Air France broneerimine

Tahan Air Francega lende broneerida, kuid ei õnnestu.

Saan järgmise prompti:
"Air France only partially operates the itinerary you are searching for. However, in partnership with Dohop, Air France Smart Connect allows you to book your tickets for your entire itinerary. This trip will include an Air France flight and another airline or train company.

You will receive separate tickets from each company. Your trip will also include the Dohop Connect service to assist you in the event of a delay, cancelation, or flight postponement."

Kui ei nõustu, siis edasi liikuda ei saa. Kui nõustun, siis pakutakse pileteid vaid ca 3 kuud ette. Tegelikult saan momondo abil sellest mööda liikuda. Kuidas aga otse Air France lehelt saaksin pileteid osta? TLL-CDG otsa teenindab Air Baltic.

Mis marsruut on? Proovisin suvalisteks päevadeks septembris TLL-RUN, kus TLL-RIX-CDG opereerib BT ja jõudsin ilusti kaardiandmete lehele välja. Mingist Dohopist küll juttu ei tulnud.

0
0

Äkki pole see päris ametlik airfrance sait?

0
0

See tundub mingi vahendaja kaudu olevat. Nagu kirjas on, siis saad eraldi piletid ja neilt siis tõenäoliselt mingi garantii, et nad katavad oma tingimustega võimalikud kulud võimalike muudatustega jne. Midagi sarnast selle Kiwiga äkki, mis paneb suvalisi odvalende kokku ja jätab mulje, et kõik on samal piletil.

Air France'i lehel pole sellist asja kunagi näinud. See on tavaline, et Tallinna otsal lendab AirBaltic.

0
0

Olen tihti AF pileteid ostnud ja pole sellist teavet kohanud. Mis on Su lennumarsruut?

Ma olen broneerinud nii AF veebilehelt kui ka äpi kaudu. Sellist teadet pole ette tulnud. Kuid nende veebilehelt leian sellist infot: https://wwws.airfrance.be/information/prepare/smart-connect

Sellest mu järeldus, et üks Su lennusegmentidest on opereeritud Transavia poolt, kes on KLM /AF "odavlennufirmast tütar", kes opereerib üldiselt point-to-point lende puhkusesihtkohtadesse?

Kuna Transavia CDGst ei lenda, siis peab Transavia lennu peale saamiseks kas lendama vahepeal veel mõnda teise linna või vahetama Pariisis lennujaama (Transavia lendab Orlyst).

AirFrance'i kodulehe kohaselt see ongi nende ametlik süsteem, et Transaviaga lennukombot müüa, nagu ma aru saan.

0
0

TLL-ALG, oktoobrisse ja oli justkui täitsa ametlik leht.

Leheks https://wwws.airfrance.fi/

0
1

Kummaline, proovisin ka seda marsruuti oktoobri keskpaika ja ei ikka ei saanud Dohopi prompti

0
1

Transavia lendab hetkel kaks korda nädalas Tallinnast Orlysse. Samuti lendavad nad sealt Alžiiri. Süsteem tahab sind nendele lendudele suunata. Transaviat saad osta otse nende lehelt ka. Kasutabki seda Dohop süsteemi lendude ühendamiseks. Tingimustega pead ise tutvuma.

Miks nad ei lase AirBalticu koodijagamisega läbi CDG Alžiiri müüa, seda ma ei tea. Suvaliselt ühendusi vaadates, siis BT on ilusti partner edasi teistes sihtkohtades.

0
0

@ vatse, mul laskis ilusti AirBalticu sektoritega TLL-ALG kuni kaardiandmeteni välja, Dohopit ei mainitud.

@jaanusm, kas sa äkki kuskile kasti linnukest ei pannud, et soovid mingit lisakaitset vms?

0
0

Momondo pakkus ka CDG-ORY lennujaamavahetusega lende, mida ikkagi AF enda lehelt valida sai. Vatse pakkumine on ilmselt korrektne. Kui valida need kuupäevad, mil Transavia Tallinnast lendab, siis suunab dohop'i. Transavia on muuseas tunduvalt kallim, kui Air France ise.

#PS
Tahtsin hommikul printscreeni teha, aga ei õnnestunud seda korrata. Vaatasin Vatse soovituse järgi transavia kuupäevad, proovisin nendega ja sain selle dohopi promti. Peale seda ei õnnestu mistahes kuupäevadega jälle edasi liikuda.

0
0

@jaanusm

Jah, Transavia ei paku minu teada jätkulende ja seega lennud (kas Transavia + Transavia või AB / AF + Transavia) on dohop connect'iga. Nagu ülal viitasin, see on AF lehel lahti seletatud, et see on ametlik kasutusel olev süsteem lendude ühendamiseks.

P.S: olen väga huvitatud Su Alžieeria tagasisidest ja kirjeldusest. Endal plaan minna, kuid viisamajandus seni natuke heidutanud. Mõte järgmisel kevadel lõpuks ette võtta.

1
0

Kummaline on see, et AF isegi ei paku mulle Transavia varianti. Katsetasin 10-24 okt, kui Transavia Tallinnasse lendab.

Transavia enda lehelt saab täitsa osta ja näitab ka Dohop Connecti, kuigi prompti mulle ette ei visanud.

Kui AF lehelt otsin, siis pakub kas TLL-CDG Airbalticuga või TLL-HEL-CDG, Norra+AirFrance. Transaviat nimekirjas pole.

0
0

Air France on olnud üks kõige kehvema teenindusega lennufirma, lendasin märtsis Billund - Pariis - Nairobi - Kilimanjaro. Teenindus personal oli pensioni eas mehed, kes peale kesist söögijagamist lihtsalt istusid, ajasid juttu ja naersid. Peale mitut tundi palavas lennukis viibimist läksin vett küsima, siis üks meestest vastas, et ta just mõtles tulla ringkäigule vett pakkuma reisijatele, millegipärast ei ilmunud kunagi välja, jäi edasi mõtlema. Enne seda viimastel kordadel olen lennanud Ethiopian Airlines, kus on väga hea teenindus, kahjuks neil ei olnud enam vabu kohti. Enam vist küll ei soovi lennata Air France 'ga.

1
2

Eks prantsuse kultuuriruumis võibki teenindus olla väga kõikuva kvaliteediga. Sõltumata sellest kas lendad, lähed kuhugi sööma või mõnda teenuseid pakkuvasse firmasse. Minu ühed kõige paremad teeninduskogemused on olnud just prantsuse kultuuriruumis, samas ka kõige kehvemad. Alates restoranist kus pärast 2,5 tunnilist tühja ootamist lahkusime ja tagasihoidlikust iseteenindusega söögikohast kus teenindaja teatas et see suletud (ehkki kui teenindaja vahetus tuli välja et siiski mitte!) kuni superteeninduseni ühes Michelini tärnikas. Ahjaa - ühes teises täiesti tühjas Michelinikas tuli pikalt veenda et meid ikka teenindada suvatsetaks.

Või kiirteeäärasetes bensukates kus tuli kontrollida kas paaki ikka lasti soovitud kogus kütust või anti vahetusraha tagasi õigesti. Ja kui siis "vea" avastasid, siis ei mäleta, et oleks vabandatud...Teisalt, mõnes kohas oli jälle väga sõbralik ja hea teenindus. Nii, et seinast-seina,

Eks see sama kehtib ilmselt ka lennufirmas jm. kuigi minu mälestus Air France'ist pigem neutraalne. Aga ega eriti ei üllata.

Ühesõnaga -Bievenue a France!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased