Autoga Tenerifel

Plaanis minna Tenerifele 8. veebruaril, seega tekkis paar küsimust.

  • Mõtleme auto rentimisele 7ks päevaks. Äkki on kellelgi kogemust mõne firmaga? Praegu valin kahe firma vahel http://www.autoreisen.es/ ja http://www.tenerife-hire-a-car.com/, hinnad on suht attraktiivsed. Kas saab neid usaldada? Äkki on veel mõni usaldusväärne firma broneerimisvõimalusega?
  • Kas parkimine on saarel tasuline või mitte? Eriti huvitavad Playa de las Amerikas ja Santa Cruz.
  • Mis kiirusega saab sõita saarel ning kui karmid on trahvid ülekiiruse eest? Eestis kui sõidad +20 piires, siis politseil huvi üldse puudub -- kuidas on sellega Tenerifel?
  • Plaanime ka minna Santa Cruz karnevali lõppu vaatama http://www.carnavaltenerife.es/ (9-10.02). Kas keegi on seal käinud? Mis kell tasub kohale tulla? Mis kellani üritus kestab? Kas autot saab turvaliselt linna jätta? Tänan!
1
2

Kuna ise olen aastaid olnud paadunud Avise klient, siis muidugi soovitaks seda. Plussiks on kindlasti see, et saad Eestis auto ära tellida ja ära maksta. Kohapeal maksad ainult nn 0-kasko eest juurde. Autod uued ja korralikud. Miinuseks kindlasti kallim hind. Sõbrad on kasutanud ka Nizacar'i teenuseid. Pisut odavam, kui Avis, pisut vanemad, kuid korras autod. Parkimine on tänavatel üldjuhul tasuta. Ainuke tõsisem probleem on parkimiskoha leidmine. Eriti veel karnevali ajal Santa Cruz's. Autot saab kanaaridel minu arust igal pool turvaliselt jätta. Ei maksa lihtsalt atraktiivseid esemeid nähtavale vedelema jätta.

0
0

Playa de las Americases on parkimine tasuta ja Santa Cruzis nii tasuline kui tasuta. Aga nagu juba eelpool mainitud Santa Cruzis parkimiskohta leida praktiliselt võimatu :D

Kiiruse kohta nii palju, et kiirteel on lubatud 120, üldjuhul nii kiiresti ei sõideta. Ise politseid kuskil kiirust mõõtmas näinud ei ole, trahvide kohta info puudub.

Nii palju, et parkimisel vaata kindlasti, mis alas sa oled (valge joon tasuta, sinine joon on tasuline ja kollane joon tähendab seda, et parkida üldse ei tohi), sest neil on kalduvus minema vedada just rendifirma kleepsudega autod ;)

Autot jätta on jah turvaline igale poole, aga nagu Eestiski asjad silmapiirilit ikka ära :)

Karnevalil käinud ei ole :)

0
0

Jah minu arvates on muidugi broneerimisega odavam, aga: sealt on palju odavam, ning ei tule kuradi lisakulusid! Tenel on näiteks cruuzis ja las americas'es iga tänavanurga peal autorent. Lisaks leiad kindlasti ka oma hotelli infolauast naise kes tellib sulle. Me tellime igaljuhul Tenelt otse autokese, mitte ei hakka jamama krediidikaartidega ja värkidega . lähme sinna ütleme et wanna rent a car ja raha ja load lauale ja Voila . gracias. Ps. lisaks sa pead ju bronnides siin panema aja ka kinni et 13.46 pead olema san antonia ja cruisa nurgapeal, auto on seal, aga kahjuks eestlased nagu me kõik oleme siis sa ei jõua sinna nii vara, sest jääd vahtima paljate tissidega naisi randadel. Parem ikka kohapealt võtta. Citröen Saxo GROUP A

Seats4 Seats Doors3 Doors Power SteeringPower Steering GearboxManual gearbox Citröen Saxo

4 days : 64.80€ / 48.17£* KAs see on kallis? Anna andeks, ei ole.

0
0

Kindlasti tahaks kabrioletti võtta. Mõistliku hinna eest leidsin vaid Renault Megane Cabrio ja Jeep Wrangler (mõlemad ca 240 EUR/7 päeva). Wrangler on minu meelest veidi kahtlane auto kiirteel sõitmiseks, aga konkreetse Renault mudeli kohapeal võibolla raske leida. Riskida küll ei tahaks ja see 240 EUR/7p tundub ka täitsa normaalne hind.

