Autorent

Kas kuskil saab ilma krediitkaardita ka rentida (deebetkaardiga)? Palju tagatisraha jne. Aitäh

0
0

Ei anna midagi!!

0
3

Janka222 -- aga palun -- https://fkkeskus.ee/valikardiraja-hinnakiri/#paketid

2
0

No siis pole midagi teha, kasuta ühistransporti, või hääleta.

0
0

Guugelda 'autorent ilma krediitkaardita' ja vastus kohe varnast võtta: https://aaarent.ee/, https://www.autorent24.ee/ jne

1
0

https://autocar.ee/renditingumused/

Võimalik ka ilma krediitkaardiga. 

Mõistlikum valikuvõimaluste laiendamiseks teha debeetkaart krediitkaardi omadustega või kuidas see täpsem nimetus pankadel on.  Pildikaart jne. Miinusesse minna ei saa ja krediidina kasutad seda raha mis kontol reaalselt olemas on.

0
0

Jutt käib Malagas rendist

0
4

Äkki peaks ennem natuke koolis käima, õppima küsimusi vormistama ja alles siis Malagasse suunduma

8
0

Janka222, kahjuks on trip.ee parimatel selgeltnägijatel täna vaba päev ning ka salajane kogunemiskoht on covid-19 tõttu avatud vaid loetud tunnid. Seega palun heida meile piiratutele armu ja avalikusta oma järgmistes põhjalikes küsimustes veidi enam infot.  Siis saame taas kogu internetis olemasoleva info taas üksmeelselt ja veatult su ette laotada. Vabandame veel kord oma piiratuse pärast.

9
0

Mis aastal sinna plaanite minna, 2022 või 2032? Tööl ikka käite?
Infoks, siis Malagas saab autot rentida ilma krediitkaardita aga kuna see küsimus juba oli esitatud nii vigaselt, siis ma isegi ei vaevu küsima mis selle rendifirma nimi oli. Hetkel tundub olukord selline, et lõpuks oleme meie süüdi ka kui midagi valesti läheb.

1
0

Isdand kui kahju et leidub ainult selliseid vastajaid kes ainult halvustavalt vastavad. Ilusat päeva teilegi!

0
8

Kuule janka222, loe palun enda esimene postitus läbi ja ütle, et kuidas teist moodi peaks vastama. Kas sulle endale ei torganud pähe, et äkki mainiks sihtkohta, kus sa autot üritad rentida?

Muu info puudumisel eeldasid inimesed, et tahad rentida autot Eestis ja otsisid sulle abivalmilt lahendust ja sa ikka leiad, et kohane on vinguda sulle osutatud abi eest. Nojah, head päeva siis sullegi. Äkki leiad kuskilt kombed, mida õppida.

5
0

Kui nüüd teemaalgataja vastu aus olla siis tegelikult oli sihtkoht lisatud. Seda küll mitte tekstis vaid päises.

0
0

See lisati hiljem.

4
0

nädal tagsi rentisin malagacar.com , tagatisraha ei võetud

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased