Barbados - kes käinud. Mida näinud ning palju raha läinud?

Tere! Oskab keegi lähemalt rääkida lähemalt kuidas on Barbados? Palju on vaadata ja kus käia, kui ilusad on rannad jne. Palju kulub raha edasi ja tagasi lennule (kuidas on kasulikum lennata), elamisele ja kohapeal olemisele? Lisaks võib lisada veel kõik võimalikku huvitavat infot Barbadose kohta.

Tänan kõiki vastajaid :)

1
23
...
12

Eelmine aasta sai seal mõned päevad veedetud.

Lendude kohta ei oska väga täpselt õelda, ise tiirutasime LIAT airlinega mööda saari ringi. Hollandist Martinair lendas sinna odavalt. UK'st Virgin Atlanticul olid ka täitsa okei hinnad.

Elamine ja kohapeal olemine ikka palju kallim kui Eestis, nagu mujalgi Kariibidel. Kõige mõistlikum on mingi auto rentida, taksod on üldiselt kallid. Odavaim on selline asi nagu Mini Moke, aga kuna mina sinna sisse ei mahtunud, siis lahtine Suzuki Jimny oli abiks.

Randadest kõige valgema liiva ja sinisema veega olid lõünarannikul Bridgetowni ja Oistinsi vahel. Kogu läänerannik on ka üks suur ja pikk rand, hotelle ja resorte täis pikitud. Samas rand minu arust ei olnud nii väga ilus seal. Sellist asja nagu merekilpkonnadega ujumine pakutakse seal, ise ei õnnestunud ilma tõttu minna, aga pidi lahe olema. Idarannik on kaljune, mille vahele mahuvad väikesed rannad, seal asub ka Barbadose tähtaim surfirand - Batshbeba, kus saab lainelauda proovida, aga ujuda eriti hoovuste tõttu ei soovitata.

Saare keskosa on täis suhkrurookasvandusi, seal asuvad ka Harrison's Cave koopad ja saare põhjatipus Animal Flower Cave, ühed kuulsaimatest vaatamisväärstest Barbadosel.

Söögi, joogi ja peokohtasest oluline muidugi St.Lawrence Cap. Terve hulk häid restorane ja baare. Klubidest reedeti Harbour Lights ja laupäeval Extreme, kümne dollari eest kõik joogid tasuta.

Mõned pildid siin :)) http://pilt.delfi.ee/my_album/15446/

0
0

To: Marek 7 Kui sa ütlesid, et rand sinu arust ei olnud nii väga ilus seal, siis kus oleks kariibidel rand veelgi ilusam (aga turiste ei oleks tuhandeid ja tuhandeid)?

0
0

Ilusamad on rannad kindlasti St.Thomasel ning Bahama saartel.....vot nii

0
0

Mulle meeldis nt antigua barbadosist rohkem, sest saar väiksem ja rhavast vähem, pealegi on Antigual 365 randa! Kallid on vaesele turistile m6lemad.

0
0

Viimasele postitajale....lähen aprillis Antiguale ja seega küsimus, mida seal teha ja mida silmas pidada. Kuna piletit veel pole,siis millise lennukompaniiga lendasid?

0
0

Ma ise elasin ka mõned aastad Antigual, see on vähem arenenud kui Barbados, aga randasid on seal küll sadu, ilusaid ja täiesti tühju leiab vabalt. Ja kõrvalsaar Barbuda on veelgi tühjem, seal saad rahulikult 7 km pikkusel rannal üksinda lebada kui tahad.

Ma avastasin, et Google Earthiga on jube hea vaadatata kus ägedamad kohad on :))

Mõned Antigua ja Barbuda pildid on siin: Barbuda http://pilt.delfi.ee/my_album/15459 Antigua http://pilt.delfi.ee/my_album/15469/

0
0

Lendasin Londonist BA-ga, mis läks St Lucia kaudu. Eestlasel pole Antiguas viisat vaja. Saar on väike, j6uab k6ik m6ne päeva jooksul ära näha. Tasub uurida infot netist nende kohta.

