Viimased kommentaarid

Naantalis võiks tõesti ära käia - tundub looduslikult ilus ja lastel ka vahva. Seejärel liiguks läbi Tampere järvistu kanti. Niisiis võiks leida miskit vahvat kuskil Jämsa ja Jyväskylä kandis või ka Mikkeli piirkonnas.

J.

To: Jüri Sul on õigus tantsutüdrukute koha pealt. Minu üliigav kartulikool on Balkanil ka elevusttekitavalt "blond" (hoolimata mu kategoorilisest vastuväitlemisest). Pärisblondid, eriti veel aga neidised, muidugi tekitavad tormi veeklaasis. Bosnias on näiteks lahedasti blonde - tumedate silmade ja kulmudega, kuid meestele ikka meeldib, miks muidu pooled tõmmudest naistest kenad helepääd on.

Korraks veel naistest Balkanil. Jüri, sina oled pereinimene - nii et jäta need read vahele. Aga muidu Eesti mehed tahate silmailu ja kompamisrõõmu, siis kõige vingemad naised Euroopas leiate Dalmaatsiast. Kõige pikemad siredad sääred ja lühemad suvekleidikesed ning tumedamad paksud ja pikad juuksed. :) Samas möönan, et sama käib vist meesisendite kohta - pikad ja tõmmud. Nii et Eesti naised, hoidke end pigem koduligi.

Mis sa Eesti eurolaulust arvad? Eriti sellest aspektist, et millise reaktsiooni Belgradis esile kutsub? Ma olen samuti tihe Balkani külastaja. Ma pole veel aru saanud, et sealsed rahvad väga eneseiroonilised oleksid. Vastupidi - igal rahval Balkanil ülitugevad rahvustunded ning sellist Euro-mõnitamist väga naljana vist ei võeta. Sigavales keeles, alustades juba laulu pealkirjast, mis ei ole grammatiliselt korrektne. Tont teab, kes suudab sellest väidetava "Suve valguse" välja otsida. Pigem peaks olema kas "Svetlo leta" või "Letno svetlo". Tore oleks kuulata Tomislav Nikolići arvamust. Või mis?

Kas sa Jüri oled Belgradis, sest abielus kohalikuga? Või muul põhjusel perega seal?