Antalya hotellid

Palun jagage kogemusi 5*hotelli kohta Antalyas: Fame Residence Lara. Kes on käinud, mis mulje jättis? Kas hotell asus linnas või linnast väljas ja sellisel juhul kuidas sai linna sõita? Kaua aega võttis? Kirjelduses oli 25km kesklinnast, see ei ütle midagi. Et siis kas kesklinnast ikka või üldse linnast? Plaanis lähimate nädalate jooksul minna niiet kogemustest kuulmine kuluks ära.

1
23

See hotell peaks olema meie turul esimest aastat, nii et väga väike tõenäosus, et keegi sinust juba ette on jõudnud ning selles hotellis juba puhanud. Aga midagi leiad siit, kui googeldada viitsid: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d625146-Reviews-Fame_Residence_Lara-Antalya_Turkish_Mediterranean_Coast.html Lisaks veel, vaata palun Teztouri kodukat, kus kaugus linnast on pisut lühem, kui sa välja pakkusid!

0
0

Tänan Sultanja, uurin lähemalt.

0
0

Saabusime perega just eile Türgist, kus peatusime hotellis Fame Residence Lara. Hotell asub kuurortis nimega Lara, mis on ca 25-30km kaugusel Antalya kesklinnast. Hotell ise on mere ääres, koos teiste uhkete ja ilusate hotellidega. Hotelli vastas üle tee on nn. kaubandustänav, hotellist paarsada meetrit kaubanduskeskused. Kui soovid Antalya kesklinna sõita siis takso saad tellida hotellist.Kuna me ise olime samas kuurortis 2 aastat tagasi, küll hotellis Limak Lara, siis ei olnud meil seekord tarvidust Antalya kesklinna üldse minna. Hotell ise on täitsa hea - basseini ala väga suur, sööke meeletult ja need tõeliselt head, tuba kena- ilusates heledates toonides, uus, puhas.Meelelahutust pakutakse samuti koguaeg. Spa osa oli samuti väga mõnus. Mis andis soovida oli teenindus. Kuna meie eelmise korra hotell Limak Lara oli uhkem ja vingem, siis seepärast mulle see Fame eriti suurt muljet ei avaldanud, aga mitte midagi halba ütelda ka pole. Meil oli igaljuhul väga mõnus puhkus :)

0
0

Joonekas, aitäh! Kerge ettekujutus nüüd olemas ja varsti saan ka oma kogemusi jagada;) Olen kusjuures samuti kuulnud häid sõnu Limak Lara kohta.

0
0

Katieke, ära siis Trip.ee-d peale oma reisi unusta! ;) Ootame su reisi- ja hotellimuljeid.

0
0

Olime jaaninädala Türgis, Alanyas. Hotell oli Krizantem****. Koosnes kolmest suurest majast, kahel neist võimalik merevaade, kolmandal mitte. Kokkuvõttes jäime reisiga rahule. Alguses olime suht vihased, aga iga järgmine päev saime aru, et Türgi on suurepärane koht puhkamiseks. Soovitame valida just keskuse hotelle, samas bussiga natuke eemalt tulles pole ka kulukas, sest hotellid on hoolitsenud ka ööelu korraldamise eest, st organiseerivad inimesi öösel linna ja ka tagasi. Samuti käisid jutud enne reisi, et takso väga kallis, et sellega ei tasu sõita. Meie hotellini oli 4 km klubidest ning need kes taksoga tulid, rääkisid küll, et max 100 krooniga sai ilusti koju ära, räägiti u 70 kroonist. Peab kauplema.

Käisime Alanya lossi/kindlusvaremetes jalgsi mööda mõenõlvakut. Väga huvitav oli. Kuna tippu sealt ei saanud, otsustasime järgmine päev minna ka bussia teist teed pidi. Sõit mäkke linnast maksis kohaliku bussiga 1 kohalik ( u 7 krooni) ja tagasi alla sama hind, bussid käivad iga poole tunni järel, hommikul tunni järel. Ütleme, et jalgsimatk oli põnevam. Kui tahad nn kunsti ja mingit vaadet nautida teisele küljele, siis peab ostma üleval ka pileti, oli vist 10 kohalikku. No igaühe enda otsustada, kas oli seda hinda väärt või mitte, aga ilusa vaate pilte sai.