0
0

Viisat ON vaja...praegu kuni 15.maini...seoses Cricket'i Worls Cup'ga....vot nii

0
0

Kui keegi kahtleb, kas minna Barbadosele või mitte, siis soovitan kindlasti minna. Barbados on ainuke saar Kariibi meres, mis ei ole vulkaanilise tekkega. Barbados punnitas nagu punn ennast merepõhjast välja. Saarel on troopilised vihmametsad ja imelised rannad, kohalikud on sõbralikud ja ei tüüta Sind iga nurga peal. Väidetavalt üks ilusamaid saari Kariibi meres. Soovitan alati ja Britishiga saab läbi Londoni sinna kõige paremini.

0
0

XL airways. www.xl.com Sinna saab suht hea hinnaga Londonist. hotell(kolm tärni, ilma söögita)+lend 780£ suht hea hind. Discovery bay oli hotelli nimi. Käisin, olin, siiamaani väga rahul. Keegi mainis eespool merikilpkonnasid, see reis oli ikka muljetavaldav, 110 kohaliku dollari eest ~650 krooni viiakse sind suure katamaraaniga sõitma, alkoholi või midagi muud saad juua palju jaksad, kõht söödetakse ka tublisti täis, meeskond on sõbralik, viisakas,peale selle siis veel snorgeldamine koos kilpkonnadega (u 1+ meetrit pikad, kaaluvad ligi 200 kilo mürakad) green turtles olla ingliskeelne nimi. peale selle veel troopilised kalad korallide kohal (kalu tohtis muide ka sööta, mispeale nad tuhandete kaupa su ümber sebivad) tarpon-fish nimelised kalad kes on ka üle meetri pikad vabalt ujuvad natuke allpool. superkogemus. Muidu on asi seal ikka üldiselt kirves eesti turisti jaoks. Samas kui käia kohalike baarides ja suhelda kohalikega, saab igasuguseid huvitavaid asju teada, kuidas odavamalt jne. Valge inimese baaris maksab kohalik õlu "Banks" mingi 10-12 ehk siis 60-72 aga kohalike baaris 3, ehk siis 18. kontrast on vägev.

Olin seal nädala, kogesin päris paljut, kui kellegil mingi konkreetse asja kohta küsida on, andku teada.

0
0

Aga kuidas seal nende randadega on- igal hotellil oma kinnine riba või saab igalpool pääsitada? on plaanis minna kahks nädalaks. Ja sebingi praegu siin külalistemaja läbi neti.

0
0

Tere, plaanin jaanuaris kaheks nädalaks Baradosele minna. Aega natuke on ja sooviks külastada ka mõnda kõrvalsaart. Kas keegi osakab öelda, kuidas toimib saarte vaheline transport, näiteks Barbadose ja Santa Lucia vahel.

0
0

www.liatairline.com

Ostsin just piletid Tobagolt Barbados'ele - circa 300 USD 2 täiskasvanut + 2 last. Liiklevad kogu regioonis.

0
0

Barbadosel on kõik rannad avalikud, k.a. näiteks Hiltoni hotelli esine (mujal tihtipeale hiltonile eridiil)

0
0

Mina saabusin just tagasi Kariibimere saartelt ja olin ka Barbadosel. Minu arust on see üks ilusamaid Kariibimere saari. Ilusad rannad saab snorgeldada, merekilpkonni näha jne sadu erinevaid pakkumisi kohalikelt, mida teha. Kohalikud on muide täitsa sõbralikud ja pole mingit probleemi nende käest saada infot, kui sul jätkub aega nendega näiteks juttu ajada ja üks kohalik õlu juua ja regge muusikast rääkida.... Kel miskit täpsemalt küsida võib mailida, mul mingeid materjale ja kaarte ja kontakte, kes ei pelga seal siis kohalikega asju ajada.

0
0
1
23
...
12
Lennupakkumised
Reisikaaslased