Belek

Palun infot, kes käinud. Sihtkoht Belek, milliseid väljasõite tasuks tellida (selles sihtpunktis neid vähe) ja kas lähedal on ka mõni hea koht kus lastega ostelda (ei tahaks nn.hinnaga kemplemist). Tänud ette!

Millises riigis? Seda nime kandvaid kohti on maailmas minu andmetel vähemalt 7.

Veel ei ole käinud, Belekis, suvel lähen.(Türgi) Plaanis külastada, kuna hotell seal läheduses-http://www.thelandoflegendsthemepark.com/en/tickets-and-offers. Teemapark-lapsel peaks huvitav olema, palju igasugu liumägesid, torusid... Kui hotell Belekis, siis mõeldakse seda piirkonda...Beleki keskus võib ikka väga kaugele jääda...

Kui seda Türgi Beleki mõtled, siis olen sealt läbi sõitnud teel hotelli. Suht trööstitu koht, seal ei ole küll mitte midagi teha.

Väga kahju kuulda :( Türgi jah. Ehk seal läheduses midagi? Lapsed kipuvad ikka ostlema ka. Tänud, kui keegi midagi soovitada oskaks!

Hotelli territooriumilt väljaspool on ikka kõik tänava ääred täis igasuguseid poekesi ja ka turg on seal ilmselt olemas. Ehk käib ka nüüd korra nädalas mõni suurem rändturg. Ära ostlemise pärast muretse, seda ikka teha saab. :) Vaata kasvõi Google mapsist oma hotelli asukohta ja liigu mööda tänavaid. Saad mingi pildi mis poed või bazaarid seal lähedal on. :)

Belek on isiklikus trööstitute kohtade nimekirjas number 2. Vaid Etioopias Somaalia piiri ääres oli veidi igavam tunne. Aga rand seal jah tõesti on ja mul pole soovi pretendeerida mingile ekspertarvamusele. Vaatamisväärsused seal kandis sai kunagi ära kaardistatud.

Lähim linn, kus poode ja turud on Serik, sinna saab lihtsalt, praktiliselt iga tunni tagant ühistranspordiga, pool tunnikest sõitu.

Ma käisin Türgis Belekis 2014 sügisel. Peatusin hotellis Papillon Belvil. Koht sai valitud laste (1 ja 6 aastased) pärast. Lühike transfeer lennujaamast ja palju tegevust hotelli territooriumil. Mis ma tagantjärgi ütlen. Eks puhkus põhiliselt mööduski hotelli territooriumil. Seal oli palju erinevaid võimalusi meelt lahutada, süüa anti hästi. Turvaline elu, iga takso hotelli territooriumile ei pääsenud. Tegime ka kaks väljasõitu taksoga. Ühe mingisse kaubanduskeskusesse ja teise äkki Beleki linna. Sõit ei olnud pikk. Takso viis sind sinna mingisse nahapoodi, taksojuht andis poemehele visiitkaardi ja käskis helistada, kui me tahame tagasi sõita. Kõndisime siis paar tundi seal linnas ringi, ostsime poodidest ühte ja teist ja siis see nahapoe mees tellis sama takso. See viis meid tagasi hotelli ja alles siis võttis raha. Sõit ei olnud kallis, edasi tagasi vast mingi 15-20 €. Eks kõigi nende uhkete hotellide viga on see, et nad asuvad linnadest kaugemal. Samas nad ongi nagu omaette meelelahutuskeskused ja sa nagu ei peakski selle nädala jooksul väga kuskile igatsema minna. Selline nii ja naa puhkus. Väikeste lastega mugav, aga kes seigelda ihkab, sellele ei sobi.

Nu palun tee enne tausta uuring siin kas või ! Saad teada kus hotell asub ja millised võimalused enne kui bronnima hakkad !!!! Aga ilusat reisi.