Auto rentimine ja kiirteemaksud

Kas kellelgi sellel aastal kogemust auto rentimisega Milano Malpensa lennujaamast? Kui lend jõuab reede õhtul 18.30 ajal, siis kas tasub ette broneerida või pigem kohapeal võtta? Tahame võtta 8-9 päevaks ja sõita Toskaanasse ning seal ringi (Firenze, Lucca jne) ning tagasi tulla Milanosse. Mis firmasid soovitate ja kust saaks infot kiirteede maksude kohta?

  1. Kindlasti broneeri auto ette.
  2. Kasutan AVISt ja olen rahul.
  3. u. 10 km = 1 euro.

Kui palju maksab kiirtee, seda saad vaadata siit: http://www.autostrade.it/en/

Bergamo - Firenze 350km maksis mäletamist mööda selle aasta mais ca 22 euri, aga näiteks tee Sanremo - Genova kilomeetritasu on tunduvalt suurem. Seega hind ei ole kilomeetri põhine, vaid sõltub ka asukohast. Minu arusaamist mööda on turismipiirkondade hinnad kallimad.

Nii ei saa tõesti arvestada, et 10 km maksab 1 eur. Oleneb ikka kus sõidad. Selle loogika järgi peaks siis 80 km sõitu olema 8.-eur...minul läheb aga 80 km läbimiseks 5.20 Ja ei pea ju kiirteel sõitma, palju rohkem näebki maad ja kohalikku elu kui tavalist teed mööda minna. Ja tavalised, külavaheteed pole mitte halvad. Seal ei saa küll 140-ga kihutada, aga 90 küll, väljaarvatud siis asula sees.

@Forse: "u." on lühend sõnale "umbes" st. keskmiselt. Nagu ise ütlesid, oleneb kus sõidad.

Suur tänu lisaindo eest! Oskan umbes arvata ja uurin ka kiirteemakse.

Üldiselt Viamichelin ütleb päris täpselt, kui raha palju mingi vahemaa läbimiseks kulub (arvutab ilusti ka kiirteemaksud sisse), soovitan. Auto soovitan broneerida ka ette, sest nii on alati odavam. Ma ise olen Itaalias ainult ühe korra autot üürinud, siis võtsin selle lehe kaudu: www.arguscarhire.com

Olen erinevatest firmadest autot rentinud, ainukesena ei soovita Sixt-i! Tänavu mais sõitsin otse Bergamo Hertzist võetud sõidukiga ja peab ütlema, et paberimajandus oli neil küll tip-top.

Ei ole vahet, kust rendid. Kõik firmad on OK - tähtis on, palju maksad. Seal on suur vahe. Ja loomulikult tuleks auto ette ära broneerida.

Hispaanias seiklesin ringi, siis bronnisin siit auto ette ära. http://autorenttallinn.ee/ Kõik toimis hästi.