Viimased kommentaarid

Kõigi nende asjadega olen kursis, et on just juhi nimele krediitkaarti vaja ja sulas enamasti ei taheta anda jne. Olen päris staažikas autorentija. Lihtsalt probleem ongi hetkel selline nagu sõnastatud - juhil pole krediitkaarti ja kas keegi oskab midagi soovitada. Pole ka midagi deposiidi vastu kui selle saaks nt kaasreisija kontolt broneerida või sulas anda aga pole kuskil sellist võimalust näinud.

Mingeid autojagamise äppe nt pole seal kasutusel nagu Eestis CityBee või Bolt Drive? (Nendega pole kursis, et kas seal saab ilma krediitkaardita).

Lisan siia veel mõne küsimuse ehk saan kellegi kogemustest abi: Kas keegi oskab nimetada veebilehti, kust osta piletid ette ära Colosseumi ja Pompeisse? Nimelt on nii palju erinevaid lehti, et ei tea, kas kõik on usaldusväärsed. Loodan teie kogemustele, et olete kuskilt ostnud ja sellega ka sisse pääsenud. Kas keegi teab, head lehekülge, kust vaadata bussiaegu - oleks vaja öösel (lennuk maandub 23:30) Orio al Seriost saada Azzano San Paolo peatusesse. Kui õigesti aru sain, siis tuleb sõita kahe erineva bussiga ja Malpensatas ümber istuda aga ei leia, mis kellani bussid liiguvad. Teine võimalus on see vahemaa kõndida (3-4 km) aga ma pole kursis kui ohutu kant see öösel on. Tänan juba ette!

Suured tänud nii paljude asjalike vastuste eest, mis meid natukene maapeale tagasi tõid. Tegimegi nüüd plaanid ümber ja vähendasime kilomeetreid 2200-le. Kuna Tallinn-Bergamo-Tallinn piletid on juba ostetud, siis algus ja lõpp jäävad ikka samaks. Uus plaan on minna Bergamost rendiautoga läbi Itaalia, suuremates linnades peatume terve päeva, mõne päeva oleme kahe linna vahele jaganud ja mõne päeva võtamegi sõitmiseks. Lõpp punktiks jääb Sitsiilia, kus oleme 3 päeva. Rendiauto jätame Palermosse ja viimase päeva hommikul lendame Palermost Bergamosse ja sealt õhtul Tallinna. Itaalia keele tähtsamate väljendite õpingud on ka täies hoos. Ööbimiskohad broneerisime booking.com-i kaudu ära. Teemaksudega seoses - oleme arvestanud enamus teed kiirteedest eemal, kiirteid kasutame nendel päevadel kui tahame kiiresti sihtkohta jõuda, et aega kokku hoida. Lootsime kiirteedest eemal rohkem ilusaid vaateid ja kohalikku elu näha. Kõige rohkem pelgangi seda kui mõni õnnetus või muu segadus ajalised plaanid sassi ajab aga siis tuleb lihtsalt midagi vahelt ära jätta. Teine hirmutav asi on minu jaoks auto rentimine - Google abiga tuli välja nii palju erinevaid juhtumeid kuidas rendifirmad üritavad klienti petta ja hiljem välja nõuda erinevaid summasid. Saan aru, et ülestõusmispühad on Itaalias väga tähtis püha aga kas võib loota, et suuremad poed/söögikohad on sellest hoolimata lahti?