Aprilli lõpp Balile, majutus

Tere tulemast foorumisse!
Bali ja ööbimine siin pea igakuine arutlusteema.
Leiad ka ise vastused, kui kasutad otsingut, nt see teema (aga on veel, otsingut kasutades leiad):
http://trip.ee/foorum/uldfoorum/oeoebimine-balil
P.S. muutsin ka su postituse pealkirja täpsemaks + lisasin märksõnad. Teinekord tead ise teha

ja saad ka otsida TripAdvisorist: https://goo.gl/eQFlJG
seal saad selekteerida hinnangute, hinna, saadavuse järgi...

AndresR tänud loodan et saan vajaliku infi

Heigo,
võiksid alustada nt ka sellest, et vaatad, mis seal teha ja selle järgi paned ööbimise paika (ma ise pole seal käinud, teoreetitsen siin vaid). https://goo.gl/DQSynB

Kui rannad ja alkohol, siis Kuta piirkond sobiks sulle hästi. Rand on, restoranide valik väga hea, Legiani peotänav asub läheduses. Alkoholi päris igast poest osta ei saa, aga teisest või kolmandast ikka.
Kui plaanid neti kaudu ettebroneerida enda majutuse, siis on risk, et paned puusse ja hotell ei vasta ootustele. Tuled kohale ja vaatad, et naabertänavas on tegelikult palju parem majutusasutus. Balil on neid igal pool nii palju ka, et netis kammides võtab silmad kirjuks. Kõik on piltide järgi otsustades head ja väga head, eks proovi otsustada ning parim valida.
Ise broneerisin esimeseks kaheks päevaks Kutas hotelli ette. Vaatasin, et 5 tärni, ilusad pildid ning keskeltläbi hea tagasiside. Selgus, et ei olnudki nii hea. Tuba oli küll viiest tärnist kaugel, lausa karjus värskendava remondi järele. Vannitoas lagunes kraan lihtsalt puudutusest juppideks jms. Hommikusöök oli selline, et mina sealt midagi isuäratavat ei leidnud. Ringi jalutades selgus, et naabruses leidub ikka väga häid hotelle ja villasid, mida ma netis tähele ei pannud. Oleksin saanud sama hinna eest midagi paremat lubada ja väga hea meel on siiani, et esimese hotelli ainult kaheks päevaks võtsin.
Netti üles pannakse ju parimad pildid, mis võetud parima nurga alt. Sa ei näe seal üksikasju ega kuule tänavamüra. Oma silm on kuningas ikka. Hea küll, teiste külastajate tagasisidet saab ka netist vaadata, aga inimeste maitsed ja vajadused on erinevad.
Praegu peatungi Kuta ning Seminyaki piirkonas nii, et vahetan majutust iga kahe päeva tagant. Hoian tänaval jalutades silmad lahti ja vaatan, mis võiks minule sobida. Olen väga rahul ja järjest paremaks läheb.

Ja veel üks asi- hotellitoa asemel on Balil igal juhul mõistlikum rentida villa. Korralikud hotellid meie mõistes maksavad saja euro ringis, alla selle hinna tuba võttes ja säästes saadki ilmselt mingi säästutoa. Aga saja euro eest saab rentida juba väga korraliku villa, kus sul on omaette maja koos basseini, mullivanni ja privaatse aiaga.

Token556 , ei mingit säästutuba, minu eelarve oli 35-45 euri max toa eest, ja ikka väga korralikud kohad.

Võib vedada, aga ei pruugi. Ma olen siin oma silmaga näinud 30-eurost tuba, millel ei olnud akent näiteks. Mina kindlasti ei soovita terveks puhkuseks ette ära broneerida odava hinnaklassi tuba. Kehv majutus võib kõik ära rikkuda. Üks tuttav just hiljuti rääkis, et läks Balil alt sellega ja hotell oli väga vilets.

Aga mis piirkonnas ilusad liiva rannad on.Lugedes siit foorumist siis Nusa dua ja Gili saared.

Siit videost näiteks saab vaadata ja võrrelda:

Tänud selle põhjal juba ehk saab ette kujutuse vähe.

Gili Trawangani saare randade "ilu" näed nende piltide pealt https://www.flickr.com/gp/125747964@N08/a73390 kusjuures ei tasu unustada, et merepõhi on terav ja madalat osa on pea 100+ meetrit. Sellel saarel ujuda soovimiseks peab küll sussid jalga panema. Kui on kõrgvesi, siis saad äkki konna ujudes sügavamasse vette välja libistada. Enivei, Gilidele pääsemine ja tagasi tulek võtaks sult kaks päeva, mida sul ilmselt raisata pole.

Kui ei ole just rahakott puuga seljas, siis tuleb kasutada hinnatundliku ida-eurooplase säästutaktikat: broneerid omale läbi Agoda sama hotelli ühe öö kaupa, sest kunagi ju ei tea, äkki tuleb tahtmine ootamatult asukohta vahetada. Viimati sai niiviisi Santika Siligita Nusa Dua hotelli 85 eurise toa järgmiseks ööks 35 euriga. Lugupeetud hotell ei sunni sind tavaliselt tuba vahetama ja seega on ainus vaev igal õhtul uus bronn teha. 15 minutine jalutuskäik Nusa Dua randa ja hotelli ümbruses küllalt massaažisalonge, kus ennast 5 euri eest tund aega mudida lasta.