Autoga Prahasse?

Kas keegi on hiljuti Tsehhis käinud?Kas piiril laabub asi ilusti?Minna või pigem mitte?Igasugu info eest tänulik

Ilmselt siis Läti piiril tuleb mingi ankeet täita (kuuldavasti), aga teistel piiridel kontroll puudub, ka Tšehhi-Poola piiril. Kuna Tšehhi flirdib nakkuskordajaga 15 ja olukord seal pigem liigub halvemuse poole, siis tuleks pärast Eestisse naasmist arvestada kahenädalase eneseisolatsiooniga. Muidu Tšehhis kõik toimib, maskid on kohustuslikud ühistranspordis, ent alates juulist poodides ja restoranides enam mitte. Reedel (24. juulil) tehakse küll teatavaks uued meetmed, sest nakatumiste arv on kerkinud, need hakkavad kehtima esmaspäevast, 27. juulist.

Maskikandmise kohustuse taastamine kõikjal pole välistatud.

0
0

Eilse seisuga on tsehhi 16,5. Üsna piiripealne, kas läheb täna karantiini alla või mitte? Samas Läti on eilse seisgua "ainult" 2,9

0
0

Käisin just Lätis, sinna ühte ja tagasi teist teed pidi. Ei mingeid ankeete, mehitamata piir nagu enne pandeemiat.

2
0

Ankeet on vajalik vaid ühistranspordiga liikudes. Ja tegeleb sellega vajadusel transpordifirma.

Huvitav, kas Valga-Riia rongis ka lastakse täita? :)

0
0

Tära Muratis olid immigratsiooniametnikud väljas.  Ankeet pluss muu kontroll 5 minutit. Teine auto istus pikemalt. Kohalikud lendasid madalalt ja peatumata läbi.

Pärast meid lahkusid ka ametnikud.

0
0

Olin juulis kahel korral Tšehhis. Igasugused probleemid puudusid, ainult ca 3 nädalat tagasi Brno poole sisenedes "väikesel" teel oli piirivalve, kes kontrollis ID-kaarti. Maskidega on nii ja naa, kauplustes üldiselt kantakse, aga hotellides ja söögikohtades mitte.

0
0

Laupäeval oli start läbi Läti-Leedu-Poola-Tšehhi-Austria. Piirikontrolli polnud kuskil. Tšehhis/Poolas maske kanti nii ja naa, Austrias siseruumides kõigil ees.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased