Ööbimine Balil

Kas oskab keegi oma kogemustest soovitada head ööbimist Balil?

1
2

2008.a ööbisime Sanur Beach hotellis Sanuris (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297700-d545823-Reviews-Hotel_Sanur_Beach-Sanur_Bali.html) ja Nusa Dua Beach hotellis Nusa Duas(http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297698-d302385-Reviews-Nusa_Dua_Beach_Hotel_Spa-Nusa_Dua_Nusa_Dua_Peninsula_Bali.html).

Mõlemad olid väga OK. Sanur Beach minu seal peatumise ajal 5* siiski ei olnud, kuid 4* andis ilusti välja. Hommikusöök oli mõlemas hotellis laia valikuga, toad väga puhtad ja korralikud, rand hea. Sõltub muidugi, millist ööbimist otsitakse - odavat, backpacker-style, hostelit, luksus-hotelli vm ja mis hinnaklassis. Need hotellid ilmselt odavreisijale pigem ei sobi, kuigi hind oli OK.

0
0

Meie kasutasime Club Bali Mirage, toa hind oli sellel ajal ca 70USD öö. Võimalik juurde osta ka nn AI variant, mis oli ka päris hea variant. Hotell ise asub mõnusalt rannas oma rannaribaga, mida siis turvar valvab. Teisel pool tänavat on kohe 2 minimarketit. Buss kaubanduskeskusse läheb hotelli eest. Söögikohad oli ka suht lähedal. Rannapuhkuseks väha hea variant. Rannas siile praktiliselt polnud.

0
0

Kas keegi oskaks välja pakkuda 2 nädalase tripi programmi? milliseid teisi Indoneesia saari jõuaks külastada, kus tasuks ära käia, jne? Terv.

0
0

Perega Balile, soov leida soodsat ööbimise kohta

2014 aasta jaanuaris-veebruairs plaan olla Balil. Ning hetkel käib soodsate korterite otsimine. Kas keegi oskab nõu anda, kust võiks otsida ning, kuidas on seal üldse korteri elu? Kas on äkki parem väike majake üürida? Kõik nõuanded on teretulnud. [email protected]

0
0

Kas soodsaid öömajasid, bungaloid ja kodumajutusi saab leida tänaval ringi vaadates või tuleks otsida turismiinfo punkti? Mulle ei meeldiks öömajabronnidega oma reisi raamidesse seada, tärnihotellid on mulle tavaliselt liiga igavad ja steriilsed. Meeldib vaba rändamine ja kohalike elu vaatlemine.

0
0

Üldiselt Denpasar ja saare lõunatipp on hästi laialivalguv. Et tänava pealt midagi mõistlikku saada, oleks vaja vaadata Kuta kanti ( Sanur ja eriti Nusa Dua on rohkem kesk ja kõrgema klassi hotellide päralt) Võibolla on kõige õigem lennujaamast lasta taksojuhil sõita soodsasse rajooni ja seal ise edasi vaadata.

0
0

Tänan, Tera! Lendan Jakartasse, läbin mööda maad bussi, rongi, taksoga Jaava ja Bali saared. Ühe öö peatun Denpasari lähikonnas, et sealt lennata Jakartasse ja koju.

0
0

Tegime taolise tuuri mööda Jaava saart 6 a tagasi 2 nädalat. Jakarta lennujaamast läheb igal täistunnil otsebuss Bogori (kuulus botaanikaaed) Jakartasse ei tasu üldse põigata.Edasi üle Puncaki kuru Cibodas, Bandung, Cipanas (väga vahva kant-kuumaveeallikad ja matkamine),Yogiakarta, Bromo vulkaaniala. Muideks Yogiast saab pisikestest turbüroodest tellida komplekstuuri Bromo kanti üheks päevaks ja edasi bussi ja praamiga otse Bali saarele.Seda varianti kasutas üks meiega koos olev itaalia paar. Bali saarel olime 2002.a.sealt Top mälestused Nusa Dua liivarand,käsitöökunst, Ubudi kunstigaleriid,igasugused usutegevused, põletusmatus ja saare keskel troopikaloodus.

0
0

Oo, see on ju peaaegu üks-ühele, mis mina olen suure pusimisega kokku pannud. Ainult lennuk maandub vastu ööd, buss enam ei käi ja mõtlesin taksoga Bogori sõita, hotell reserveeritud. Kas on teada või muljet jätnud Taman Safari park poolel teel Bandungi (loomad lahti, ise bussis), Tangkuban Perahu vulkaan Bandungi lähedal, Panandayan kraater Cipanas´ lähedal- või parem ehk ainult Bromo, et üheülbaliseks ei läheks. Võibolla leiame saare teisest otsast mudavulkaani ala ka üles. Travel planner ütleb, et Pangandaran on Jaava ilusaim rand, kas on muljeid? Balil mõtlesin rohkem põhja pool olla. Näiteks Lovina rand, mille kohta on vastakaid arvamusi. Pelgan, et Nusa Dua on minu jaoks liiga kenaks turistikaks lakutud. Kas põletusmatusele komistasite kogemata? Või käib see kindlas taktis nagu meil krematoorium? Ubud, templid, troopika kindlasti. Olen veel segaduses lindude Zoo osas, olen sellest kuulnud, aga ei leia, kus see võiks olla, vb mõne suurema zoopargi osa. Loomaparke on mitmeid, kas on eelistusi? Vabandust teema kaldumise pärast.

0
0

Üritan vastata mõnele küsimusele -Taman safari park ei teadnud uurida -Tangkuban Perahu oli plaanis, kuid totaalne vihm otsustas asja teistpidi -Cipanas lähedal tegime päevase tuuri omal käel mööda vulkaanimaastikku,avalikust kuumaveebasseini alalt minna läbi ja edasi mäkke hoides paremale poole -mudavulkaanid peaks olema Semarangist ca 1,5 t bussisõitu itta, meie ei jõudnud -Pangadarani vastu ei olnud erilist huvi -Nusa Dua hotellide ala osas võib sul õigus olla, meie kasutasime paar korda praktiliselt tühja mereranda, mis kaugemal läks küll üle hotellide privaatrannaks (ise olime Sanuris, hotellil väga kena suur bassein kuid mererand nigelavõitu) -Fire Cremenation leidsime naaberhotelli infotahvlilt. Palju sõltub sellest kui tähtis persoon ära saadetakse, seda vägevam protsessioon.Meil seekord vedas. -lindude zoo on Batubulani linnakeses (ca6-8 km Denpasarist kirdesse)

1
0

Tänan vastuste eest!

0
0

Tervitus kaasmaalased. Küsimus selline, et oskab keegi ehk soovitada Balil odavaid aga viisakaid hotelle. luksus pole peamine, lihtsalt turvalisus ja üldine viisakas keskkond. Ning mida peaks kindlasti külastama/nägema/kogema seal? Plaanis kahenädalane puhkus, kuidagi vaja see sisustada :)

0
0

meie 4 alustame jan´24 Kuta Town House Apartments`s :) Eks jooksvalt vaatame edasi ...

0
0

Ma julgen soovitada Sindu Guest House Sanuris. (Saab bronnida booking.com kaudu) Väga puhas ja omanik inglane. Randa mõnisada meetrit ja turvaline valuutavahetus peaaegu kõrval. (Kogu reisil ainuke valuutavahetus , kus ei üritatud petta)

0
0

Sindu Guest House

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased