autoreis Dubrovnikusse.

Tere!Kindlasti on siin palju inimesi,kes käinud autoga Horvaatias. Küsimus selline, et milline oleks kõige normaalsem marsruut suunal Pärnu-Dubrovnik? Variante on mitmeid aga mind huvitab, mida teie arvate ja ehk mõnel on kogemust rohkem.

Mida tähendab "kõige normaalsem"? Kas tahad võimalikult kiiresti kohale jõuda või võimalikult palju näha?

3
0

Minu kogemuse järgi on kõige normaalsem läbi Vändra ja Tori.

4
1

Ise liigume põhiliselt kiiremat teed pidi: Warssavi-Katowice-Brno-Viin-Sloveenia-Horvaatia, kuid oleme käinud ka läbi Lublini ja sealtpoolt siis läbi Ungari. Meie eelistus on siiski läbi Tsehhi, see läbi Lublini teekond on just Poolas kitsad teed ja küla küla otsas ja sealtkaudu ise enam ei läheks.

0
0

Kasutaja "uva" on meeletul hulgal andnud siin nõu. Minule paistab, et ta omab sel marsruudil hulgaliselt kui mitte kõige rohkem kogemusi. Otsi teemad "horvaatia" ja kogu info on käes.

2
0

Ise oleme Pärnust käinud ikka marsruudil Pärnu-Kaunas-Lomza-Warssavi-Brno-Viin-Zagreb-Dubrovnik.Kiiresti saab kohale.

0
0

Teemaalgataja definitsioon "normaalsusest" on ikka veel paraku defineerimata. Mind ka huvitaks mida ta selle all silmas peab. Äkki saab mõne hea vihje. See tavaline "normaalsus" hakkab tõepoolest juba ära tüütama. Vaja oleks uut normaalsust.

Aga üldisemalt sellistest küsimustest milliseid on siin väga palju. Kui eesmärk on kiiresti ja vähese vaevaga jõuda punktist A punkti B, siis kas on raske võtta oma navi või kasvõi Google maps ja sisestada kiirem marsruut Pärnu-Dubrovnik või mis iganes. Hetkega arvutataksegi välja kõige optimaalsem teekond.

3
1

Minu teekond ei olnud kõige kiirem, sest peatusin Viinis paar päeva, Zagrebis päeva, Plitvice järvede ääres läks päev. Makarskas olime 4 päeva, väljasõitudega Spliti ja praamiga Hvari ning teel Dubrovnikusse külastasime ka Stoni, Marsuut oli Tallinn-Pärnu-Varssavi-Viin-Zagreb-Makarska-Dubrovnik. Minule see teekond sobis ning ka enda arvates sain kiiresti ehk planeeritud kiirusega edasi. Teekonna planeerimisel oli suureks abiks Garmini reisiplaneeria ning Google maps, samuti tripikate kommentaarid siin foorumis. Aga edu sulle oma "kõige normaalsema" teekonna leidmisel ning toredat ja elamusrohket reisi! :)

3
0

Viimased kogemused näitasid, et Poolas läheb oodatust ikka hulgi kauem teetööde tõttu, praktiliselt üldse sõita ei saanud. Nii et soovitan kindlasti nende kohta uurida. Ise olen sõitnud ka läbi Slovakkia-Ungari, sai ilusti kohale.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased