17a neiule hotelli broneerimine

Hei tripikad! Ma põrkusin nüüd ootamatu olukorra pihta.....mu 17a tütar koos oma sama vana sõbrannaga soovivad minna koos Londonit avastama, kuid mitte ükski hotell ei luba alaealisi kahekesi tuba broneerida..... Kas kellegil on kogemusi, mis hotellid lubavad ka 17a noori oma hotelli ööbima ilma täiskasvanud saatjata?

Premier Inn keti hotellid näiteks:

https://www.premierinn.com/gb/en/terms/booking-terms-and-conditions.html

Neid on kindlasti veel, põgusa guugeldamisega inglise keeles tulevad välja.

Suured tänud! Minu googel millegipärast väga sellist infot ei jaganud minuga :D

Mul tütar käis sama vanalt Berliinis sõbrannaga, kirjutasime hostelile, küsiti vanema kirjalikku luba ja võeti nad ilusti vastu. Suhelge, aga eks kindlasti on neid, kes potentsiaalsete probleemide vältimiseks ei viitsi alaealistega tegemist teha.

Guugelda 'london hotel booking minor'. Väidetavalt näiteks Travelodge ja YHA ketid lubavad broneerida alates 16.a.: https://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic-g186338-i17-k6954655-Can\_a\_minor\_check\_in\_a\_hotel-London\_England.html

See info on seal kuus aastat vana ja Travelodge´i puhul ei pruugi enam kehtida. Nende broneerimistingimusestes seisab praegu:

 "You must be aged 18 years or over to make a booking with us and you must be aged 18 years or over to stay alone.  If a guest arrives at the hotel and is under 18 years of age the guest will not be permitted to stay alone."

https://www.travelodge.co.uk/about/terms-conditions/#makingabookingandidentificationrequiredonarrivalatthehotel

YHA tundub olevat mingi odav hostel, ehkki hea reitinguga. Vaatasin pilte- toad nagu sõjaväekasarmus, narivoodite ja minimaalse mööbliga, ei näe eriti mugav välja. Teemaalgataja küsis ka siiski hotelli, mitte hostelit või AirBnB korterit.

Nagu Jochen juba eespool viitas, tundub Premier Inn olevat mõistlikum variant. Suhteliselt viisakad hotellid, normaalsetes asukohtades ja varakult broneerides ka normaalsete hindadega.

Premier Innis on võimalik check in automaati kasutada, seega võib täisealiseks valetada, igati mõnus hotell oli ka.

Pole vaja valetada, 16aastased tohivad ilma täiskasvanud saatjata seal ööbida.

No ma arvan, et tänasel päeval on kõik UK hotellid juba piisavalt koolitatud, et kahest üksikust ida-Euroopa alaealisest "neiust" politseid informeerida.

Aga majutus jaoskonnas on tasuta ja pärast viiakse tasuta lennujaama ka juba.

Seda siiski ainult eeldusel, et need neiud käitusid korralikult, mida sa vist tegelikult ei eelda? Muidu juvenile detention facility.