Aprillis Kreekasse: kas ostan pilet kohe v ootan soodukaid? ;)

Tere

Koolivaheajal plaan minna lapsega Kreekasse. Kindlad kuupäevad. Sihtpunkt SKG, edasi bussiga...=)
Hetkel on parim pakkumine Tallinnast tickets.ee-lt 389,90 EUR ed-tagasi, 1 adult+ 1 child 12 yo, 1 peatus MUC-is.

Küsimus targematele.
Kas ostan piletid kohe või ootan veel soodsamaid pakkumisi?

Ette tänades

Ma tahtsin pakkuda, et see on pigem tavahind või isegi kallis. Aga kui järgi vaadata, siis nii see on. Ryanair enam Riiast ei lenda ja Aegeani kampaania algab alles juunist. Kui sa just skeemitada ei taha (Ateena + rong või Ateena + siselend viivitusega), siis näib, et tuleb ära osta.

Ja Aegeani leht ütleb nii:
"Flights from TALLINN to THESSALONIKI operate on the following dates: 11/02/2018 - 18/03/2018 and 12/05/2018 - 27/10/2018. Please change your search criteria & select alternate dates"

Ryanairiga võib proovida Düsseldorfi või Bergamo või veel millegi kaudu.

Lennud ühel piletil Lõuna- Euroopasse, kindlad kuupäevad, koolivaeheaeg 200€ nägu. Tegmist on pigem hea hinnaga, ise väga ootama ei jääks.

Lennuaeg koos ümberistumisega 6,5 tundi mõlemal otsal on ideaalne, hind koos kõhupagasiga talutav, mina ei ootaks.
SKG ehk selektiivne koronarograafia on invasiivne südame pärgarterite (koronaaride) uuring, kus röntgenülesvõttel kasutatakse soonte nähtavaks muutmiseks kontrastainet. SKG protseduur Koronarograafia teostatakse, kui on kahtlus olulisele südame pärgarterite (koronaaride) haigusele.

to Trikutriku - mulle meeldib see kuidas kõik vastavalt oma erialadele on ära rikutud. Reisikonsultandina tähendas mulle SKG hoobilt Thessalonikit ja ma ei mõelnud kaks korda, et antud lühendil mingi muu tähendus võiks olla!

Aga üldiselt teemasse nõustun, et hind on pigem hea ja oodata pole mõtet.

Kohe on tulemas Tourest 2018, Paljud firmad annavad selleks ajaks soodustuse, ka kodulehel.

Suur tänu kõigile!

Lõppkokkuvõttes läksime Ryaniga Tallinn- Düsseldorf- Thessaloniki ning tagasi Thessaloniki- Bremen- Tallinn. Piletid läksid maksma vaid 226 EUR/ 2 otsa/ 2 nägu!

Päikest!