Reisimine Phuketile IV osa – majutuse luksuslikum pool
veigo
veigo
17. sept 2021 04:02

Trip.ee reisis koostöös Tai Turismiameti Stockholmi esindusega augusti lõpus ja septembri alguses kahe nädala jooksul Phuketil, et oma silmaga näha Phuket Sandbox programmi toimimist. Seekord vaatame, missugust 5* majutust Phuketil leiab ja palju see maksab.

Phuketis avanes muuhulgas võimalus tutvuda erinevate hotellide pakutavate tubadega. Eelkõige hõlmas see majutuse luksuslikumat otsa Banyan Tree erinevate kaubamärkide (Banyan Tree, Angsana, Cassia, Dhawa) all turustatavates hotellides. Samas on 5* luksuse hinnatase praegu selline, et võib endale lubada küll - orienteeruv hinnavahemik nädalaseks peatumiseks on sõltuvalt toast 350 – 1200 eurot, Banyan Tree villadel alates 1500€.

Phuketis ja mujal Tais kehtestatud hügieeni- ja ohutusstandardile vastavad SHA+ hotellid on enamasti küllaltki suured, s.t. rohkem, kui 100 toaga. Vaatamata sellele, et hotellide täituvus oli 15% kandis, allahindlust teenindusstandardites ei tehta. Kui on hommikusöök, siis korraliku valikuga, kui soovid õhtust süüa, võid olla ka ainus külastaja, kuid kogu menüü on olemas.

Järgnevalt väike ülevaade Phuketi Laguna piirkonna hotellidest.

Angsana Laguna

One bedroom loft Kusagil sattus ette ka selline vann.

Banyan Tree

Banyan Tree on Tai üks parimaid luksushotelle, kus iga villa juures on oma bassein.

Grand Two Bedroom Pool Villa

Santhiya Phuket Natai

Santhiya Phuket Natai on Tai stiilis luksuslik resort, kus kõik 32 tuba on privaatbasseiniga. Madalhooajal algavad tubade hinnad vaid 400 eurost 7 ööks. Seejuures on ka kõige "väiksema" sviidi suurus 115 m2. NB! Santhiya asub mitte Phuketi saarel, vaid "suurel maal".

Kahe magamistoaga sviit saab enda käsutusse 100 m2 suuruse privaatbasseini. Hind nädalaks kõige selle kohta - alates 1350€.

Kokkuvõtteks

Ega neid kohti maailmas liiga palju pole, kus 5* majutuse saab kätte alates 50€/öö. Enesestmõistetavalt kuulub hinna sisse puuviljavaagen ja vesi. Praegu võib Tais majutuseks julgelt uurida ka sellise kvaliteeditaseme majutust, mis muidu on võib-olla liiga kallina tundunud. Hinnad kohati tõesti üllatavad - ja seda meeldivalt!

ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased