Viimased kommentaarid

Mul on huvi Andamani saarte vastu ja nagu olen lugenud, ei rakendu seal see "Restricted Area Permit'i" seadus. Andamani loa saab vormistada lennujaamas tasuta 30 päevaks. Kas ma olen asjast õigesti aru saanud?

Tere Anne! Aastaid tagasi tiirutasime Chiapases ja Yucatanil ringi ja olime kindlad, et kohe varsti jätkame Mehhikoga tutvumist. Paraku tulid radarile pidevalt muud sõidud ja unistus Copper Canyon'i külastamisest on ikka teoks tegemata. See koht ei ole küll Puerto Vallarta lähedal, aga ehk annab ainest reisi planeerimisel. Matkamiseks peaks seal olema palju võimalusi. Puerto Vallarta läheduses tahaksin ise külastada Guanajuato't. Loetu ja nähtud piltide põhjal on tegemist tõelise pärliga.

Toivo KG-st

See maa tekitabki palju emotsioone. Raamatut lugesin mõnuga, oli äratundmist ja ka palju uut. Faktide jaoks on Wikipedia jne.

Riigiti on tingimused erinevad. Soovitan vaadata sihtkoha rahandusministeeriumi kodulehte või Google abil, vat refund ja riigi nimi. Kauplused millistest osta tunned ära tavaliselt uksel/aknal oleva kleebise järgi. Tasub ka mõelda kas tagastatav raha kaalub üle asjaajamise või kas on sul riigist lahkudes aega sellega tegeleda. Lisan siia näite Tai kohta. http://www.rd.go.th/vrt/engindex.html