Algarve accommodation

Tervist, kas kellelgi on kogemusi algarveaccommodationiga? Kas firma on usaldusväärne? Tahavad saada ettemaksu 100% saates mulle ankeedi kuhu tuleb täita kõik isikuandmed ja krediitkaardi numbrid jne.. Kas see on normaalne?

ette tänades, Terje

Proovi ära ja siis jaga meile kogemusi!

Minu ettemaksud on olnud 20% piires.

Ehk justnimelt teemaalgataja tõlgib pisut, et mis- või "kes asi" võiks olla algarveaccommodation? Lähed tööle või tahad algarveaccommodationiga lennata ja kui see saladus pole, siis kuhu?

Vabandust, parem käsi jäi kohe väga haigeks selle teemapüstituse peale, seega on "googelmoogeldamine" ka raskendatud.

Mina huvi pärast viitsisin guugeldada - http://www.algarveaccommodation.co.uk/

Kogemused omal puuduvad, aga briti firmadel peaks olema ikka natuke kaasaegsemad lahendused kui wordi dokumendi saatmine, millega neile oma krediitkaardinumber tuleb saata. Muud ei oska arvata :) Ja 100% ette ei maksaks.

Juba see reede sõidame Portugali Algarvesse puhkama ning selle tõttu soovivad nad nii palju ettemaksu saada. Nüüd on nad ka nõus 50% ja 50% maksudega. Aga ilmselt võtame riski ja maksame kõik ette ära. Nad saatsid mulle PDF formaadis faili, mille ma ära täitsin ja arvutisse sisse scannisin. Ja selle "algarveaccomodationi" sain - http://www.ownersdirect.co.uk/ -st.

Ehk on kellelgi kogemusi http://www.ownersdirect.co.uk/ kasutamisega?

Tänud vastuste eest.

Ownersdirect peaks olema korralik koht, vähemasti on ta üks tuntumaid Briti villade broneerimise saite.

-ma just aitasin oma ülemusel üht 5*-villat Sitsiiliasse broneerida ja ainus võimalik broneerimisviis oli: prindi välja Word-doc, täida ära, lase läbi paljundusmasina ka krediitkaardi koopia samale vormile peale ja faksi, helista üle, kas faks tuli läbi. E-riigi elanikule on see muidugi ülimalt kummaline, aga mis teha-pigem soojade/vanade riikide standard paistab olevat.

Madeiral käies võtsime elamise http://www.ownersdirect.co.uk/ kaudu, ettemaksu protsenti ei mäleta aga kõik toimis. Ettemaksu tasusin majaomaniku kontole.

Tänud vastuste eest. Igaljuhul on makse teostatud ja olen nendelt saanud ka täpsed juhised ja kaardid kuidas sinna jõuda. Loodetavasti läheb kõik hästi. Päikest!