trip-krainetrip-ukraine-dark
Allahindlused Londonis

Kunas on Londonis näiteks suvehooaja allahindlused? Netis surfates jäi silma ainult mega-allahindlus jaanuaris, kuid suve, sügise, kevade kohta ei leidnud piisavalt infot...

Ma ei tea küll mis su ostusoovid täpselt on. Väga moekate poodide kohta ei oska kommenteerida. Kuid kui lähed maalimakuulsale Camden Marketile siis seal on hinnad igatahes aastaringselt meie poodidega võrreldes väga kenad. Kõike head!

Suurim suvehooaja allahindlus on tavaliselt juulis. Algab nii -30%-ga ja lõpuks siis juba kuni -70%. See on võrreldav jaanuari allahindlustega. Vahepeal on veel ka nö mid-season allahindlused, aga nende täpseid aegu kahjuks ei tea.

Veidi vähem-megaallahindlus on veel juunis ja seda saab võrrelda näiteks veebruari allahindlusega.Mina muidugi ütleks ,et super-megaallahindlus on ikkagi septembris,kus suvehooaeg on täielikult allahinnatud ja seda ei saa nüüd küll millegagi võrrelda.

On siis mingi konkreetne periood septembris, kus allahindlused toimivad või on see terve kuu? Ja kas kõikide kettide puhul või kuidas? Vabandan rumalaid küsimusi juba ette ära :)

Esimest korda Londonisse - tåielik vøhik palub abi

Tere! Plaanis juulikuus tytrega Londonisse shoppama ja veidi ka kultuuri nautima minna.Ma ei tea Londonist ja sealsetest asukohtadest kohe yldse mitte midagi. Kui plaanis enamjaolt ostlemine, siis millisesse lennujaama ma yldse maanduma peaksin, et jøuda taskukohastesse kaubamajadesse? Hetkel on head pakkumised Heathrow lennujaama koos seal suht låhedal asuva øøbimisega.Kas ma ka sealt edasi liikuma saan? Ma esitan vist nii rumalaid kysimusi, aga kuna olen låbitøøtanud køik tripi teemad ja ikkagi ei saa hakkama, siis ehk on keegi nii lahke ja annab mulle våhe nøu? Ma olen aru saanud, et juulis peaks Inglismaal just alede tippaeg olema, siis kindel tahtmine on våhe garderoobi uuendada, me ei ole tippbråndi austaja, aga M&S ning sellise romantiline stiil ei jåta mind kyll ykskøikseks.

Muidu on jah vist jaanuar ja juuli. Ise olen käinud jaanuaris ja septembris, mõlemal korral shoppasime nagu jaksasime ja riided olid odavad ja alla hinnatud.

siludikule http://www.heathrow-airport-guide.co.uk/transport.html#b Taskukohastesse kaubamajadesse jõuab igast lennujaamast - ainult kas on mõtet kaubakottidega iga päev lennujaama vahet sõita? Kallivõitu ja aeganõudev, lõppkokkuvõttes tuleb natuke kallim öömaja keskusele lähemal odavam. Oxford Sreet on koht, kus on kaupa igale maitsele ja rahakotile ( metroopeatus Oxford Circus). Tänav täis igasugu firmakauplusi, tänava lõpus odavkaubamaja Primark (kui hakkad vasakule minema). Ka firmakauplustes võib mitte allahindluse perioodil leida üllatava hinnaga häid asju.

Siludik: Kui eesmärgiks on Londoni külastamine, siis lennujaama juures ei ole mõtet küll ööbida, sest transport lennujaamadest kesklinna on väga kulukas ja odavam ning lihtsam on tõesti kuskil linnale lähemal ööbida. Kesklinnas on kõige kuulsam kindlasti Oxford Street, kus leidub väga palju erinevaid poode. Siiski sealt ma soovitaksin turistina korra läbi jalutada, kuid kui sihiks on tõsine ostureis, siis valiksin mõne muu poodlemiskoha. Oxford Street on nii metsikult inimesi täis, poed on tavaliselt pilgeni täis ja osadest poodidest (Primark, H&M) oleks nagu rahutused üle käinud. Eelista parem mõnda ülisuurt ostukeskust linnast väljas näiteks Bluewater Shopping Centre, kuhu ei ole raske minna. Väiksemaid ostukeskusi on siin tegelikult väga palju, oleneb lihtsalt kus linnaosas sa ööbid. Kui huvi pakuvad just poed nagu M&S, H&M, Primark, New Look, River Island jne siis need on kohad kuhu minna.

Allahindluste kohta: Kevadine mid-season sale saab nüüd lähipäevadel läbi ja järgmist suuremat allahindlust on oodata juuli keskpaigas.

Tere,

Kas Londonis nt Westfieldis on allahindlused läbi jaanuari kuuga või võib allahindlustele peale saattuda veel ka nt 3-5. veebruar 2012?