Viimased kommentaarid

Olen korra Frankfurdis jõudnud 1h 10min ümberistumisega terminali vahetada ja varuga lennukile jõuda, aga ilmselt iga kord õnneks ei lähe.

Ega enne teada ei saa, kuidas oma lapsed reisil käituvad, kui ise ära ei proovi. Omal oli esimene pikem reis (roadtrip oma autoga) lapsega (11-kuuselt) Nordkappi ja tagasi (4000 km) aastal 2013. Nüüd kahe lapsega viimasel kolmel aastal sama pikk roadtrip autoga mööda Skandinaaviat tehtud (viimati 14 päeva järjest) - käituvad isegi paremini kui kodus ja on alati valmis uusi kohti avastama. Kõik oleneb endast ja lastest, keda huvitab selline seiklemine ja keda mitte.

Mauritiusel küll turvalisusega mingit probleemi ei olnud. 2 korda käinud ja mitte ainult resortis viibinud, vaid ühel korral 850 km, teisel korral 600 km selle suhteliselt väikse saare peal ringi tiirutanud (sh terve ring peale tehtud ja risti-põiki samuti) ja kuskil ei tundnud, et kuidagi ohtlikum kui Tallinnas oleks. 

Viimasel ajal on palju infrastruktuuri, sh teedesse investeeritud. Lastega soovitaks kindlasti külastada Casela Nature Parki ning Pamplemousses'i botaanikaaeda, täiskasvanutele aga delfiinidega ujumist läänekaldal ja Chamareli rummitehast. Randasid on nii palju, et ei jaksa kõiki läbi käia - enamus on avalikud, puhtad, ilusad. Teeninduse osas nagu siin juba mainitud - kõrgtasemel. Matkajatele on mitmeid matkaradu, mis viivad koskede juurde ja mägede tippudesse, mõned neist sobivad ka nõudlikumatele ronijatele.