Avis Autorent Itaalias(Milano)

On kellelgil kogemusi Avis rendiauto võtmise-tagastamisega Milano Bergamo lennuväljalt? Uurisin ka eelnevaid sellekohaseid teemasid siin, kuid korralikku vastet ei leidnud. Kas määritakse ka vägisi pähe mingeid super kindlustusi ja kas peaks neid ka kasutama? Pole ennem kunagi autot rentinud, sellepärast ka sellised ehk tiba tobedad küsimused. Nagu ma aru saan, kui auto broneerida eesti esinduse kaudu, siis antakse mingid voucher, mille peab siis esitama Itaalias. Kas seal sellele voucherile eraldi ei pea midagi peale maksma?

Suuremad ketid, nagu Avis, toimivad igal pool Euroopas üsna ühte moodi. Ma võtaks siiski täiskindlustuse ja piiramatu läbisõidu. Siis on kulud teada ja üllatusi ei tule. Lisaks Avisele soovitaks teiste hindu ka vaadata. Ja tegelikult on igal pool ka väiksemaid kohalikke rentijaid, kelle hinnapoliitika paindlikum kui suurfirmadel. Aga lennujaamas on tavaliselt ainult suured firmad. Autot peaks enne proovima ka. Minu meelest. Seda veel, et deposiiti tahetakse ka. Suurfirmad minu arust tahavad kõik, väikefirmad mitte kõik. Vähemalt mina olen ilma ka saanud.

Superkindlustuse pähemäärimine võib Lõuna-Euroopas vägagi hea tehing olla. Liiklus on linnades üsna tihe, tänavad kitsad. 0-omavastustusega kindlustus päästab Su jamadest, kui väikese kõksu teed või keegi parklas auto ära kriimustab või mis iganes.

Mina soovitaksin küll Avis-t või mõnd muud suurt. Saab internetist või veel parem Eesti esindusest ära bronnida, autod on alati uued, tehniliselt korras ja puhtad.

pebeetu, ise reisin Bergamole tihti ja alati võtan rendiauto. Parima hinna saad läbi Ryanairi kodulehe Hertzile. Samuti on nad kõige kauem lahti. Ise sain veel maagaasil töötava auto, gaas poole odavam.Mingit lisakindlustust ei ole võtnud.

Endal oli täpselt sama probleem. Esialgu broneerisin auto läbi Ryanairi lehe Hertzist, hinnad olid üsna OK. Kaalun veel, kas lõpuks võtta auto Europcarist (valik suurem) või Sixt Holiday Car'st (hinnas ilma omavastutuseta kindlustus). Rentides otsi läbi kõikvõimalikud eri riikide veebilehed. Europcari puhul leidsin mina Põhja-Itaalia soodustuse näiteks Europcari UK lehe pealt. Ehk on ka sellest lingist abi: http://www.multiurl.com/la/Rentacar

Mis kindlustusse puutub, siis minu soovitus on võtta täiskindlustus. Ole sa Eestis nii hea juht, kui tahad, siis võõras kohas võõra autoga võib juhtuda midaiganes. Omal oli Hispaanias keegi auto parkimismajas ära kriimustanud - rendifirmas lahenes kõik kiirelt tänu omavastutuse puudumisele ning rohkem nad mind tülitanud ei ole. Oleks võtnud omavastutusega odavama kindlustuse, oleks kindlalt deposiidist (700 EUR) ilma jäänud. Rendifirmad esitavad remondiarveid väga lahkelt ja väga suurtes summades.

Tere.
Endal ka planeeritud sõit Portugali ja olen Ryanair kodulehelt broneerinud Hertz kaudu rendiauto. Nagu eelnevatest postitustest selgub on soovitav võtta täiskindlsustus, kas see tähenda siis seda, et auto kättesaamisel firma deposiiti krediitkaardilt ei tee. Veel tekkis küsimus lisajuhi hinna kohta, kuna broneering on tehtud minu nimele, sest broneerimine toimus minu krediitkaardilt, kuid sõitma hakkab mees, siis kuidas on sellise juhul kui tahaks maksta tasu lisajuhi eest. Kas võib tekkida mingeid komplikatsioone?

Hertzi ja deposiidi kohta kindlalt ei oska öelda. Kogemused puuduvad. Sixtis igatahes ei võetud nn. superkindlustuse puhul mingit deposiiti. Igati loogiline oleks, et kui su omavastutus on 0, siis ei ole deposiidi järele vajadust. Krediitkaardi number on neil niikuinii olemas. Teadjamad ehk kommenteerivad?
Hertzi tasu lisajuhi eest Portugalis peaks olema 4,50 EUR + tax päeva kohta (max 45 EUR + tax rendiperioodi eest). See makstakse leti ääres, kui auto kätte saad ja mingeid probleeme ei tohiks küll tekkida.

www.easyterra.com

Väga hea lehekülg väga heade hindadega, eelmine aasta rentisime selle kaudu endale auto....itaalia kohalikust autorendist maggiore.

Vaata auto enne üle, et seal rohkem kraapse pole kui märgitud. Teemaksud tuleb alati maksta, hoia sularaha kaasas, muidu tuleb hiljem koos kopsaka teenustasuga. Ettevaatust kiiruskaameratega, eriti tähelepanelik tuleb olla tunnelites.