Aastavehetuse / jaanuari soodukas!

Tere!

Sooviks reisida veebruaris - märtsis Vietnami. Kas keegi on kursis aastavahetuse sooduspakkumistega? Kas tasub üldse oodata jõulude / jaanuari soodushindu? Näiteks kaubanduskeskustes on harilikult peale jõule hinnad madalad, kas lennufirmad pakuvad ka midagi sarnast? Või peaks piletid kohe ära ostma?

Soodsaimad piletid, mida praegu pakutakse maksavad umbes 750 eurot.

Aitäh vastuste eest!

Estravel vahendab LOT Tallinn-Hanoi-Tallinn 563 eur

0
0

Veebruar-märts on lennupiletite seisukohalt reisimiseks väga head kuud. Aga need piletid hakkavad müüki tulema kuskil jaanuari keskel. Aga Vietnami puhul vaataks samuti LOTi poole. Neil tõesti väga head hinnad. Kui rohkem seigelda soovite, siis võite muidugi kaaluda ka Bangkokki või Kuala Lumpuri ja sealt edasi Air Asiaga.

0
0

Vaata sky24.ee, seal nt 15.02-5.03 reisikuupäevadeks valides on Stockholm-Ho Chi Minh-Stockholm 591 €. Endalegi sai sama hinnaga pilet ostetud umbes poolteist kuud tagasi.

0
0

Aitäh vastuste eest! Isegi kui praegu Vietnami piletid ära osta.. siis teistesse sihtkohtadesse on lootust jaanuaris soodsaid pakkumisi kohata?! ;) Hoian siis silmad lahti!

0
0

normaalne on lennata LOt Polish, Helsinki-Warssav-Hanoi

0
0

Hanois´t rongiga HCM city,omaette kogemus,pilet umbes 45-50€.oleneb antud hetke kursist, ja kupee valikust.

0
0

Alates 11.01.2012 piletid Sankt Peterbug/Moskva - Hanoi edasi-tagasi umbes 440 euro kanti.

http://www.aeroflot.ru/cms/ht/21

0
0

Aga kas kellegil silma hakanud ka soodsaid pileteid Filipiinidele. Ise leidsin 802.- Riia-HongKong-Kalibo???

0
0

Nt. WWW.VERTAA.FI annab HEL-MNL MNL-HEL 24-01-2012 kuni 24-02-2012 487,00 €

0
0

Ei haaku küll otseselt teemaga, kuid mõnel võib tekkida tahtmine osta kohalikke lende Vietnam Airlines kaudu. Minul oli sellega esmakordne kogemus, et nõuti Saigonis check innis peale passi ka krediitkaarti.Mul oli piletid ostetud SEB panga virtuaalkaardiga ja parema puudumisel vormistasin endale hilisema kuupäevaga SEB panga "pildikaardi".Kaartide numbrid olid muidugi erinevad,kuid ilmselt kuna polnud eriti suli näoga, check inni noorik peale ülemusega konsulteerimist laskis mind lennukile.See juhtus aprillis 2011.Kuna alati ei tarvitse olla noorikutel hea tuju,Vietnamis lennates õige krediitkaart kaasa!

0
0

Läbi Venemaa on odav, aga ka jamasid võib ette tulla. Kogemus eelmise aasta reisist, HCM, Peking, Moskva, TLN, kus Moskvas unustati kohver maha , mille hiljem kätte sain, kuid lukud olid murtud ja suveniirid, mis vähegi silma jäid olid läinud.

0
0

Kui teete siselende Vietnamis odavlennuga nt.Tigerair siis vaadake kas pagas on hinnas ja mis lisakilod maksavad. Olin ise 3nädalat Lõuna-Vietnamis tulin tagasi 12 jaan.

0
0

Lia, milliseid Vietnami siselende opereerib Tigerair?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased