A la carte ultra all inclusive

Ehk oskab keegi soovitada Türgi kuurortides head  a la carte ultra all inclusive konseptsiooniga viietärnihotelli.

Eelmine aasta olime Belekis, Port Nature Luxuri Resortis.......oli nii mõnus ka hommiku- ja lõunasööki a la carte restoranides nautida. 

Olen otsinud reisifirmade kataloogidest, aga rohkem pole eriti sellise konseptsiooniga hotelle leidnud peale Calista Luxuri Resordi.

Ehk oskab keegi soovitada ?

Tere. Peaks rohkem googeldama. Hotellid 5* ultra all inclusive. Panen mõned kirja: Q Premium Resort Hotel (Alanya), Palmeras Beach Hotel, MC Arancia Resort Club Paradiso, Resort Hotel (Antalya), Eftalia Marin (Alanya), Water Side Resort & SPA (Side), Dosinia Luxury Resort (Kemer), Sentido Numa Bay (Alanya), Crystal Aura Beach Resort (Kemer), Crystal Flora Beach Resort (Kemer), Crystal De Luxe Resort & SPA (Kemer), Karmir Resort Hotel (Kemer), Haydarpasha Palace (Alanya), The Lumos Deluxe Resort Hotel (Alanya), Annabella Diamond Hotel & SPA (Alanya), Raymar Hotels Side, Cristal Paraiso Verde Resort (Belek), Crystal Admiral Resort Suites & SPA (Side), Xafira Deluxe Resort & SPA (Alanya), Numa Beach Hotel (Alanya), PGS Kiris Resort Hotel (Kemer), Horus Paradise Luxuri Resort (Side), Otium Hotel Seven Seas (Side). Jne....jne, enne läheb jumalapäike looja. Päikest.

to päike12

See nimekiri, mis Te saatsite sisaldab küll 5* hotelle, kuid kõigis neis on a la carte restoranid avatud vaid õhtusöögiks etteregistreerimisega  ning on paketireisijale tasuta vaid üks külastus nädalas. Mind huvitavad hotellid, mille konseptsioonis on a la carte restoranid ilma etteregistreerimata ja kogu päev piiramatu kasutusega.

Kui olete paketireisija, siis peaksite seda küsima, oma reisikorraldaja käest. Raha eest saab peale tervise kõike. Tõenäoliselt ka teenindust.

Keegi ei keela paketireisijal endale teenuseid juurde osta.

jaak61 Mitmed on siin pakkunud hotelle.  Täpsustan. Maxx Royal.  On 7. a la carte restorani, asub Belekis. Aga need restoranid on lisatasu eest. The Raga. Asub Sides. Buffe restoranid (h+l+õ). Õhtul võimalik einestada Itaalia ja mereandide restoranis. Minu teada ongi paketireisijale ette registreerimisega, a la carte restoranid õhtusöögiks, üks külastus nädalas. Kui vajadus suurem, tuleb minna registreerida ja selle eest loomulikult ka maksta.

gural premier tekirova

Seal on üks kiirtoidu stiiliga restoran a’la carte kell 12-18 avatud igapäevaselt. Saab ka värsket salatimaterjali ise juurde võtta, aga suppe, burksi, lasanjet jms tellid menüüst.

Ülejäänud restod seal siis buffet stiilis.

Lisaks minu jaoks esimene türgi hotell, kus saab joogibaaridest magnumi jäetist, hennessy, martelli, jack danielsi jne ning coca cola on 0,3 klaaspudelis :)

Kui lisaküsimusi võib sõnumi saata.

eelmisel aastal puhkasime naisega belekis, port nature luxury resort. 

seal oli lobbys ja irish baaris üle saja erineva rahvusvahelise alko, õlu oli kõigis baarides pudelis tuborg, carlsberg ja corona, 

peale pearestorani oli hommikust_õhtuni avatud ilma etteregistreerimiseta 4 a la carte restot, kusjuures lõunaks olid seal ka grillroad ja õhtul mereannid.

lisaks õhtul etteregistreerimisega 3 teemarestorani. 

siis veel päevläbi vähemalt 20 erinevat pakendijäätist, lisaks kümmekond erinevat lahtise jäätise sorti........kusjuures kolmes erinevas kohas.

lisaks sushi baar, gözleme, kondiitribaar, siis veel barista kohvibaar ning veel mitmeid baare. 

lamamistoolidele basseiniääres tõid rulluiskudel poisid_tüdrukud jooke ja snäkke.

õhtuti olid profesionaalsed artistid.

tundub uskumatu, aga see oli tõesti nii.....üllatuslik ja täielikult uus tase.....loodan, et sellist konseptsiooni pakutakse järgmisel hooajal mitmetes  türgi hotellides.

Beleki Port Nature Luxury Resort oma sushibaaride, kohvibaaride  ja rulluiskudel teenindajatega on samas 7.8 hindega Bookingus? Proovige 9.3 Mandarin Orientali järgmine kord, seal ka mingi all-inclusive variant kindlasti,;)

Snoop, mida kallimaks hotell läheb, seda keerulisem on saada head hinnet. Odavates kohtades eeldad halvimat, positiivse üllatuse puhul antakse kergelt 10, kallites kohtades eeldadki, et parim ongi norm ja virised iga puuduse üle.

Karvanejakole, jamajutt. 7.8 bookingus on nn. viietärnika kohta ikka konkreetselt sitt hinne ja mina seda hotelli pigem ei puutuks, seevastu reaalne 5tärnikas, Mandarin Oriental on 9.3

enamus inimesi ei jõuagi sinna kunagi kahjuks. ehk siis kallil ja kvaliteetsel hotellil on ypris lihtne saada head hinnet.

Korterite puhul jah on vähem reviewsid ja seal voivad ka igasugu urkad 9.9 saada.

to snoop

port nature teenendus, puhtus, asukoht ja arhitektuur olidki üsna keskpärase türgi viietärnilise tase, kuid a la carte ultra all inclusive teenus oli üsna hästi läbi mõeldud ja toimis.

seepärast soovikski leida veel mõne sarnase konseptsiooniga hotelli.

Ultra all inclusive! 

  UAL, UAI, ultra all inclusive — hommikusöök, hiline hommikusöök, lõuna, õhtuoode ja õhtusöök (Rootsi laud). Suurepärane magusa, dessertide, igasuguste suupistete valik ning ka lai valik kohalike ja välismaal toodetud jooke. Enamus Ultra All Inclusive hotelle pakub külalistele tasuta lisatoitlustust erinevates rahvusköögi restoranides. Paljud hotellid kasseerivad nüüd ka „sümboolse tasu” restoranide külastamise eest, väidetavalt selleks, et broneeringu teinud inimesed tuleksid siiski sööma, mitte ei teeks n-ö poppi.

  Ultra all inclusive liigitus: Elegance all inc, VIP all inc, Super all inc, De luxe all inc, VC all inc, Superior all inc, MEGA all inc, Superior all inc VIP Service, Royal Class all inc, Ultra de luxe all inc, Extended all inc, Exellent all inc, Max all inc, Imperial all inc. 

 A la Carte! Menüü kus hinnad on toodud iga eraldi roa kohta, s.t. toidukaardi järgi e. eritellimusel valmistamist

to päike12

port natures toodi a la carte restodes hommiku-, lõuna- ja õhtusöögil küll menüü, kuid roogadel hindasid taga ei olnud ja etteregistreerimist ei olnud ka vaja.

ma ju ütlen, et see on täiesti uus tase türgi hotellide konseptsioonides.

Tundub, et seda uut taset polnud kauaks.