Viimased kommentaarid

Tahaks bukkida priceline kaudu NY-i öömaja. Priceline võtab juba mingid maksud maha, kas hotellis tulevad veel mingid lisamaksud juurde ja kui suured?

Bronnisime just ööbimise West End Studiosse. Tundub enam-vähem koht, asub Central Parki lääne küljel, metroo kohe kõrval. Kaheinimese tuba 5 ööd kokku 258 USD.

Käisime hiljuti Lissabonis ja ööbisime hotellis Duas Nacoes, meile väga meeldis. Tuba oli väike, aga puhas. Rõdult oli suurepärane vaade Lissaboni väravatele ja peatänavale. Metrooni kaks sammu. Vannituba pidi jagama, aga need olid kohe toa kõrval ja väga puhtad. Hind hetkel 38 eur öö.

Duas Nacoes Address: Rue Vitoria 41 1100 618 Lisbon

Esimesed päevad olime Kochinis - armas koht, jalutasime mööda külatänavaid, sõitsime praamidega Ernakulami vahet ja kärutasime kohalike bussidega. Seal nägi kohalikku elu rohkem kui Goas. Praamides olid naised ees ja mehed taga või siis lasti naised enne peale ja mehed ootasid seni trellide taga. Kui uks avanes, hakkas loomamoodi tormamine:). Bukkisime sealses turismibüroos ööpäevase paatmajakruiisi (odavam kui hotellides pakutav). Super elamus. Olime neljakesi ja meid teenindasid kolm kohalikku-üks sõitis, teine kokkas ja kolmas hoolitses, et kõik OK oleks. Ja kokk ainult kokkas:). Sinna läksime Kochinist omal käel, kõigepealt praamiga Ernakulami ja sealt bussijaamast võtsime kohaliku "super fast" nime kandva bussi. Tõeline elamus, närvikõdi mitmeks tunniks, hea et elama jäime:) Aga tasub proovida. Ernakualamist ei oska midagi väga arvata, aga paatmajatripp tehke kindlasti ära!

Käisime kevadel Indias. Mumbaist panime otse lennukiga Keralasse Fort Kochinisse, Keralast sõitsime lennukiga Goasse ja sealt lennukiga Mumbaisse. Ise jäin selle marsruudiga väga rahule, vaikses kaunis Keralas sai vaikselt sisse elada ja Mumbaiks ette valmistuda:d Kui algul Mumbaisse saabudes tabas meid tõeline kultuurishokk, siis pärast mitmenädalast harjumist eluga tundus Mumbai juba väga ok koht, va üle jala jooksvad rotid ja tänavatel magavad paljad imikud. Kohustuslikud kaugemad kohad käidud, on hiljem aega rongidega logistada ja aega planeerida. Lennud on suht odavad- keskmiselt oli 700.- ots. Vaktsineerisime hepatiidi vastu ja sõime malaaria tablette. Köök on super, kraanivett ei maksaks juua ja väga ei soovitata ka tänavalt igast oblikate sisse keeratud jama süüa. Ilusat reisi, kadestan:)