Autorent Filipiinidel (Manilas)

Kas kellelgi kogemust autorendiga Manilas? Plaan oleks sõita Banauesse Batadi riisiterrasse vaatama:) Või peaks sellisest plaanist kohe eos loobuma ja kasutama seda ööbussi?

Ette tänades:)

Hei. Kas olete juba ära käinud? Kasutasite autorenti. Meil on hetkel sama idee - rentida Manilast auto ja sõita põhja - Banaue ja Sagada. Bussi ei tahaks väga kasutada sest siis oleks käed seotud.

Oma kohalike PH kontaktide käest olen uurinud siis ideeliselt peaks autorent olema teostatav.

Ootaksin väga siia teema alla kommentaari :) Kas keegi on Filipiinidel autot rentinud ja kas tasub seda teed valida? Loomulikult eelistaksime rollerit, aga kui oleme kolmekesi, kas siis on autorent mõistlikum variant, kui kolmekesi rolleri selga ronida?

Boholi saarel rentisin auto sellisest firmast: http://www.u-drivebohol.com/. Omanik tõi auto hotelli parklasse. Maksin kohapeal sulas, auto oli konditsioneeriga, väikese mootoriga ent odav. Sõitsin Tagbilaran-Chocolate Hills-Sierra Bullones-Anda. Soovitan seda marsruuti kogemustega autojuhile. Tagasi Andast Tagbilarani sõitsin piki rannikut. Liiklus oli hõre.

Loodetavasti on teil ka natuke aimu Filipiinide liiklusest :) Ise küll seal autoga suurematel trassidel sõita ei tahaks. Manilast väljuvad maanteed on ikka väga tiheda ja kaootilise liiklusega. Väiksematel saartel on ok. Mõte on teostatav, aga sõit saab olema tõenäoliselt stressirohke, mis puhkusega väga kooskõlas ei ole.

Palju maksab takso Manilas või kuidas oleks õigem liigelda lennujaamast linna ja tagasi - takso või ühistransport?

just vastasin samalaadsele küsimusele: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/borispolist-kiievi-kesklinna p.s. ei ole mõtet ühte ja sama küsimust erinevate postituste alla kirjutada

maps`ist on ühistransport olemas aga lennu ja bussiliikluse alguse vahe 3 h. Nii et takso hinnad ikka huvitavad.

Urkki, mul oli seal 2 võimalust jagatud, teises ka takso. vt pildi alt

Andres, soovin infot Manila ( Filipiinid) transpordi kohta

Urkki, sa tahad teada, kuidas oleks parem liigelda lennujaamast linna, aga seda saabki Rome2rio-s teha, pane oma sihtkohad ja võrdle

ja siin sisukamat teksti: http://www.philippinesredcat.com/manila-airport-to-downtown/ aga ega takso sõidab alati kiiremini ja mugavamalt