Autoga Rumeeniasse/turvalisus?

Soov minna autoga 2 nädalaks Rumeeniat külastama. Ruumi kokkuhoiu mõttes plaan katuseboks panna ning osad asjad sinna. Seoses sellega kuidas on seal kandis turvalisusega hetkel lood? Kas on suur oht, et katuseboksi võidakse sisse murda? Kuidas sealmail telkimisplatsidega (ikka ametlikud, koos wc ja duššiga) lood on? Või kas üldse on sinna mõtet telgiga minna. Karude ohu tõttu nagunii metsa all ei telgiks.

Rohkem huvitab kuni kesk Rumeenia, kuna aega vähe, siis päris Musta mere äärde nagunii ei jõua.
Kuidas hetkel Poola teed? Mis vaatamisväärtusi peale foorumis loetu võiks külastada või millele tähelepanu pöörata?

Käisime 2aastat tagasi Rumeenias.Turvalisusega probleeme polnud ,ööbisime puhkemajades ja hotellides . Hinnad olid võrreldes Eestiga väga odavad

Jõudsime ka Musta mere äärde Mamaias. Väga ilus ja odav riik.

Soovitan ka hotellides ööbida, hinnad on igati mõistlikud.


Moldova hinnad olid tegelikult isegi paremad :)

Rumeenias vabas looduses head telkimiskohta eriti lihtsalt ei leia. Käisime ise ka 2 aastat tagasi mõttega,et ööbime mõnikord autos kusagil looduses aga ei tekkinud kordagi tahtmist seda teha. Asi selles,et seal on kombeks kogu prügi metsa visata. Kõik kohad,kus on võimalik autoga seisma jääda on täiesti ära lagastatud. Väga-väga palju oli seltskondi,kes käisid piknikul ja eranditult kõik kallasid oma plastpakendid ja muu jama pärast lina kokku korjamist sinnasamasse maha. Paar korda ööbisime ametlikus kämpingus, nendes oli OK olukord,aga hotelli või kodumajutusega võrreldes mingit erilist kokkuhoidu see ei andnud.