Viimased kommentaarid

Vietnami e-viisa - kas saab ka korduvviisat vormistada? Saabun Hanoisse ja samal päeval edasilend Laosesse, pagasi kätte saamiseks vaja arvatavasti tsoonist väljuda ja viisa teha. Tagasi nädala pärast ja juba teisest punktist?

Tere,Laupäev lendame Krabile, plaan külastada lisaks Kambodžat ja Vietnami.Mõte kohe edasi Sihanoukville lennata - kas oleks õigem lennata Phnom Penh kaudu, paar päeva kohapeal ja siis edasi? Kas oleks parem lennata või maad mööda ?Nädal kohapeal ja edasi Vietnami Phu Qubc saarele, kas sinna saab ka laevaga? Vietnamis veel külastaks kas Phnom Penh`i või Hanoid - kummas oleks rohkem tegemist-vaatamist?Sealt juba Krabile tagasi - kus oleks parem koht ranna puhkuseks ja kus leiaks ka midagi vaatamist?Aega nats vähe aga ootaks häid soovitusi !

No nii, oleme 10 päeva Filipiinidel Panglao (Bohol) saarel olnud. 1. päevaga kärssasime päikese käes ära ja saimegi rohkem Boholil rännata. Siit läks ka Cebule vaalhaidega ujumise trip, tõesti super - lisaks veel 2 h laevareisi elamusi. Edasi Boracayle veel 10 päevaks. Tänan kõiki soovitajaid heade nõuannete eest, vaatame homme kuidas siis FastFerry siin toimib.

Andres, soovin infot Manila ( Filipiinid) transpordi kohta

maps`ist on ühistransport olemas aga lennu ja bussiliikluse alguse vahe 3 h. Nii et takso hinnad ikka huvitavad.

Palju maksab takso Manilas või kuidas oleks õigem liigelda lennujaamast linna ja tagasi - takso või ühistransport?

Palju häid soovitusi. Mõned küsimused. Kevin - mis maksid praami eest Coron-El nido ja Cebu-Boho? Martin- kus vaalhaidega ujusid, kas ka dets. võimalik, mida kujutab mitmepäevane trip praamil, kui suur laev (kas kohvritega mahub), kus ööbimine, mis maksab?

tuleme detsembris 2017. ootan soovitusi

Tip, millal minek ja kas plaan paika pandud. Ise lendame 13.12 Shanghaisse ja edasi Filipiinidele, plaan veel paika panemata, tagasilend 08.01.

Meie saime 900 K eest kahele Sanurist Gili Airile ja tagasi. Agent iga päev Sanuri rannas, kauplema peab ka. Sinna sõit läks hästi -kiirpaadiga kohale, tagasi aga oli laine kõrge ja kiired ei sõitnud. Meid viidi Lombokile ja sealt saime nats enne keskkööd suure laeva peale, mis oli nii täis ja õnneks oli pime, et ei näinud eriti laeva, aga päris jube oli, krigises ja ragises mitu tundi mis Balile jõudmiseks aega võttis. Aga kohale jõudsime ja ka bussid olid sadamas vastas. Tagasireisi pikkuseks kujunes 11 tundi. Jälle ühe seikluse võrra rikkam !!!

Tänan soovituste eest. Kas kohalikud lennupiletid ette osta või siis kohapeal? Kas rahavahetus Tallinnas või kohapeal?

Kas inglise pistikusse sobib ka meie juhtmed?

No nii, ongi käes aeg - õhtul teele.

Üks küsimus, ehk oskab keegi aidata - missugused on elektripistikud Indoneesias, Malaisias ja Singapuris? Kas vaja üleminekud kaasa osta või saab hotellidest?

Finnairiga Singapuri alla 600 €. Sealt juba kohalike liinidega (hind vägagi soodne) edasi kas Balile, Malaisiasse, Taisse, jne.jne.

Punkel' l vist isegi õigus - Singapur reisi lõppu jätta. Ja AndresR'i Marina Bay - väga ahvatlev seal uut aastat vastu võtta. See läheks arvatavasti kordades kallimaks kui kogu reis kokku ??????

Punkel - miks Singapur tagasitulles ? Snoop - mis siis Bali vaimsusega lahti ? AndresR - Little India Sigapuris, kommenteeri ! Teadja - Kuala Lumpur ja Hiinalinn ?

Palju häid soovitusi, tänan. Paistab, et Langkawi jääb reisi lõpuks lebotamiseks.

Õige, Andres. Olen trip´s põhilise läbi töötanud ja mingi ettekujutuse asjast saanud. Küsimus on kus oleks õigem viibida jõulude aeg, kus vana aasta õhtul.

Saabume Singapuri, plaanime 2-3 päeva linnas ringi vaadata. Edasi Kuala Lumpuri - 1päev, sealt Langkawi - ~10 päeva, edasi Bali - 7 päeva.

Või siis vastupidi - Balis vist rohkem käimist kui Langkawis ???