Eike Tenerife24

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari

Hola tripikad!

Olen tänakseks elanud Tenerifel juba 11 aastat ja minu jaoks on töös ja tegemisel juba teine eesti puhkajatega ja kinnisvaraga tegelev firma siin imelisel saarel. Asutasin 2016 Tenerife24 ja vedasin seda algul üksi, aga nüüd juba teeme väikese tiimiga seda hoogsalt edasi kahe professionaalse kohapeal elava eestlasest giidiga ja meie armsa meili assistendiga. Loodan eesti turistide teenindamiseks seda peagi laiendada veelgi, et eestlased tunneks ennast Tenerifel mugavalt ja koduselt nagu Saaremaal ja saaks emakeeles tuurid ja nõu ja vajadusel ka kinnisvara soetatud! Seda vulkaanilist saart olen siin 10 aastat giidina töötades ülepeakaela armastama hakanud ja nüüdseks ka pikk giidipaberite kadalipp läbi tehtud. Olen ise suur reisihuviline & reisisell, käinud ja sõitnud läbi samas vaid Euroopa, Venemaal ja muidugi Skandinaavia. Kuna samas elan nüüd sellises kohas, mis on kodueestlastele reisisihtkohaks - on minu isiklikud maailma avastusretked meie turiste teenindades jäänud viimastel aastatel tahaplaanile, aga kindlasti teen selle üks hetk jälle tasa kui Tenerife24 juba hoogsalt tööle lükatud.

Kanaari saartest suurimat - Saaremaa suurust Tenerife saart ja Muhumaa suurust naabersaart La Gomerat olen koos Sahara-liivase Lanzarotega ja Gran Canariaga täpsemalt uurinud ja giidinagi osadel neist naabersaartest töötanud, aga teised siinsedki saared ootavad veel enne suuremaid maailmavallutusi üksikasjalikku avastamist!

 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Takso hinnad TenerifelÄripäevitiMiinimum sõidualustustasu: € 3.15 (selle sees on juba 2000m sõitu) ; õhtul kella 22.00 hommikul kella 06.00-ni pühapäevadel ja punastel päevadel 3.45 €Hind 1 - km: 0.55 € / km (edasi-tagasi); õhtul kella 22.00 hommikul kella 06.00-ni pühapäevadel ja punastel päevadel 0.63 €Hind 2 -  km: € 1.10 / km;Ootetunni hind: € 15.05Öötariif ja pühade trariifKm: 0.63 € / Km (edasi-tagasi)Km:   Öötariif: 3,45 € Ootetunni hind: 15,05 €LisatasudTakso telefoni teel väljakutse lisatasu: € 0.50Sadamates ja lennujaamades taksosse istumise või taksost väljumise lisatasu: € 1.70ErihinnadJõulud ja aastavahetus: 24.detsember, 31.detsember ja 5.jaanuar.Kella 22:00-st kuni 22:00-ni järgmisel päeval: € 6.45 (sellist hinda lubab Adeje Taxi)

Juba mitu kuud on venelased saanud Kompassi lehelt hotelle broneerida ja nii meie kui nemad oleme arengutega rahul. Mängu ilu on selles, et programm kuvab sarnaselt skyscanneriga erinevatest keskkondadest hinnad ja nii saab valida garanteeritult odavaima pakkumise. Et eestikeelse versiooniga läheb veel natuke aega, tegime ta eestlastele kättesaadavaks esialgu ingliskeelsena.

Otselendude hooaja esimeseks nädalaks ehk 16-23 okt. näitab hetkel paljude lemmiku Neptuno stuudio hinnaks hotels4u kaudu 186 €/nädal.

Painake aga lahkesti nuppu!:)

http://tenerifeinfo.eu/majutuse-yyrimine-kinnisvara-rent-tenerifel.html

Täname Margit, ja kõiki teisi eelmisi kirjutajaid, hääde sõnade eest ja vastu saadaks kuumad tervitused kõigile laupäevastele saaretuuritajatele. Kui mureliku ja surmtõsiselt tööd rabava eestlase peale lasta paista natukene päikest ja loputada teda soolases ookeanivees siis temast saab mõnus, uudishimulik, naeruline ja särtsakas seltskond. Vat sellistega on mul olnud au iga laupäev Tenerifele ring peale teha:)! Aitäh vastu ja kirjutage endale kõik medal välja seal kaunil kodumaal külmale vastu pidamise eest ning kes enam vastu ei pea, siis me ootame teid ikka ja jälle tagasi saarele ja meie infopuhvetisse kohvi ja veini järgi ka!:))))

Päike paistab ja rannailma jagub. Muretseda üldse ei ole põhjust. Täna hakkas veel ka "kalima", mis saart kvartalis vähemalt korra külastab, kui 300km kaugusel asuval Aafrika mandril Sahara kõrbes keerutavat liiva üle kipub jääma :). Õhk on mõnusalt kuum ja Masca külas oli täna nagu katlas. Kahjuks nähtavus ei ole enam nii kristallselge nagu paar päeva tagasi - Teidet näeb ja pildistada annab ka küll, aga seda vaid väikeses salapärases liivavines:). Eksootikat kui palju!

Fitnessiga on Tenerifel hästi ja väga vahva, kui siia spordirahvast ka jälle puhkusele tuleb:))! Eesti reisikorraldaja Horizon müüb näiteks 5* hotelli - Dream Gran Tacande. Hotell ise on hingematvalt ilus:) ja gym igati asjalik. Absoluutselt korralik ja hea gym on veel Mediterranean Palace 5*, Gala 4*, Jardin Tropical 4*, Mare Nostrum 4*. Ma isiklikult soovitaksin 4* katest itaallaste ehitatud uut ja vahvat hotelli Marylanza, mille üheks osaks on väga armas ujula ja spa koos sinna juurde kuuluvaga (siis on sul ka huvitav ;)), aga jõusaal seal on täiesti viimane sõna!!! Jõusaalimasinad on tipptase - loevad su korduste arvu väikesel ekraanil iga masina juures ja salvestavad selle su hetkel kehtivasse treeningkavasse, mille sealne peatreener gym'i peaarvutisse sisestab ja juhatavad sind julgustavalt sealt juba järgmise aparaadi või harjutuse juurde.
SPAd JA GYMi näeb siin kodukal - http://www.spacio10.es/spfitness.html# . See siin on link hotelli kodukale, kus inglisekeelne sait on vist hetkel maas, aga teistes keeltes üleval. Ka teenindajad seal nii hotellis kui spas inglise keelt ja isegi vene keelt räägivad:) (uskuge mind, see ei ole siin tavaline:))- http://www.marylanza.com/espanol_hotel_tenerife_content.htm Reeglina on jõusaal ja spa hotelli klientidele hinna sees. Tärnikamates hotellides see seda kindlam, et nii on:). Marylanza hotelli SPA nimega Spacio10 gym'is käin trennis ma ise ka ja annan ise seal step-aeroobika jt tunde ka:). Võin kindlalt öelda, et treenerid on seal nii jõusaalis kui rühmatundide jaoks parimad saarel! Näiteks annab seal soovi korral personaaltreeninguid ka endine hispaanlaste olümpiamees Andy Diaz www.andydiaz.com. Üliluksis ja imekaunis 5* hotellis Bahia del Duke töötab jõusaalis minu hea kõrgeltharitud kolleeg Monica Argentiinast ja see hotell oleks kindlasti mu teine soovitus. Seal on samuti tuliuus fitnesskeskus ja väga-väga korralik jõusaal uute aparaatidega, milledest osad nn. "suruõhu raskusel" töötavad. Jõusaal on seal kindlasti hinna sees. Selle hotelli eeliseks on see, et ta asub pisut lähemal ookeanirannale:) ja on turismipiirkonna vaieldamatult ilusamas otsas ja kaunima rannaga. Monica vastab hea meelega, kui miski seal jõusaalis meest eraldi huvitab ja sellest kogu teie reis Tenerifele sõltub:))). http://www.bahia-duque.com/index.php/hotel_en Kui veel soovi miskit täpsemalt uurida siis andke aga julgelt teada:))). Sellel on täienev valik kohalikest klubidest, mis otseselt pole kõik hotellidega seotud. Osad mõeldud professionaalidele. http://www.tenerifefitness.eu .

Väidetavalt mereröövlite küla Masca on ka minu jaoks üks "Must be"-dest iga turisti jaoks, kes Tenerifele puhkama satub. Hingemattev on vaade... ja no ma parem ei hakkagi kirjeldama, sest ei ole kirjanik:). Kes käinud Mascas, need ilmselt lihtsalt noogutavad pead praegu seda lugedes ja ka ei oska oma muljeid kuigi palju sõnadesse panna....võimas. Toomase ja Jana matk on kindlasti parim viis teada saada, kuidas võis tunda ennast saarelt merele põgenev piraat või missugune nägi välja koju naasva röövli kodutee kullakangid ja pärlid muula seljas... :))) Lahe! Tehke ära! Ei kahetse...