Austriasse - Salzburgi mai lõpus

Plaan minna mai lõpul umbes nädalaks autoga Salzburgi koerte Maailmanäitusele. Kas keegi oskab siia linke panna kus saaks ööbida . Suusakuurorteid leidsime - enamus nendest on aga kõrgel mägedes. Eelistaksime kämpinguid kuni tunni aja tee kaugusel Salzburgist. Ette tänades :)

http://www.torrenerhof.com/de/torrenerhof-2.htm Kämping ja hotell Salzburgist u. 20 km lõunas Gollingis. Lisaks veel kaunis kosk ja Gollingi - Salzburgi vahel Halleini keldi muuseum.

1
0

Gollingi kämpingus olen ühe öö u. 4 aastat tagasi olnud. Kämping ise ei ole midagi erilist, eeliseks oli kõrvalolev samasse kompleksi kuuluv hotell, kus oli all korralik restoran.

Mina soovitaksin Salzburgi lähedal Panorama kämpingut (http://www.panorama-camping.at/cms/), kus samuti ühe öö olime. See kämping asub otse Salzburgi külje all, asukoht on tal tunduvalt parem ja kämping ise oli palju hubasem.

1
0

Suur tänu vastajatele. Kaevun internetisügavikku :)

0
0

Anif on ka üsna Salzburgi külje all (Hellbrunni loss on seal näiteks). Olen olnud pansionaadis Schiessling (http://www.pension-schiessling.at/PENSION/Willkommen.html) väga tore ja sõbralik koht oli.

Kogu majutus Anifis: http://www.anif.info/cms/unterkuenfte/

0
0

Soodsam on ööbida Saksamaa poolel. Vähemalt hotellid ja kodumajutused on seal soodsamad kui Austria pool piiri.

0
0
0
0

Olen jäänud oma soovitusega ehk hiljaks, kuid annan teada, et Salzburgi lähedal Halleini linnas on väga armas kämping (seal asuvad ka külalistemaja ja hotell) nimega Auwirt, mille leiate www.auwirt.com. Oleme seal oma perega ööbinud mitu aastat järjest. Tegemist on puhta ja hoolitsetud kohaga, peremees on 40-ndates, tal on koer.
Kui lähete perega, siis külastage kindlasti Halleinis asuvat soolakaevandust, sõitke sealt edasi, leiate mäe, mille otsast saate laskuda nn suvekelguga, käige vaatamas Gollingi koske, põigake Saksamaale jne. Ümbruskonna info on olemas kämpingus. Kämping asub nn suuri leivaviile meenutavate mägede all, leiate alati üles ükskõik, kui kaugel või kõrgel asute!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased