Aerosvit Tallinna

Külastades Aerosvit´i kodulehekülge siis selgub, et alates 27. märtsist algavad otselennud Kiievi ja Tallinna vahel neljal päeval nädalas. Eeldatavati opereeritakse liinil Dniproavia Embraer 145 tüüpi lennukiga. Seega peaks alates kevadest (OV lendab esmaspäev, kolmapäev ja reede) saama kahe linna vahel lennata otselennuga igapäevaselt. Allpool toodud Aersoviti lennuajad kevadeks.

KBP 13:55 16:05 TLL 16:55 18:50 KBP teisipäev ja pühapäev KBP 06:50 09:00 TLL 09:50 11:45 KBP neljapäev ja laupäev

Tegemist on veel koodijagamisega, Aerosvit müüb ka EA lende. EA peaks siin tublit koostööd tegema Aerosvitiga, hea võimalus Finnairile Aasia ja AB-le CISi lendude osas kannale astuda. Isegi New Yorki ühendus ideaalne, sinna minnes vaid 70 min ja tagasi 150 min lendude vahe. Samuti Aasia otsadel hea lennuplaan.

Vaatasin Aerosviti kodukat ja ise seal seda uudist ei näinud - oleks tore, kui Hab saaks ka lingi juurde lisada. Aerosvit paraku hetkel (nt oktoobriks 2011) ei paku Tallinnast jätkulendudega ühendust kuhugi kaugemale - ainult Ukraina erinevatese linnadesse ja Moskvasse. Võiks muidugi olla.

Habil on õigus, Aerosvit tõepoolest alustab iseseisvalt, mitte enam koodijagamisega Tallinn-Kiievi lendudega, need on juba Amadeuse süsteemis sees ja lennukiks ongi Embraer ERJ-145.

Siit ka väike uudisnupuke sel teemal: http://www.e24.ee/?id=339674.

Lisaks artiklis toodud Euroopa sihtkohtadele, Taile, Kanadale ja Hiinale lendab Aerosvit ka Indiasse, Egiptusesse, Iisraeli, Pakistani, USAsse, Araabia Emiraatidesse ja mitmesse endise NSVL Kesk-Aasia riiki (Kazahstan jt). Info: http://en.wikipedia.org/wiki/Aerosvit_destinations (ja Aerosviti kodulehekülg)

Snoop, need on koodijagamisega lennud, 4 korda nädalas teeb neid Aerosvit ja 3 korda nädalas EA, kõik ilusti broneeritavad Aerosviti kodulehel. Kahjuks EA aga ei paku Aerosviti lende, vähemalt veel mitte, ehk peale ametlikku uudist on need saada. SAS oleks kindlasti keelanud, aga Parts äkki lubab...

Chrisrändaja,

Aerosvitil on küll EA-ga codeshare agreement, kuid siiski neljal korral nädalas hakkab Aerosvit ise Tallinnasse lendama - seega meie lennuühendus ikkagi läheb paremaks. Ja mina isiklikult tahaksin loota, et siis saab nö ühe piletiga lennata Tallinnast läbi Kiievi nt Dubaisse. Praegu sellist võimalust Aerosvit ei paku.

Ma ka loodan, et saaks Dubaisse ja Taisse ühe piletiga Tallinnast, aga kardan, et mingisugused seadused ei luba neid vähemalt veel müüa.

Ma ei tahaks väga arvata, et küsimus on seadustes:) Riiast saab ju küll Aerosvitiga otse kuhutahes. Äkki lihtsalt pole nad veel oma broneerimissüsteemi uuendanud:)

Mida tähendab koodijagamine ?

See on ikka kuradi naljakas, et Tallinnast Kiievisse on igapäevane otselend kevadest ja Berliini pole üldse otselendu.

No nad võiks hoida seda asja töös. 2012 suvel on paljud eestlased huvitatud Ukrainasse lendamisest.

Tundub, et nüüdseks on nad ümber mõelnud, igatahes kodulehel nad neid lendusid ei paku, ainult EA omasid.