Eike Tenerife24

Hola tripikad! Olen tänakseks elanud juba üle 10 aasta Tenerifel ja minu jaoks on tegemisel juba teine eesti puhkajatega ja kinnisvaraga tegelev firma siin imelisel saarel. Seda vulkaanilist saart olen siin 8 aastat giidina töötades ülepeakaela armastama hakanud. Olen ise suur reisisell, käinud ja sõitnud läbi Euroopa, Venemaal ja muidugi Skandinaavias, aga kuna samas elan nüüd sellises kohas, mis on kodueestlastele reisisihtkohaks - on minu isiklikud maailma avastusretked turiste teenindades jäänud viimastel aastatel tahaplaanile, aga kindlasti teen selle üks hetk jälle tasa! Kanaari saartest suurimat - Saaremaasuurust Tenerife saart ja Muhumaa suurust naabersaart La Gomerat olen koos Sahara-liivase Lanzarotega ja Gran Canariaga täpsemalt uurinud ja giidinagi osadel töötanud, aga teised siinsedki saared ootavad veel enne suuremaid maailmavallutusi üksikasjalikku avastamist!
Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi. Tahab minna:
1 meeldimist
5 postitust / 6 kommentaari
23 (3.7%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid
Takso hinnad Tenerifel

Äripäeviti
Miinimum sõidualustustasu: € 3.15 (selle sees on juba 2000m sõitu) ; 
õhtul kella 22.00 hommikul kella 06.00-ni pühapäevadel ja punastel päevadel 3.45 €
Hind 1 - km: 0.55 € / km (edasi-tagasi); 
õhtul kella 22.00 hommikul kella 06.00-ni pühapäevadel ja punastel päevadel 0.63 €
Hind 2 -  km: € 1.10 / km;
Ootetunni hind: € 15.05

Öötariif ja pühade trariif
Km: 0.63 € / Km (edasi-tagasi)
Km:   Öötariif: 3,45 € 
Ootetunni hind: 15,05 €

Lisatasud
Takso telefoni teel väljakutse lisatasu: € 0.50
Sadamates ja lennujaamades taksosse istumise või taksost väljumise lisatasu: € 1.70

Erihinnad
Jõulud ja aastavahetus: 24.detsember, 31.detsember ja 5.jaanuar.
Kella 22:00-st kuni 22:00-ni järgmisel päeval: € 6.45 (sellist hinda lubab Adeje Taxi)

Juba mitu kuud on venelased saanud Kompassi lehelt hotelle broneerida ja nii meie kui nemad oleme arengutega rahul.
Mängu ilu on selles, et programm kuvab sarnaselt skyscanneriga erinevatest keskkondadest hinnad ja nii saab valida garanteeritult odavaima pakkumise. Et eestikeelse versiooniga läheb veel natuke aega, tegime ta eestlastele kättesaadavaks esialgu ingliskeelsena.

Otselendude hooaja esimeseks nädalaks ehk 16-23 okt. näitab hetkel paljude lemmiku Neptuno stuudio hinnaks hotels4u kaudu 186 €/nädal.

Painake aga lahkesti nuppu!:)

http://tenerifeinfo.eu/majutuse-yyrimine-kinnisvara-rent-tenerifel.html

Täname Margit, ja kõiki teisi eelmisi kirjutajaid, hääde sõnade eest ja vastu saadaks kuumad tervitused kõigile laupäevastele saaretuuritajatele. Kui mureliku ja surmtõsiselt tööd rabava eestlase peale lasta paista natukene päikest ja loputada teda soolases ookeanivees siis temast saab mõnus, uudishimulik, naeruline ja särtsakas seltskond. Vat sellistega on mul olnud au iga laupäev Tenerifele ring peale teha:)! Aitäh vastu ja kirjutage endale kõik medal välja seal kaunil kodumaal külmale vastu pidamise eest ning kes enam vastu ei pea, siis me ootame teid ikka ja jälle tagasi saarele ja meie infopuhvetisse kohvi ja veini järgi ka!:))))

Päike paistab ja rannailma jagub. Muretseda üldse ei ole põhjust. Täna hakkas veel ka "kalima", mis saart kvartalis vähemalt korra külastab, kui 300km kaugusel asuval Aafrika mandril Sahara kõrbes keerutavat liiva üle kipub jääma :). Õhk on mõnusalt kuum ja Masca külas oli täna nagu katlas. Kahjuks nähtavus ei ole enam nii kristallselge nagu paar päeva tagasi - Teidet näeb ja pildistada annab ka küll, aga seda vaid väikeses salapärases liivavines:). Eksootikat kui palju!

Fitnessiga on Tenerifel hästi ja väga vahva, kui siia spordirahvast ka jälle puhkusele tuleb:))! Eesti reisikorraldaja Horizon müüb näiteks 5 hotelli - Dream Gran Tacande. Hotell ise on hingematvalt ilus:) ja gym igati asjalik. Absoluutselt korralik ja hea gym on veel Mediterranean Palace 5, Gala 4, Jardin Tropical 4, Mare Nostrum 4.
Ma isiklikult soovitaksin 4
katest itaallaste ehitatud uut ja vahvat hotelli Marylanza, mille üheks osaks on väga armas ujula ja spa koos sinna juurde kuuluvaga (siis on sul ka huvitav ;)), aga jõusaal seal on täiesti viimane sõna!!! Jõusaalimasinad on tipptase - loevad su korduste arvu väikesel ekraanil iga masina juures ja salvestavad selle su hetkel kehtivasse treeningkavasse, mille sealne peatreener gym'i peaarvutisse sisestab ja juhatavad sind julgustavalt sealt juba järgmise aparaadi või harjutuse juurde.
SPAd JA GYMi näeb siin kodukal - http://www.spacio10.es/spfitness.html# .
See siin on link hotelli kodukale, kus inglisekeelne sait on vist hetkel maas, aga teistes keeltes üleval. Ka teenindajad seal nii hotellis kui spas inglise keelt ja isegi vene keelt räägivad:) (uskuge mind, see ei ole siin tavaline:))- http://www.marylanza.com/espanol_hotel_tenerife_content.htm
Reeglina on jõusaal ja spa hotelli klientidele hinna sees. Tärnikamates hotellides see seda kindlam, et nii on:).
Marylanza hotelli SPA nimega Spacio10 gym'is käin trennis ma ise ka ja annan ise seal step-aeroobika jt tunde ka:). Võin kindlalt öelda, et treenerid on seal nii jõusaalis kui rühmatundide jaoks parimad saarel! Näiteks annab seal soovi korral personaaltreeninguid ka endine hispaanlaste olümpiamees Andy Diaz www.andydiaz.com.
Üliluksis ja imekaunis 5* hotellis Bahia del Duke töötab jõusaalis minu hea kõrgeltharitud kolleeg Monica Argentiinast ja see hotell oleks kindlasti mu teine soovitus. Seal on samuti tuliuus fitnesskeskus ja väga-väga korralik jõusaal uute aparaatidega, milledest osad nn. "suruõhu raskusel" töötavad. Jõusaal on seal kindlasti hinna sees. Selle hotelli eeliseks on see, et ta asub pisut lähemal ookeanirannale:) ja on turismipiirkonna vaieldamatult ilusamas otsas ja kaunima rannaga. Monica vastab hea meelega, kui miski seal jõusaalis meest eraldi huvitab ja sellest kogu teie reis Tenerifele sõltub:))). http://www.bahia-duque.com/index.php/hotel_en
Kui veel soovi miskit täpsemalt uurida siis andke aga julgelt teada:))). Sellel on täienev valik kohalikest klubidest, mis otseselt pole kõik hotellidega seotud. Osad mõeldud professionaalidele. http://www.tenerifefitness.eu .

Väidetavalt mereröövlite küla Masca on ka minu jaoks üks "Must be"-dest iga turisti jaoks, kes Tenerifele puhkama satub. Hingemattev on vaade... ja no ma parem ei hakkagi kirjeldama, sest ei ole kirjanik:). Kes käinud Mascas, need ilmselt lihtsalt noogutavad pead praegu seda lugedes ja ka ei oska oma muljeid kuigi palju sõnadesse panna....võimas. Toomase ja Jana matk on kindlasti parim viis teada saada, kuidas võis tunda ennast saarelt merele põgenev piraat või missugune nägi välja koju naasva röövli kodutee kullakangid ja pärlid muula seljas... :))) Lahe! Tehke ära! Ei kahetse...