trip-krainetrip-ukraine-dark

Katreen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 kuud tagasi

4 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jõudis jah, kahjuks reisinõustamist nad iga päev ei tee, nii et täna saime Soomes süsti tehtud. :) Me kuupäevadest tingituna ei saanud enam süstiga oodata. 

Kõik kokku on 95€ süst (vaktsiin+nõustamine+sertifikaat). Väga hästi rääkisid inglise keelt ka. Aega pole vaja broneerida, võid tänavalt sisse astuda. https://rokotepalvelu.fi/rokotteet/keltakuume/

Saite minust valesti aru, ei palunudki tõestust vms. Ei pea nii tõre olema. Just alles ju oli selle sama teemaga seoses, et raviasutus pani vaktsineerimiseks aja, aga tegelikult neil vaktsiini polnudki.

Kas kindlalt jõudis? Me helistasime sinna kl 11 täna.

Vaktsiin on Magnumi laos ja neid ei väljastata, kuna paberitega on mingi probleem. Täiesti lõpp. Ei oskagi midagi öelda, me lähme Soome tegema igatahes. Nende peale siin küll lootma jääda ei saa, kuna meil peab olema 02.02 see 10p ka täis.

Vaktsiinid on igatahes kuskil Eestis, aga keegi ei ütle, miks need kuskil kinni on.

Ravimiamet ütles reedel, et vaktsiinid jõuavad esmaspäeval (eile) Eestisse. Eile ei teadnud nakkuskliinik neist midagi, täna ütlesid, et on kuulnud, et on Eestisse jõudnud, aga täpselt ei teadnud. Kus vaktsiinid on, ei tea. Millal kuskile jõuavad süstimiseks, ei tea. Homme püüame terviseameti kätte saada, sest kõik vaktsiinid peaksid nende lattu kõigepealt minema? Kui raske saab olla terviseametil nädala jooksul neid üle tee nakkuskliinikusse viia.

Me ei ole Keenias 10 päeva täis, nii et see ei toimiks jah

Kui sa oled alla 12h lennujaamas, siis ei pea. Googeldades leiab kohe info https://www.iamat.org/country/tanzania/risk/yellow-fever#

Meil on vaktsineerimine nõutud, kuna reisime Keeniast Sansibarile ja Keeniast tulles nõutakse seda Tansaanias.

Saime ka 17.01 ajad, aga ütlesid, et praegu neid vaktsiine neil pole ja on tõenäosus, et ka ei tule. Võib-olla tuleb ütlesid. Neil info ei liigi ja tõdesid ka, et nad poleks pidanud aegasid panema. Jätsid meie ajad praegu alles, sest äkki ikka tuleb. Lubasid ise helistada, kui vaktsiini ei tule ja tühistavad aja.

Taur1, kas teil on sellenädalased andmed?

Ikka kindel. See oli esimene koht, kus helistasime. Nemad tellivadki ja nende juurde esimesena lähebki. Nendega olemegi kontaktis, et millal tuleb.

Tere! Absoluutselt kõikjalt Eestis on uuritud ja ei ole. Ka ei ole Lätis ja Leedus. Tarneraskused on igal pool. Üritame leida Soomest. Kas keegi oskab öelda, kus Soomes on võimalik saada? Prantsusmaalt uurisime ja kui Soomest ei leia, siis lähme sinna. Eestisse jõuab alles ehk ülejärgmisel nädala, aga sellele ei julge kindlaks jääda. Päris kindlasti Tansaanias küsitakse seda, kuna reisime sinna Keeniast ja siis peab olemas olema. Kui otse Eestist reisiks, siis poleks nii kindlalt vaja.