Aasta pärast 25 inimest Goasse

Tere,

Mul on mure - nimelt tahame elukaaslasega teha Goas Palolemi rannal pulmad ning selleks oleks vaja võimalikult soodsaid pileteid Tallinnast Goasse. Ei pea olema otselend (praegused hinnad otselennuks ainult piletile on 990 eurot, mis ilmselgelt liiga kallid). Kas keegi oskaks soovitada mingeid neti lehekülgi, lennufirmasid või kasvõi lennujaamu, kust võiks saada soodsaid pileteid Euroopast Goasse?
Vaatasin, et Londonist saaks umbes 650-700'ga, kuigi praegu on veel vara vaadata, november 2012 hindu pole naljalt kuskil....

Mõtlesin, et küsin - ehk kellelgi on mingid mõnusad nipid, kuidas Eestist soodsalt Goasse saada :)

Muljetavaldav pulmaplaan. Kutsute külalised omal kulul?

Pea läbirääkimisi mõne reisikorraldajaga nt. Horizon travel? Tegemist on sisuliselt hulgiostuga ja saate võib olla mõne tšarterlennuga odavamalt kui muidu nad pakuvad.

Tavalisel juhul võite soodsalt saada Mumbaisse või Delhisse ja sealt jätkulennnuga edasi. Mõnusaid nippe ei ole. Tuleb pidevalt jägida sooduspakkumisi ja vajaduse korral kombineerida neid koos (odav-)lennufirmade otsadega (nt. TLN-London-TLN, Mumbai-Goa-Mumbai jt.).

25-e inimese jaoks tuleks võtta lennufirma(de)lt pakkumine grupipiletile (10 ja rohkem inimest). Või siis, nagu soovitati, tsharterreiside korraldajalt. Netis surfates 25-e inimese hinda niikuinii ei saa, sest liinilendudel erinevad hinnaklassid- ühed võivad saada odavamasse, teised jälle kallimasse klassi. Grupipileti puhul ühtlustub hind, tingimused soodsad nimevahetuse vajaduse tekkimisel (grupipileti puhul pole alguses nimesid vaja, sõltub muidugi, kui palju aega on väljalennuni jäänud). Siiski, grupipileti tellimuse kindlustamisel küsib vedaja harilikult deposiiti- nii 10-20% kogumaksumusest.

25-le inimesele peaks piletid ikka broneerima mingi reisifirma kaudu, nii peaks saama parema hinna, kui ise kuskilt broneerides. Eestis korraldavad Goasse otsereise Horizon ja Estlive- võid neilt nõu küsida. Estlive vist korraldab Indiat ka väljaspool hooaega.

Ei maksa segamini ajada tsharterreiside korraldajat (Horizon+ tema Soome emafirma Aurinkomatkat) ja liinilende. Tsharterreiside korraldajal on huvi müüa lennukohad koos majutusega ehk siis reispaketti, sest nad on seotud veel hotellilepingutega. Muidugi, küsida võib neilt pakkumist ikka. Reisifirmadesse, nagu Estravel, Kaleva Travel, jne., võib oma murega pöörduda, kui otse lennufirmadega suhelda ei taha.

Natuke teemakõrvaselt. Ma olen täheldanud, et India kohta jagunevad inimeste arvamused küllalt diametraalselt: osadele väga meeldib, teised ei jõua seda "räpasust ja kaost" ära kiruda, või vähemalt ei naudi seda. Puht statistiliselt tähendab see seda, et umbes 10 inimest hakkab küsima, et mis kuramuse hullumajja meid toodi.

Palolemil korra käinud ja selleks aastavahetuseks tagasi minejana ütlen, et seal küll vaevalt keegi hakkab virisema, et mis kuradi koht!
Palolem on hea valik!
Ise ostsin Estravelist miski sooduskampaania ajal 450 EUR-i eest piletid Delhisse ja tagasi, selline sait nagu cleartrip.com müüb kohalike lendude pileteid ja tasub silm peal hoida, sealt saab hea hinnaga kohalike lendude pileteid.
Ise lendame aastavahetuseks Goasse 580 euri eest nägu sinna ja tagasi!
Aga kogu aeg tasub pakkumistel silm peal hoida.
www.bookinghouse.ee pakub ka aeg-ajalt väga soodsaid hindu!

Aga kindlasti on kõigile vaja veel viisasid, 50 euri/nägu ja väga soovitan A-hepatiidi vastu vaktsineerida.
Kohapeal kasutada ka malaariarohtu, sest see haigus on salapärane ja karm, ei maksa naljatada!

Edu romantilise plaani ellu viimisel!

Tänasel päeval on Bookinghouse'i soovitamine juba kergelt kuritegeliku maiguga. Põhjuseid saab lugeda siit (Äripäev) ja siit (PM).

Eks iga reisija peab olema kursis turul toimuvaga ja teeb otsused oma teadmistest lähtuvalt.
Olen ostnud pileteid nimetatud saidilt ja ei kurda.

Turkish airlines lendab Riiast. Hea teenindus ja head lennukid. Piletid 400-500 euri.

Turkish on hea valik, ainult et, kui tahad head hinda, tuleb sõita bussiga Riiga, lennata Mumbaisse ja pärast Mumbaist Goasse. Siis tuleb veel pikalt Palolemi loksuda ja ei tea, kas see nii romantiline ongi ?! Seda enam, et Palolem on selgelt ülerahvastatud.
Kui soov on siiski suur, siis juba pigem charteriga otse Goasse lennata.

P.S. Selle foorumi väike viga on selles, et ei tea kommenteerijate vanust, haridust, huvisid ja seetõttu soove ja arvamusi raske hinnata.