Barcelonast bussiga Lloret de Mari

Lennukiga Barcelonasse ja sealt edasi bussiga Lloret de Mar´i. Kas keegi teab, kuidas saada lennujaamast bussijaama, kust väljub lloreti buss või kaugel on rongijaam lennujaamast? Rongiga saaks Lloreti st 16 km kaugusele. Või äkki on kellelgi parem plaan, kuidas Barcelonast Lloret de Mar i saaks? :)

Üks variant on sõita ekspressbussiga lennujaamast Kataloonia väljakule, sealt võtta takso bussijaama. Lloret de Mari bussid väljuvad Barcelonast sellest bussijaamast, mille nimi on Estacio d´Autobusos del Nord. Õige piletikassa leidmiseks tasub vaadata Sarfa silti, see firma majandab liiniga Lloret de Mar-Tossa de Mar.

See on päris hea info, tänud! Aga mõni küsimus veel. Kas ekspressbussid on regulaarsed, palju pilet olla võiks ja palju on sõita Kataloonia väljakult taxoga bussijaama? Ja kui palju see sõit, lennujaamast bussijaama, kokku aega võib võtta?

sain google earth-iga pildi selgemaks:) paar km taksot.

Lennujaamast kesklinna käivad ekspressbussid tihti ja otse terminaali eest, pilet umbes 5 EUR. Kataloonia väljakult bussijaama on mõni km jah, kusjuures taksosid on palju ja sõita soovijaid ka. Mul läks takso saamisega kuskil 15 min. kindlasti. Lennujaamast kesklinna sõidab buss umbes 20 min. Bussipilet Lloret de Mari võis maksta 8-9 EUR.

Lennujaamast rongiga 3 peatust, siis Blanes'i rongile ümber istuda ning Blanesi rongijaamast bussiga Lloret de Mar'i sai natukene üle tunni ja läks maksma 4.7 EUR.

Tunduvalt kiirem ja mugavam variant kui lennujaamast bussi ja taksoga bussijaama sõita ja bussiga Lloreti sõita.

Mul oleks ka väikene küsimus. Kui jõuan Girona lennujaama 21,30, siis millega oleks mul mõistlik edasi liikuda, et jõuda Hotel Aquarium lloret de Mari´s Minek toimub perega.

Lloret de Marist Barcelonasse

Kuidas oleks kõige mõistlikum saada Lloret de Marist barcelonasse? Palun autorenti mitte pakkuda.

Kas keegi oskab nõu anda kui lennuk jõuab Barcelonasse õhtu kell 20.20,kuidas saan siis Santa Susannasse? Kas rongijaam on kusagil lähduses? Hotellis vastuvõtt 22ni, kas jõuan? Kas on kusagil netis sõiduplaane? Minek 11.06

Kas oskate anda linki, kust saab vaadata Lloret de Mari rongiliiklust, millega saaks Barcelonasse. Kui palju maksab pilet jne. Või on parem bussiga?

Trika, Lloret de Mari bussijaamast läheb otse buss Blanesi rongijaama ja sealt saab rongi peale kohe, piletikassas müüakse sellist paketti ja see on odavam kui bussiga minnes. Tagasi tulles samamoodi, buss on rongijaamas ootamas. Rong sõidab mööda rannikut ja saab nautida mere vaadet :) Kahjuks Lloret de Maris pole rongijaama.