Bremenisse puhkama

Tere! :) Kas Bremenisse on mõtet puhkama minna? Kas nädal aega oleks seal huvitav ringi trippida?

Kindlasti oleks mõtet!

0
0

Jah, vanalinn on super, lisaks läheduses asuv Bremerhaveni kalasadam koos arvukate kalarestoranidega. Olen kuulnud ka mudelraudtee muuseumist sealkandis, pidavat väga huvitav olema.

0
0

Kui ainult Bremen, siis minule piisas kahest ööst, millest enamus aega shoppasin. Vanalinn on ilus aga väga väike ja poole päevaga on sul kõik nurgatagused ka vaadatud. Kindlasti on Bremeni ümbruses teha midagi, aga ma teeks enne korraliku kodutöö ja siis alles vaataks kauaks läheks.

0
1

Bremeni lähedal on väga lahe lõbustuspark- Heidepark. Samuti megahea loomaaed- Safari park.

1
0

Tänud! :)

0
0

Üks tore koht on Bremenist ca 50 km kagu poole Walsrode Weltvogeli linnupark.

Mingite näitajate, ei mäleta kas avaruse või liigirikkuse poolest nimetasid nad endid maailma suurimate hulka. Linnudresseerijate korraldatud kotkaste ja muude lindude paar korda päevas toimuv etteaste avaldas muljet.

Tasus käimist ja vaatamist.

1
0

Nädal aega ainuüksi Bremenis võib tõepoolest liialt ühekülgne olla.

Bremenist välja sõitmiseks soovitan Saksa raudtee Niedersachsen-Ticketit, millega saab ühe päeva jooksul nii Bremenis, Niedersachsenis kui ka Hamburgis piiramatult rongi, trammi ja bussiga ringi sõita. Maksab see 22€, iga järgnev inimene +4€ ja kuni 5 inimest (nt 4 inimese puhul kõigile kokku siis 34€ ehk alla 9€...).

Üks loetelu sihtkohasoovitustega on siin: http://www.bahn.de/regional/view/erlebnis/freizeittipps.shtml?a=1#s=regional.freizeittipps%2FDEU%2Fde&l=de&c=DEU&o=0&states=bremen&states=niedersa&motive=aktiv&motive=events&motive=shopping&motive=kultur&motive=genuss&srf=regional_ep_state:bremen|regional_ep_state:niedersa&mrf=regional_ep_motive:aktiv|regional_ep_motive:events|regional_ep_motive:shopping|regional_ep_motive:kultur|regional_ep_motive:genuss

Näiteks võib kaks päeva olla Bremenis, 2-3 päeva Hamburgis, päeva Bremerhavenis (Saksa väljarändajatemuuseum, kliimamuuseum, ülemeremuuseum), päev mõnel Põhjamere saarel (nt Nordeney), Walsrode linnupark, safaripark Hodenhagenis...

Niedersachseni liidumaa turismiinfo koduleht on muidu siin: http://www.niedersachsen-tourism.com/, kindlasti tasub uurida, kas sealviibimise ajal on mõni festival või rahvapidu kusagil käimas.

2
0

Oskab keegi soovitada autorenti Bremenis? Ning millele peaks rentimisel tähelepanu pöörama, pole varem sellist teenust kasutanud :) Tänud!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased