Bergamo Italia

Tere

Kas keegi siit oskab soovitada Bergamos Italias ööbimist. Läheme siis 5 täiskasvanut ja 2 last mai kuus . Mida külastada ja kuidas seal eluolu.
Oleks väga tänulik,kui keegi vastaks.

Helen

Kaukas te plaanite Bergamosse jääda siis? See on väike linn ja no kaks päeva maks seal, kauem kindlasti pole seal midagi teha. Kuigi meie olime seal ainult ühe päeva. Aga Mialnost lähevad rongid igale poole ja suht odavalt. Nt Como järve äärne, Verona jms.

Väga looduskaunis kohas ja soodne ööbimiskoht on Nuovo Ostello di Bergamo:
https://www.booking.com/hotel/it/nuovo-ostello-di-bergamo.en-gb.html?sid=d8163af2c2e281475b9c23dbdd55393d;dcid=2

Negatiivne on see, et asub kesklinnast suhteliselt kaugel.

Lapsed on 5 ja 10 aastansed. Vaatasime Bergamosse,kuna lennuk jõuab suht hilja ja ei viitsi seigelda lastega hilisõhtul :) Oleme kokku 5 ööd aga soov oleks käia suuremates linnades.

Tänud,kindlasti külastame seda parki :)

No Bergamost Cardalandi äärde on umbes vist 100 km ???...ega lapsi ei anna küll sinna viia ja siis eraldi ise kuskil mujal ringi jalutada :)

Sai ka hiljuti Ryanairi piletid ostetud Bergamosse. Minek on koos 3-aastase lapsega nädalaks ja täna hakkasin reisi sisustamise peale mõtlema.
Tänan Gardalandi viite eest! Võtsin sealt "fabulous" pakkumise - piletid parki + piletid seaworld + üks öö hotellis, mis väidetavalt annab kokkuhoidu 40%. 2 täiskasvanut ja 1 bambino tuli 180 eurot.
Sellega on seitsmest ööst broneeritud esineme ja kuues. Teise ja kolmanda öö mõtlesin panna kuhugi Como järve äärde ning neljanda ja viienda Veneetsiasse. Kuues öö on siis Veneetsiast tagasitulles Gardaland ja seitsmenda öö saaks olla kas juba tagasi Bergamos või Veronas, kust jõuab ka tagasisõidupäeval lennujaama, kuna lend tuleb ca kell 16.
Kui kellelgi on huvitavaid ettepanekuid, siis olen samuti huvitatud. Marsruuti saab veel vabalt ümber mängida.

Veneetsia vast ammendub kiiremini, kui et 2 ööd seal veeta.

Veneetsias on nii palju avastada, et kaks ööd kohe kindlasti liig pole, pigem jääb väheks :)

Ööbisime pärast Ryanairi hilisõhtust lendu Bergamo lennujaama juures olevas hotellis NH Orio Al Serio. Igati viisakas ja korraliku hommikusöögiga koht, kust järgmisel hommikul hea edasi liikuma hakata. Võtsime kahe lapse (4 ja 5) ja kahe täiskasvanu jaoks kaks ühest voodit, mis olid piisavalt laiad ja mahtusime lisatavooditeta ilusti ühte tuppa ära.