Zürichi lennujaam..

Tere,kas kellegil on kogemust ümberistumisega Zürichi lennujaamas..Sõidan Sankt-Peterburgist Swiss Airiga Amsterdami, vahemaandumisega Zürichis, ümber istumiseks jääb üks tund.Edasi-tagasi piletid  on ostetud Lufthansa kodulehelt..Amsterdam-Frankfurt-Sankt-Peterburg,mida opereerib Lufthansa,tagasi lend Swiss Airiga..Mõtlen just seda,et kas pean Zürichis tegema turva-ja passikontrolli või minna otse transfeeri..

Ette tänades.

Lufthansa ei pakuks sobimatut ühendust. Miinimum üleminekuaeg kahe lennuvahel Zürichis antud olukorras on 40 minutut. Amsterdam ja Zürich on Schengeni territoorium, St. Peterburg aga mitte seega Zürichis toimub passikontroll kuid turvakontrolli ilmselt mitte.

Sisenedes Schengenisse tuleb läbida ka turvakontroll.

Kuna tuled Venemaalt, siis on kaasas pass ja EL-i kodanikud peaksid probleemideta automaatides passikontrolli tehtud saama.

EL-i kodanikuna tunnise ümberistumise pärast ma ise seal ei muretseks. Lihtsalt tuleb vajadusel kiiremini liigutada.

Kas Peterburist on Amsterdami nii palju soodsam pilet, et tasub sellist vaeva ära? Vaatan et Tallinnast otse on hind veebruaris 166 eurot edasi-tagasi, LOT-iga vahepeatust tehes 116 eurot?

Ma saan teemaalgatajast aru, et ta on Amsterdamis ja käib sealt lennukiga Peterburgis ning läheb pärast Amsterdami koju tagasi.

To Hbert.

Elan kahjuks Hollandis ja eesmärk on külastada vaid Sankt Peterburgi.

Tere

See teema huvitab ka mind .

Nimelt on veebruari kuusse ostetud SWIZZ lend ARN-Zürich-MIA, aga peatus Zürichis on ainult 40 min. Kas keegi teab kommenteerida, mis toimingud tuleb veel vahemaandumisel läbi teha, lisaks käsipagasiga ühelt lennult teisele jooksmisele ?

Passikontroll. Ma ei tea, kas seal USA lendude jaoks veel mingi erikontroll ja turva jne ka on.

Lendasin paar aastat tagasi sama lennuga ARN-Zürich-MIA,Kuna kahe lennu vahe 40 min siis pidi kiiresti liigutama ennast,probleem selles et lennud erinevatest terminalidest,kui õieti mäletan siis Miami lend läks eraldi asetsevast terminalist E  ,nende vahel oli kõige kiirem liikumisvahend Skymetro,tuli läbida passikontroll, USA lendude erikontrolli ei olnud,vähemalt ei mäleta et keegi oleks mingeid küsimusi esitanud(kõige hullemat olen kohanud Istanbuli lennuväljal kus oli 3 erinevat turvatöötajat kes Miami lendajaid otsast peale järjest küsitlesid).