0
0

kabriolett on endalgi plaanis... saab vaadet nautida... lahe... Peab olema korras ja lihtsalt toimetava katusega... mul kogemus lahtise vitaraga Gran Canarial, kus mägedes oli soendus täiega põhjas ja tagaistujad pugesid rannalinadesse :) ning ikkagi oli 1,8km peal külm... all oli +30...

0
0

ärge jeepidega jurage...pole võimatu, et kuskil Teide kandis läbi pilve sõidate - ja seda katust kiirelt installida on paras n..s...pigem siis juba Megane

0
0

Tahtsin ka autoreisenist broneerida ja kuigi nad lubavad ruttu vastata, tuli vist alles ülejärgmisel päeval teade, et soovitud perioodiks neil mulle midagi pakkuda pole :( Seega see "atraktiivne" pakkumine, mida oma ekraanilt näed ei pruugigi reaalne olla.

0
0

küsisin ise ka pakkumist oktoobrikuus veebruariks ja öeldi, et ei ole hetkel midagi. Aga kui detsembris uuesti küsisin, siis juba pakuti samaks ajaks :)

0
0

Keegi ei saa pakkuda kabrioletti selleks ajaks ilma ettemaksuta ;(

Äkki on keegi võtnud autot firmast www.autoeurope.ie? Neil on VW EOS "on request", mis tähendab: maksa enne, alles siis hakkame uurima kas on võimalik tarnijalt autot saada. Kui ei ole võimalik, siis lubavad "You can cancel this booking if the vehicle is not available and receive a full refund." Kas on kellelgi kogemust selle firmaga?

0
0

Aga selle iganurgapealse autorendiga võibki olla see jama, et lihtsalt ei ole kuskil. Meie kuulsime seda nt 3 kohast (olid ainult suured 7-inimesele autod järgi). Aga samas autorente tõesti iga nurga peal, kuskilt ikka midagi näkkab :) Aga seal nad küsivad paljudes kohtades ka tagatist.

0
0

Terve linn on autorendifirmasid täis, kuid hinnatasemed on erinevad. Tagatis on rentimisel igati loogiline. Tavaliselt on see mingi 50 euri. Seega täiesti mõttetu on minu arvates pikalt autot ette bronnida ja kindlasti kokkuvõttes ka kulukam. Ainult, et jah, usaldusväärsuse küsimus on teine asi. Meil juhtus nii, et pildiloleva Jeep Wrangleri asemel ootas meid järgmine hommik KIA:-) Aga lahtist autot ei soovita, olud ja ilmad on nii erinevad ja lõpuks einäe Te sealt kileakna tagant miskit.

Mis puutub parkimisse, siis sinistele ja kollastele aladele eisoovita parkida. Santa Cruzis jms. suurlinnas on ka parkimismaju, mis on suhteliselt soodsad!

Kiirteel oli päris müstiline, kui isegi pimedas 120km tunnikiirusel sööstati meist, kui seisvast autost mööda. Politseid pole tõesti kusagil.

Head puhkust!

0
0

Rentisime sealt. Hind väga hea ja teenindamine ka kiire ja korralik. Netist bronnides sai lapseistme tasuta. Hind poole odavam kui Nizacaril nt Kuna läheme alles veebruari lõpus, siis autode kohta ei oska muidugi veel midagi öelda :)

http://www.tenerife-hire-a-car.com/car_hire/carhiretenerife.html

0
0

Lõppude lõpuks broneerisin Hertz'ist (www.faycan.es) Megane Cabrio hinnaga 343 EUR/7p ilma ettemaksuta. Odavamates firmades (nagu orcar ja autoreisen) hetkel ei ole mitte ühtegi autot pakkuda. Käisin City Motors'i salongis autot vaatamas -- müüja väidab, et selle Megane'iga saab väga mugavalt sõita kuni 140kmh ja kui väljas on vaid +8C (kerge jopega). Eks vaatame :-)

0
0

kuidas sul nii kalliks asi läks? kuidas broneering käis, et andmed panid aga raha maksad kohapeal, jah? edit. sorri ei pannud tähele et cabrio. Kas jätta juhuse peale , et koha peal üüriksin auto, et äkki see aeg ei ole lihtsalt üüriautoseid? Või peaks bronnima? Kardan neid krediitkaarte kasutada jne.

0
0

Orcaris see auto oli ca 250 EUR. Teistes firmades kuni 900 EUR :-) Keskmiselt 380-450. Nii et 343 EUR on enam vähem OK.

Ei taha riskida ja otsida kohapeal, äkki seal ei leiagi kabrioletti. Hertzis krediitkaarti ei pea online kasutama, maksad kohapeal, nii et riskid minimaalsed. Ja see Hertz on üsna suur rahvusvaheline firma, loodetavasti nad hoolitsevad oma reputatsioonist.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased