Andke nõu

Nimelt on mai keskpaigast kuni mai lõpuni mul vaba aega, finantsid, aga piiratud, tahaks päikest kogeda. Alkohol ei ole oluline, järgmine nädal saan süsti :D Striptiisiklubid ja tänavad on ok. Kuhu minna, et soodsalt kaks nädalat chillida?

Räägitakse küll odavatest piletitest Portugali või Amsterdami, ometi on need hinnad ikka oma 200 euri....

Tänan vastuste eest.

Märt

Idee. Poola. Vastavad tänavad ja kubid....Ons kellegil mõtteid?

Pane ona. Kõige odavam. Kokkuhoitud rahaga mine õpi mõni amet selgeks.

Lennupakkumiste all on Maltale mais 168€ pakkumine. Seal on juba hea soe, strippi tehakse ja saad ka õnneliku lõpuga massaaži paljudest kohtadest.

Vaatan järgi, mis need hotelli hinnad Maltal on.

Täna juba kaks korda panin ona, eks homme uuesti, juhul kui ei saa seda naist kes lubas külla tulla.

Kle , tõmba ennast kuskile ona-foorumisse - vales kohast otsid oma rahuldust ! Sic !

Sama sulle, mis ona juttu sa ajad.

Mina tulin küsima, et kuhu reisile minna ja reisil oleks tore kui mõni õhtu tüdruk on kaaslaseks onju :)

Kiiev, Ukraina. Mida odavam on näiliselt sinu soovitu, seda suurem on risk, et kaudselt kulud kasvavad läbi kõikvõimalike skeemitamiste. Kui kogemusi nii vähe, et ei suuda sellist sihtkohta valida, ehk on tõesti lõpuks kõige odavam reis tsiviliseeritud Amsterdami.

Nädal-kaks enne väljalendu ei saa sa alla 200 eur lennupileteid nagunii kusagile. Siin pakuti välja Kiievit, aga kui sa ikka randa, päikest, pidu, ööklubisid ja naisi tahad, siis Odessa! Hotellid, söök ja jook kindlasti vähemalt 2 korda odavamad, kui Maltal. Vene keelega saab igal pool hakkama, inglise keelega samuti, igati chill linn ja inimesed. Ise ei suutnud nädalaga üle 160 eur kohapeal kulutada, ehki ma tõesti püüdsin. Hotell nädalaks otse Arkaadia rannas 140 eur, kesklinnas saab ka kindlasti odavamalt.

Odessa kõlab hästi, lend sinna kallis, kohal hotellid ja tüdrukud odavad.

Kaalun tõsiselt. Kasvõi nädalaks lõõgastuda seal :)

Kas sa muidu ei suuda naisi sebida kui ainult raha eest?

Vaata Facebookist järgi, seal on mu valenimega konto Paul Luik, mul on mõned profiilipildid, välimusel nagu pole mul omastarust viga, ometi mingil põhjusel ma ei suuda naisi endale sebida jah. Asi ei ole isegi mitte sebimises, minu sebimises, ei ole isegi naisi kes tahaksid mind sebida. Raha eest on ainuke variant, see ka tead selline poolik saamine, emotsionaalselt nad jäävad üsna kinniseks, eemale.

Aga kas raha eest ikka annavad kätte? Või siis ka ei taha?

:D Raha eest annavad kätte, saab asja aetud. Miinus nagu ma mainisin on see, et nad jäävad eemale, minu tagasihoidlik kogemus ütleb, et keskmine müüdav tüdruk, võibolla isegi enamus neist mõtlevad, et kui nad on mehe orgasmini viinud siis on nende töö tehtud. Kas see võib kajastada ka mingit üldisemat arusaama naisisendites ma ei tea.

Vanasti oli trip ikka normaalne reisifoorum...ma ei tea mis hälvikud nüüd siia sattunud on...

Vanasti, mina olen vahelduva eduga ikka siia juhtunud, alates keskooliajast, see oli enam kui 10 aastat tagasi või lausa enam kui 15 aastat tagasi. Ma tean, et ma olen eriline, aga erilisele poisile võiks erilisi nõuandeid jagada, et mis kogemusi teil on olnud näiteks Odessa tüdrukutega, on seal mingi konkreetne tänav?

Siinpool lahte käib chill praegu, oli naine kes kahte meest korraga tahtis, aga enam ei ole ja nüüd me istume siin kuival :)

Tõepoolest, ma ka ei tea faxx. Aga MarK, proovi Sõle tänava bensukas. Hoiad lennupiletite ning hotelli raha kokku ja mai keskel lubas juba päikestki. Kui ikkagi ka sealt ei saa siis pead küll Maur Auri soovitusega leppima. Selle esimese osaga.

Keeruline on see turuolukord Eestis, näiline fassaad on see, et kauneid silesäärseid tüdrukuid leidub, reaalsus on ikka see, et kätte saad 40 pluss naise, ega neilgi pole midagi viga, aga mina 33 aastase mehena sooviks raha eest saada maksimumi, no see maksimum on ka selline poolik nagu mainisin. Muidu on ju hea selline kena sile tihke komplekt, teiegi tahaksite kindlasti, või on teil juba olemas? Seda reisimise asja veel mõtlen, finantsid peab ülevaatama, Odessa oli kül muidu hea idee, just paras enne Lapimaa polaarpäeva alla minekut.

33 aastane ja nii loll,väga pahasti ikka...

Kuule Mart, aga kui te sealpool lahte kahekesi kuivale jäite, siis milles üldse probleem? Äkki hakkabki hoopis nii meeldima ja siis pole isegi laevapiletit osta vaja. Puhas sääst!