Hotelli toitlustus oli super ( 3 korralikku söögikorda, neljas õhtuoode, kõik joogid hinna sees). 10 palli süsteemis: Toitlustus- kõik hinnas, 10 palli, suurepärane Teenindus: receptionis- kasin. Mõned teenindajad olid ok, aga enamus väga ebaviisakad, ootama pidi kaua, vahepeal tegeleti teistega, unustati üldse ära, segadust palju. 3 palli. Teenindus toitlustuse osas: 10 palli Teenidus baariletis: 10 palli Hotellitoad: tavalised, kõik olemas, külmik, telekas, head voodid, padjad. Vann st dušširuum suht kesine, lasi vett läbi. Kokku toad 7 palli. Kaugus linnast: Eesti lehtede peal on märgitud (mitte ainult Eesti lehtede, vaid ka mujal. Vaid ühest com lehelt leidsin,et oli kirjas, et keskuest kaugus 4 km), et kaugus keskusest on 1,5 , 2 km. See on vale mis tuleb välja kohapeal :D Kaugus on 3-4 km. Mina ütleks,et 4 km, aga kohalikud ütlesid, et kindlasti 3, aga vist 4 mitte. Ka kohalik reisikorraldaja ütles, et kes meile sellist valet ajas, et kaugus vaid 2 km, see pole nii. Keskuseks loen kohta, kus on Bazaar!!! Kuigi ka meie hotell oli nn Alanyas, siis ühtegi korda me ei jõudnud keskuseni jalutada, sest see oli nii kaugel, aga reisi ostmisel oli meil soov, et oleks kiviviske kaugusel. Linnas polnud raske käia, bussid liigivad seal tihti, pilet linna 1 kohalik st siis 7 krooni. Bussid liiguvad hommikul vara, kuni öösel 00.00ni. Tegevus hotellis: lastele tehakse mänge, olemas liuväli. Hotell suht hea peredele. Ka täiskasvanutele korraldati veemänge ning organiseeriti õhtul kell 23.00 peole ning öösel 3.00 tagasi, järelevalvega. Diskobuss edasi-tagasi maksis kokku 3 dollarit. Klubid tasuta, aga joogid väga kallid. Joogi eest peab välja käima 150 krooni. Inimesed. Üldjuhul hea. Ei anna võrrelda Egiptusega, pealetükkivust pole kui just ise ei soovi vastupidist enda käitumisega. Klubisse õhtul väga atraktiivsete riietega minna ning joogisena on muidugi enda risk. Pigem ikkagi valida riietust, käitumist ning üksida ei soovita. Kuigi ise jäin ka seal tihti üksi olema, aga see ei olnud probleem. Tantsupõrandal sõbrannaga kahekesi tantsides ikka tuleb pealetükkivust tagasi lükata, aga saime hakkama. Rand. U 50 m hotellist, läbi tunneli hea ligipääs. Olemas rannabaar. 9 punkti. Basseinid hotellis: 3 tk, väiksed, lamamistoolide peale kakluseks ei lähe, aga neid suht vähe. 8 punkti. Türgi saun. Hotell pakub ka Türgi sauna, hind 24 dollarit, väga hea. Soovitan kindlasti, Eesti pakub muidugi kallimalt,aga ise soovitan seda. Tänavat jalutades saab ka 10 euroga, aga me eelistasime hotelli oma, kõik protseduurid olid hinda väärt. Kaks asja reisi ajal meil häirisid, just see kauguse asi ning teiseks hotelli saabumisel meid hotellis tabanud korraldamatus. Eesti reiskorraldajad olid head, lahked ning aitasid alati kui mingi küsimus tekkis.

Jõudes hotell peale südaööd läks suureks sebimiseks, sest väidetavalt polnud neil vabu tube. Meiega koos tuli samasse hotelli ülle 10 inimese. Teine Eesti seltskond (6 in) oli endale broneerinud kahesed toad merevaatega. Üks paar sai selle, kaks teist paari aga ei saanud. Nad pidid minema läbikäidavasse tuppa. Eestoas oli kaks ühekohast voodit ja tagumises toas kaheinimese voodi. Muidugi vedas, sest üks oli abielupaar, üks oli naise õde ning teine naise tütar, aga kui nad oleks olnud võõrad inimesed? Head merevaatega tuba lubati kohe järgmisel hommikul. Meie ootasime seal ligi tund ja mingi sebimine käis, siis tuldi meie juurde ning öeldi, et vabandust, aga neil on vaid üks tuba, kahekohaline ja üks inimene peab minema teise hotelli, aga see hotell asub ainult 20 m meie hotellist ja nad ise maksavad selle toa eest. Meie olime loomulikult sellele vastu, et kuidas teise hotell, et me tahtsime kolmest tuba ja me peame selle saama. Siis saadeti meid kõiki teise hotelli, kolmesesse tuppa. Muidugi kaugus oli ikkagi rohkem kui 20 m ja hotell oli tunduvalt kesisem kui Krizantem. Aga meile lubati suurt head tuba kohe hommikul, et ainult 5 tundi peale olema selles teises hotellis. Hommikul kell 9 tagasi tulles meil muidugi seda tuba polnud ja öeldi, et kohe saab, minge sööge hommikusöök ära. Tulime tagasi, kohvrid meil seal ees ja öeldi, et kindlasti kell 12.00 saab. Lahkelt anti rätikud, läksime siis basseini äärde ja käisime aegajalt enda kohvreid vaatamas, siis küsimas, et millal ikkagi meie toa saame. Teised eestlased ootasid enda merevaatega tuba. Ka nemad olid suht närvilised juba, aga neil oli vähemalt mingi tuba olemas, meie olime nn täitsa kodutud. Siis saabus reisikorraldaja, nn järgmise päeva visiit. Tema organiseeris esmalt nn merevaatega toa saajate probleemi, neile lubati merevaatega tuba järgmise päeva hommikuks, nii see ka läks. Meie probleemi lahendati veel paar tundi ja siis saime lõpuks enda toa, üle 12 tunni hiljem. Tuba oli suur, samamoodi läbikäidav. Vaade oli nagu oli, aga egas sellele rõhku ei pannud. Kompensatsiooniks anti tasuta turvakapp. Aga see oli ikkagi meie suhtes ebaõiglane, kes pidime olema esimese päeva kodutud. Naersime tükk aega, et kui järgmine kord võtame hotelli kõik hinnas, siis peame küsima, et kas majutus ikka on selle sees või mitte.

Üldkokkuvõttes hindan reisi 10 palli süsteemis hindele 8+.

0
0

Olin 18. - 25.07. Antalyas, hotelle otsisin internetist - vanalinnas "White garden" väga ilus, siseõue, basseini- ja hommikusöögiga. Hind alates 13,5 Eurist, annab ka kaubelda, olin veel Sehir hotellis, väga hea asukoht kesklinnas, hind ka kuskil alates 14 Eurist, toas teler, olemas föön, seif. Võin soovitada, kes omal käel lendavad. Aadress 2.Sokak NR: 8 telefon +90 242 246 11 84. Wifi oli olemas mõlemis. Toit oli parem vanalinna omas. Leida ja orienteeruda oli kergem kesklinna oma, seal lähedal oli odav toidupood, kus muudki müügil, lähedal oli ka mingi turulaadne asi soodsate hindadega, randa "Park Beachi" sai nii trammiga kui ka jalgsi. Teised rannad kaugemal. Viimase lähedal kõrval tänavas toimus igal õhtul purskkaevu show muusika ja kinoga - väga omapärane ja meeliköitev.

0
0

Suvi läks nii kiirelt mööda, et ei olegi jõudnud siia tulla rääkima oma kogemustest. Fame Residence Larast Antalyas. Esmamulje oli ausalt-öeldes pisut pettumus. Tegemist pigem 3+ hotelliga. Hotelli administraatorid vajaksid kindlasti väljaõpet, kuna nad on esimesed,keda külastajad hotellis kohtavad, siis mõjutavad nad tugevalt ka esmamuljet. Ebakompetentsed ja oskamatud. Ikka juhtub äpardusi, kuid nendega tuleb osata ka toime tulla. Nii, mis aga sööki puutub, siis oli see tõepoolest rikkalik ja väga hea ning söögisaalide teenindus oli meeldiv. Lõbustus oli samuti tore. Unustamatu mulje jätsid akrobaadid Keeniast. Super! Asukoht oli kesklinnast siiski kaugel. Hotell oli kõrvuti teiste omasugustega, aga üle tee olid pisikesed poekesed ja ümbrus räämas. Hotell ise puhas ja korras. Nii, et sinna tasub korra küll minna, mitte mingit kahetsust pole. Olen oma puhkusega seal väga rahul, kuid teistkordselt siiski ei kutsu. Lõppkokkuvõte on, et tore oli. :)

0
0

Maitseid ja soove on erinevaid aga alates 10 maist on enam-vähem kõik 5-tärni hotellid venemaa venelasi täis ja nendega puhata, no ma ei tea!? Enamasti asuvad kõik 5-tärni hotellid linnast väljas ja noorel inimesel pole seal territooriumil eriti põnev - linnas hoopis teine lugu. Kõiksugu erinevad võimalused aja veetmiseks. Hotellidest soovitan soojalt Panoraama - asukoht, miljöö ja toit on hea! Veel on mõnusa olemisega Remi hotell, 3 tärni. Muide, türgis need tärnid oluliselt ei loe - toad on suht sarnased on see 5 või 3 tärni ja hotelli territooriumil on vahe ja toidukoht-restoran on pisem, süüa koguselt vähem ja olematu arv venelasi 3 tärni hotellis. Pealegi asuvad 3 tärni hotellid linnas sees, aga 5-tärnilised on Antalya ja Alanya vahel seega 150 km ulatuses. Alanyast väljas 15 km, Konaklis on hotell Club Insula - MASENDAV, oli küll 5 tärni, aga see oli rohkem nagu piin Venemaal... Soovitan pisemaid hotelle, teenindus on sõbralikum, ka türklased ei armasta venelasi, asukoht linnas sees, julgelt võib osta kohalikest reisimüügi punktidest reise, mis on poole odavamad kui eesti reisifirma poolt pakutavad. Aga eks igaüks teab ju ise, kuidas mida teha-toimetada. Iusat kevadet, päikest.

0
0

Ise kohe Antaliasse minemas, kas keegi muljetaks, kumb on kasulikum, kas tellida hotellist transfeer või kaubelda lennujaamas takso? Minek ei ole kaugele, Kervansaray Lara hotelli, nii 10 km lennujaamast.

0
0

Takso läheb umbes 30-35 liiri sinna maksma. Olen sõitnud lennujaamast taksoga Royal Wingsi, mis on Kervansarayst paar kilomeetrit edasi ja arve oli 35 liiri taksomeetri järgi.

0
0

See 35 liiri on ok hind, tuleks ikka enne sõitu kokku leppida. Taksomeetri järgi sõita ei soovita, kuna taksomeetrid käivad tunduvalt kiiremini. Miracle hotell Laras on kah väga hea, saksa-hollandi turistid ja teenindus-söögid viimase peal. Andmed pärinevad 13.04. . . . Trip.ee palub edaspidi kasutada kirjavahemärke ning suuri algustähti (kodukorra reeglite kohaselt)!

0
0

Tagasi, mul läks vist õnnelikult, sest taksomeeter näitas ainult 28 liiri. Muidu oli hotell Kervansarai Lara igati OK, aga toa valgustusega on nad küll väga kokku hoidnud. Mingit suurt lampi üldse ei ole ja need kohtvalgustid on sellised, et ega lugedagi hästi ei näe. Vannitoa valgustus oli üldse selline sinine udu, et peeglisse vaadates paistis sealt zombi vastu. Rand oli hea!!!

0
0

Tere, kas keegi on käinud või minemas Antalyasse Sidem hotelli? Meile pakuti seda, huvitaks kas hotell jääb keskusesse ning kui kaugel rand on? Tore oleks teada kas toit oli maitsev, läheme lastega elus esimesele reisile.

0
0

Kas keegi on käinud ja julgeb soovitada? Hotell suhteliselt uus, avatud 2009. Palun kommentaare. Tänan!

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased