Bussid Tln-Riia-Tln

Mis bussifirmad peale Luxi ja Ecolinesi veel Riia vahet sõidavad? Google andis ainult need. Lisaks kas otse bussi Riia lennujaama enam ei ole? Lux annab ümberistumisega Riia bussijaamas.

ega tartus samuti on jäänud vaid 1 mis läheb lennujaama otse.

Aga nii palju kui mina olen neid kasutanud põhjus on lihtne : inimesi kes sõidavad otse lennujaama oli vähe ja see linnasõit on pikk

Seega jah sõidad bussijaama ja siis edasi takso või buss .

Linna bussid olid kohe kõrval ja suht kiiresti said lennujaama .

1
0

Flixbus sõidab Tallinnast Riia lennujaama, aga neil ainult kaks väljumist päevas.

3
0

Mina näen Flixbussil 1 väljumist Tallinnast, mis läheb Riia lennujaama

Kõige rohkem ajab tigedaks, et Tallinnast võetakse lende ära. Aga Riia lennujaama sõit bussiga on pagana pahaks tehtud. Tartust sõidab sinna heal juhul 2 bussi päevas.

0
0

@ketukas Flixbusil jah, teisipäeviti ja kolmapäeviti üks väljumine, teistel päevadel kaks.

1
0

need bussiühendused on absurdsed. Kui soovid hommikul Riia lennujaama saada, siis bussiga minnes tuleks passida pool ööd kohapeal lennujaamas ja kui õhtul tahaks tagasi Tallinna saada siis pärast kuut ei tule sealt migagi kuigi võiks mõni väljumine Riiast olla ka pärast 21.

1
0

Jah, kui viimase bussiga minna, siis saabumine umbes kell 2 ja seda ka bussijaama ehk öösel tuleb ennast lennujaama hakata sebima.

23.02 hommikusele lennule sättides alguses see plaan oli, aga unevõlas Roma-Firenze tripile minna ei tundunud hea idee, seega tuli leppida varasema mineku ja hotelliga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased