trip-krainetrip-ukraine-dark
Bangkok airways Suvarnabhumis

Oskab ehk keegi aidata-nimelt on ostetud pilet Tallinnast-Bangkoki ning sealt edasi pilet Phnom Pheni.Kuna Tais maale ei lähe ning jään transiittsooni siis kas äkki keegi oskab öelda kas Bangkok Airwaysil on olemas oma lett transiidis,et saaks ilusti ja muretult kohe edasi lennata.Tai viisat ei plaani teha kuna lend läheb edasi 3 tunni pärast.Suvarnabhumi lennujaama kaart on nii segane,et kuidagi ei saanud sellest aru ;)

•Transit passengers checked-through to their final destinations: •proceed to Level 3 before returning to Level 2 to access new boarding gates •Bangkok Airways' transfer counters are located at East Airside Center. •Transit passengers without checked-through to their final destinations: •clear Passport Control & Customs with all baggage items •proceed to transfer counters located Passenger Terminal Building Level 2 •proceed to Departure Hall at Passenger Terminal Building Level 4 for standard departure formalities including Passport Control.

Minul pimedal jäi kuskilt see tekst lugemata,aga suured tänud vastuse eest,nüüd süda rahul

Kas Phnom Pheni lend on samal piletil kui Tallinn-Bangkok?

Ei ole,Eestist Tyrkishiga ja sealt edasi ostetud Bangkok Airways.

Ju siis aitab see Bangkok Airwaysi transfeerilett. Sa ise oma pagasile ligi ei pääse ilma riiki sisenemata. Seega peavad Bangkok Airwaysi töötajad ise su pagasi Finnairi lindi juurest üles otsima ja järgmisele lennule saatma. Kolme tunniga peaks see kõik ilusti tehtav olema.

Bangkok Airways on väga hea teenindustasemega lennufirma. Kunagi sai Laosest Bangkokki lennatud ja VOA-ga läks tänu sabadele parajalt aega. Väga üllatav oli pagasilindi juures näha kahte Bangkok Airwaysi stjuuardessi ootamas. Olid seal nii tunnikese kannatlikult passinud, veendumaks, et kõik saab korda. Usun, et probleeme ei teki.

Kuskilt jäi siit silma jutt,et kui kohe minna transiiti ja õelda,et pagas vaja Bangkok airwaysile saada,pidid nad olema suht vastutulelikud ja bangkok airi tõõtaja kohale sebima,kes mu pagasi edasi toimetab.Muidugi saan ka Tallinna lennujaamast küsida pagasi saatmise kohta lõpppunkti,tuttaval õnnestus,kuigi lennud olid erinevatel piletitel.Üle kolme tunni on aega,peaks ilusti õnnestuma-ma loodan vähemalt.

Ma soovitaks olla ettevaatlik sellega, kui Tallinna lennujaamas palud pagasit saata erineval piletil olevasse sihtkohta. Meie Keenia reisil katsetas üks reisikaaslane sellega ja muidugi pagas lõppsihtkohta ei jõudnud. Õigemini jõudis järgmisel päeval (meie olime selleks ajaks juba safaril, kui pagasit reaalselt kätte saadi). Lennud olid EA Tallinn-Stockholm ja siis Swissiga Stockholm-Zürich-Nairobi. Meie kolm, kes pagasit Stockholmis välja võtsime ja uuesti sisse andsime, saime oma pagasi Nairobis kenasti kätte.

Pigem soovitan ajada pagasimajandust otse Bangkok Airways´iga Bangkokis kohal olles.

Minul sarnases olukorras nõuti viisa tegemist lennujaamas (+ üpris kallis fotode tegemine kohapeal) Kui passipildid kaasas, on see ainus kokkuhoid. See variant olgu ka arvestatud. Vähemalt lennukile jõuad.

Tallinnas lase kindlasti pagas otse Phnomhi saata. Me tulime ka erinevate lennufirmadega KLM ja ThayAir ning pagas tuli ka kohale normaalselt. Samas Aigari pagas sabus nädal hiljem. Aga edaspidi sul ju aega siin oodata küll :)

To triipkood-sinu kalevi kommid ja juust kannatab kui pagas rändama läheb