trip-krainetrip-ukraine-dark
Aprill-mai, kuhu minna Euroopas?

Kuhu soovitate minna aprillis-mais, kus oleks juba soe ja mõnus rannapuhkuseks?Plaan oleks elu esimene paketireis teha. Siiani olen alati reisid ise kokku pannud aga sel korral mõtlesin ära proovida paketika võlud :) Siit ka küsimus, millist reisikorraldajat soovitate? Mida paketikate juures kindlasti silmas pidada jne.

türgi,bulgaaria? olen mõlemis käinud ja lähen bulgaariasse ka nüüd mais jälle!Reisikorraldajat ei kasutaks enam eelmine aasta proovisin bulgaariat...ei sobinud üldse mulle see jura!sõida bussi transfeeriga hotelli ja kui joppab viimane hotell marsruudil olema kolistad kuni 3 tundi...see kah ei sobinud et lennuaeg oli õhtul aga hotelli check out ju tavaliselt 12....maksin juurde et mitte kuskil fuajees passida!Edaspidi panen jätkuvalt oma reisid ise kokku või siis proovin ära ka soome reisikorraldajad!parimat!

Türgi ei ole Euroopas :) aga tänan antud info eest.

jah selles on sul küll õigus :D aga seal olen ma käinud ja ma isegi soovitan ja kavatsen kunagi tagasi minna,,,hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ja lennud lühikesed :)

Mais soovitaks minna Horvaatiasse, kuna seal veel väga head hinnad sel ajal ja sooja ka juba korralikult ( Ise käisime augustis, siis oli veits hull, + 40 kraadi ja lauspäike ). Aga pakettreisid sinna on suhteliselt mõttetud, saad mingi jama öömaja ja lennud pole ka just parimad. Sihtpunktina on see hea aga ainult siis, kui ise kombineerida. Lennud oleme saanud 400ga ehk ligikaudu 200 / nägu.

Kas paketireiside puhul poleks mõttekam minna sinna, kuhu reise pakutakse? 

Aprill-mai ja rannapuhkus euroopas. Bulgaaria võib jahedaks jääda. Hispaania lõunaosa, Portugal- Algarve rannik. Seda siis aprillis, mai oleks juba kõikjal Vahemere ääres soe. Küpros, Malta näiteks. Aga kindel soe euroopas aprillis on Kanaaridel. Võib võtta ette kaardi jaehk seda uurides tuleb mõni hea idee.

Tänud kõigile, kes viitsisid vastata :)

Kanaari saared. Lõuna Tenerife on isegi talvel päris soe. 

Eelmine aasta  olime sel ajal Horvaatias . Splitis kannatas isegi minul ujuda , kes kardab külma vett !! 28 kraadi sooja aprilli lõpupoole  . Kindlasti tasuks minna , sel ajal pole veel turistide uputust !

Küprosel on aprilli lõpus/mai alguses juba väga mõnus. 2018 a oli see aeg päevitamiseks super ilm, vesi oli meres ca 19-20 kraadi. Sinna on päris lihtne ka omal käel minna. Otselennud Ryanairiga, hotellivalik (ka AI) päris suur. Hakkama saab nii inglise, vene kui saksa keelega. Kui autot ei soovi rentida, siis bussiliiklus mööda rannikuäärt on Paphosel väga lihtne. Nii hotellist kui Paphose sadamast saab ise valida väljasõite.

Paphosel sai septembris käidud, väga meeldis. Käisime omal käel. Aga tahaks nüüd kuskile mujale :)

Olen käinud viimased aastad mai kuus järgmistes kohtades-Kreetal, väga mõnus soe  ja vesi ka ujutav. Hotelli valikuga läks ka  hästi, lennujaamast max 30 minutit, koha nimi oli vist Amoudara. Tegu oli paketikagaHispaanias Costa Brava kandis, meri oli jahe ja tuuline - omal käel Itaalias Rimini kandis, meri ok, ilmad olid nii ja naa - omal käelItaalias Liguuria kandis, ilm ja meri olid ok- omal käelPaketi ostsin Novatoursist, võib vaadata ka tui.fi lehelt midagi. Kui meeldiks kohaliku toitu proovida siis võtaksin ehk hommikusöögiga paketi, kui ainult kohapeal vedeleda tahad siis kõik hinnas ning alates 4*