemusest rääkimast. Kas on võimalik kontrollida, et kas registeeritud pagas on olemas? Näiteks helistan SASi Eesti kontakt numbrile ja küsin, kas nad saavad sellist asja kontrollida?

To Calebbes see peaks sul olema kirjas broneeringu peal,mis sulle emailie tuli peale piletite ostu!

Sai ostetud Supersaver.fi kaudu piletid Norwegiani lennule. Supersaver näitab ainult käsipagasit, Norwegiani lehele sisse logides aga ka 2x20 kg äraantavat pagasit. Lennufirma andmed peaksid olema õiged...või mis???

Sulle on saadetud emailile kinnitus, loe sealt,mida su pilet sisaldab. Norwegeni lehelt saad sa vaadat sama lendu aga bronn on sul ju mujalt. Kas hinnavahe ka on?

Nojah. Asi segane...printisin reisidokumendi välja ( supersaveris my trip) ja see näitas ka äraantavat pagasit, nüüd aga paar nädalat hiljem näitab sama leht ainult käsipagasit. Ma jõudsin juba rõõmustada... Norwegian reisidokument näitab aga siiani ka äraantavat pagasit. Et õige on siis ikkagi broneeringu kinnitus,sest ma pole ju maksnud lisapagasi eest. Vabandust kui segadust tekitab aga olen alles täitsa noor ja roheline reisija.

Minul oli sama teema aga lendasin Ukraine International Airlinesiga. Otsisin, mis ma otsisin ja selget vastust ei leidnudki ja kuna mul vene keel suus, ma helistasin otse Ukrainasse ja küsisin ja pagas oli täitsa hinna sees olemas, seega kindluse ja enese südamerahu huvides tasub hel.

Tänan Kity. Kindlasti helistan ja täpsustan asja. Päikest Teile kõigile!!!

Norwegian puhul saad kontrollida järgnevalt: Logi lennufirma lehel broneeringu numbri ja koodiga sisse. Seal näidatakse ära mitu ühikut pagasit sul piletil, eraldi ka 1 käsipagas + 1 personaalne kott. Samuti pakutakse seal pagasipileti ostmist. Kui avad ostuakna ja sulle pakutakse ainult suusa- ja golfivarustuse pagasipileti ostmist, on sul pagas hinna sees. Paljud Soome reisibürood müüvad piletit koos pagasiga, olgugi et piletil on Economy kirjad. See info pärineb Norwegiani infotelefonilt sel aastal. Kui tekib ikka kahtlus, helista üle.

Tänan. Just nii kontrollisin ja mõtlesin et kui pagasist laseb ainult suusa -või golfivarustust osta siis ei ole ikka mingi apsakas. ( Dubai reisile 1x10 kg käsipagas ja 2x20 kg äraantav pagas) Muidu oleks ainult 8kg käsipagas.