Viimased kommentaarid

tere et sellega on natuke kahtlased lood või olid minul et lendasin ka norwegianiga ja oli sama asi kirjas aga kui läksin pagasit ära andma siis öeldi et pole kirjas ja pidin maksma 20 kilo eest vist 28 euri.

Oktoober on andalucias soe kuni jaanuari lõpuni päevased temperaaturid +20 kandis. Lennujaam on kuskil 15km, pool tundi bussiga sõita mis maksab 3 euri. Soovitan vaadata ka Malaga lähedal olevaid linnasi nagu Almunecar ja Salobrena. Ilusad väikesed linnad. Malagas tasub natukene ettevaatlik ja oma asjadel silma peal hoida ja ei tasu ära kohkuda kui politsei dokumente kontrollib see seal regulaarne. Ilusat reisi ja kui veel küsimusi on võta aga julgesti ühendust, Olen sealkandis kokku 4 aastat elanud :)

ise elanud sabinillas 2 talve aga üürikortereid saab ikka aga tahavad ühe kuu ette ja nii üheks kuuks väga lihtne leida ei ole, ja fuengirola on täitsa turistide laks, see olikunagi hispaania suurim turistide koht ja ei usu et sealt midagi head leiadaga võid ju alati minna www.couchsurfing.org vb leiad sealt mõndasi inimesi

:D:D bussiga ikka ei läheks, ole normaalne see on jube passida bussis sõita kümneid tunde. Midagi jubedamat ei kujuta ettegi

Njh, haaletamine Hispaaniasse pole ju paha mote, ise olen teist korda haalega Hispaanias. Olen ise praegu ka siinCcosta del Solis. Haalega eks riske ole ja natuke raha voiks ikka kaasas olla. Ega ei oska midagi eriti soovitada, osta hea varustus ja peale Poolat juba hea kiirteel tanklates haaletad. Enne Hispaaniat ei ole probleeme aga Hispaanias vb kull. Mind ikka monel korral ara saadetud. Aga kui kusimusi siis kirjuta, voi kui siia kanti satud void uhendust votta. Tuian Almeriast Gibraltanini.

Koige parem on tanklates haaletada ja tavaautodega saab hasti, ise olen Hispaanias ja tulin siia ka haalega.