Viimased kommentaarid

Hetkel Kemeris 25-30soojakraadi, merevesi ujumiseks veidi jahe, kuid õnneks basseinid soojendusega. Hetkel hotellides vähe inimesi, seega hea ja hea rahulik aeg puhkamiseks. Kohalikud kõik kannavad maske ja meie käime ka siseruumides maskidega, kuigi turistidele pole maskide kandmine kohustuslik. Olen Türgis 8ndat korda ja nii mõnusat ja rahuliku puhkust pole siin varem veetnud :)

Meil ka planeeritud aastavahetuse suusareis  Levisse ning hotelli broneering tasuta tühistamis võimaluseta. :(( Ma veel paar nädalat tagasi väga lootsin, et äkki ikka leevendavaid piiranguid, kuid praegusel hetkel tundub, et Soome ei pääse niipea.

AK-KA Antedon väga hea hotell, eriti just väikelastega puhkamiseks, sest hotellil suur roheline õueala(90 000m2) ja lastele jätkub väga palju tegevust. Tavatoad suured ja avarad, lihtsa ja modernse sisustusega. Söögiga võib end seal lõhki ajada:)) Me ei jõudnud hommikusööki ära lõpetadagi, kui juba varsti hakati basseinide juures restoranis uuesti puuvilju ju muid suupisteid serveerima. Lastele eraldi söögituba oma menüüga, kus nad saavad samal ajal multikaid vaadata. Aga eks enamus Türgi 5* hotellides söögivalik rikkalik. Selle hotelli juures meeldis eriti see, et hotelli õueala jookseb paraleelselt rannajoonega ja mul oli võimalik rahulikult lapsevankriga mööda rannapromenaadi jalutada, ilma et oleks pidanud hotellialalt välja minema. Igal juhul julgen soovitada!

Aga kas Malpensa lennujaamast jääb Bergamo kaugemale kui Milano ise?

Mind huvitaks milline hotell Domina hotellidest kõige uuem ja luksuslikum? Elisir? Plaanime suurema seltskonnaga oktoobris minna, kuid ei tea millist Domina hotelli valida.

Tropicanal on vaid 1 rand ja see vist jah El Fanar

Käisime mehaga kahekesi 2008 detsember ja ei kuna see oli meil eismene kord Egiptuses olla, siis ei osanud midagi oodata. Hotelli jõudsime hommikul kell 04.30. Meid viidi hotellikompleksi taha nurka ja kui toauks lahti tehti siis vajus mul suu lihtsalt lahti, sest see tuba oli õudus kuubis. Esikus oli üks väike riidekapp ja see oli mingi halli mögaga täis pritsitud, toas oli 2 eraldi voodid, mille vahel oli 1m x 1m väike vaibatükk ja telekas asus väikse kapi peal...muud toas polnudki.Kuna vannitoas tuli ei põlenud siis jäin suurimast ehmatusest ilma, sest ilma valgustusetagi oli näha, et vannituba oli must ja servad hallitasid. Noh, ilma pikema jututa ütlesin siis pakikandjale, et NO WAY me siia tuppa jääme. Kuna vennike, kes meil kassas oli, inglise keelt ei osanud siis hel. alla hotelli fuajeesse, kus siis toru anti kellegi kätte, kes mu ära kuulas. Kuna olin magamata ja väsinud, siis oin suht kuri ja tõre telefoni otsas:))Ilma pikema jututa juhatati meid uuesti toast välja ja viidi basseini juurde asuvasse tuppa. No see uus tuba oli juba väääga ilus, õigemini oli tegu siis appartmenti stiilis toaga, kus oli elutuba ja magamistuba eraldi ja uksest sisse tulles oli ka kööginurk. Toad olid hubaselt sisustatud ja rõdu oli ka mõnusalt avar.Vannituba oli ka puhas ja korralik. Ahh, eks see nii võibki olla, et neil hea lolle turiste nö"šokituppa" visata ja vaadata, kas jäävad rahule või mitte. Meie õnneks tõstsime kisa ja saime väga ilusa toa:)

Muidu oli enam-vähem puhkus kui väljaarvata rand- no see oli ikka õudne. Rannariba oli nii väike, et kui hommikul olid venkude poolt kõik rannatoolid hõivatud, sii spolnud isegi oma asju kuskile panna....rääkimata, millised need rannatoolid välja nägid- roostetanud, orad püsti ja need mis olid puidust,need mädanesid. Vesi ise oli hästi ilus ja kohe rannariba ääres algas riff, kus oli hästi palju sukeldujaid ja snorgeldajaid. Meri on seal tõesti võrratu!

Aga juhul kui keegi mõtleb, kas sinna hotteli minna või mitte, siis kindasti ei soovitaks seda. Käisin sel aastal teist korda Sharmis ja sel korral käisime Sharm Cliff Resortis3*(all inclusive) ja vot selle hotelliga jäin rahule. OLi kohe NaamaBay keskuses kalju peal(trepist alla minnes olime 2-3min keskuses), restoran korralik, toad suured ja puhtad, 2 suurt basseini, millest üks soojendusega, sportimisvõimalused, 2 erinevat ja väga korraliku randa....ja selle kõige eest maksin ainult 1500.- rohkem kui Tropicana eest. Nii et tasub ikka eelnevalt eeltööd teha, kui hotelli broneerima hakkate:)