Aastal 2013 Phuketis, mis rannas lebotada?

Kuna Phuketi kohta käiv info pärineb valdavalt enne 2012a, siis uuriks kuidas Phuketis pragusel ajal elu käib? Detsembris olen Phuketis ja ei suuda otsustada kuhu rannapiirkonda hotelli valida. Mõned aastad tagasi sai Patongis oldud ja sellist melu eriti uuesti ei tahaks. Palju häid sõnu on Karoni ja Kata suunas, ehk on keegi hiljuti seal viibinud ja jagaks muljeid? Põhiliselt huvitab rannapuhkuse vaatevinklist arvustused.

1
2

Umbes niimoodi see asi ongi. Asi tekitab kõvasti segadust, sest pole selge, mis värk täpselt on.

0
0

Ma siis lisan veel, et Phuketi lennujaamas olla olnud täielik taksode tühjus, ei mingit pakkumist ja varrukast sikutamist. Paljukiidetud "parempoolses taksopeatuses" oli ainult kaks taksot, esimene küsis kahe käsipagasiga reisija eest Patongile 750 bahti ja tagumine juba 800 bahti.

1
0

Toolid on Patongi rannast peaaegu läinud, kuid äri käib vaikselt edasi. Tänavanurkadel (mitte otse rannas) on väiksed sildid, et beach chairs "for sale or rent". Uus taktika pidi olema ära osta, kuid pärast müüjale tagasi müüa :-)

1
0

Tulin just Phuketilt ja tunnen siiralt kaasa nendele inimestele, kes kogu oma Tai puhkuse Phuketil veedavad! Käisin läbi kõik Phuketi rannad ja üks oli mõttetum kui teine! Räpane, venelasi täis, kilekotid ujusid vees ringi koos tühjade pudelitega, suitsukonid vaatasid igal pool liiva sees vastu - vesi läbipaistmatu! See oli nii Katal, Karonil (vähem) ja ka lõunapool nii. Tunne oli nagu oleks Pirita randa või Stromkale sattunud - täielik raiskamine! Tehke omale teene ja hoidke Phuketilt kaugemale. Minge ükskõik millisele saarele või kasvõi Krabile! Tais on nii palju tuhat korda ilusamaid ja paremaid kohti, et oma kallist puhkust nii raisata! Rannatoolide osas jutt õige - neid pole kuskil! Ainult Koh Lantal nägin rannatoole, aga neid ka vaid hotellide erarandades. Igal pool müüakse päevitusmatte. Krabil 200-250BHT tükk, Phuketil 100-150BHT tükk

0
0

Helensi ma arvan,et sa ei tea Phuketist midagi. Phuketil on üle 30 ranna ja sina oled käinud????

Ma olen ka hetkel Phatongis ja mingit probleemi rannatooli rendiga pole.

1
0

Toolide ja päikesevarjude vastase võitlusega siiski tegeletakse. Link: http://phuketwan.com/tourism/phuket-police-clear-patong-beach-vendors-hoard-tourists-umbrellas-21752/

0
0

1000v ,palju toolide hinnad on?

0
0

Vähe teemast mööda,aga kuidas oleks kõige mõistlikum Phuketi lennujaamast saada Kamalasse.Hea oleks mitte üle maksta,kuna esimene päev alles siin ja hindadest pole veel aimugi.Eriti kuna esimest korda Tais :) Tänud kui keegi viitsib vastata.

0
0

Eks taksoga pead minema.Või äkki uurid hotellist (kui ööbid seal),kas viitsivad järgi tulla mingi raha eest

0
0

Soovitan näiteks www.phuketshuttle.com. Lehelt broneerid, saad netis kaardiga maksta, meilile tuleb kinnitus. Mulle tundus pärast pikki lende mugav ja hassle-free lahendus. T66tas nagu kellavärk - mu lend jäi tunnikese hiljaks ja nad ikkagi ootasid ära.

0
0

Kui rahaga laiata ei ole, siis ei pea tingimata taksoga s6itma. Lennujaamast valjub ka hulk VANe. Tuleb lihtsalt counter ylesotsida, pilet osta, jarjekorda v6tta ja ennast bussi suruda. Maksb umbes paarsada raha. Kui inimesi rohkem kui 1, siis ilmselt takso m6istlikum, mugavam, kiirem ja enamvahem kokkuv6ttes sama hind.

0
0

No läks normaalse hinnaga ma arvan,hommikul sai mõned taksojuhid läbi käia ja oligi üks valmis 400 bahtiga viskama Kamalale(2 inimest).Oli nii tšill vend veel,et viis hotelli kohale.Nüüd ainult tagantjärgi tarkus,et oleks pidanud kohe rollerid rentima ja sellega minema(õnneks pole mõttetut träna kaasas,kõik on seljakas)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased