Bussiliiklus Marmarisse

Tere! Plaan minna Türki, Marmarisse. Hotell aga asub 2 km eemal Marmarisest. Ka oskab keegi öelda kuidas toimib seal kohalik bussiliiklus ja mis hinnad on?

Täna just giid rääkis Marmarisse sõites, et väheste aegade tagant liigub mingi pisike buss hüüdnimega "pungil täis" vmt :) Pilet on üliodav, alla 2 liiri igatahes. Ainult, kui ilm on nii kuum, kui praegu, siis on päeval selle bussiga sõitmine päris karm (palav).

0
0

no kilomeetri sõitu vast ikka kannatab välja...

0
0

Mine jala see 2 kilomeetrit. See on ju nii lühike maa. Ise käisin eelmine aasta Antalyas kaks korda päevas 8 kilomeetrist otsa. Palav on tõesti seal ja niikaua kui seda bussi ootad, oled jala juba kohal.

0
0

no vast siis jala jah, ainult et laps on 8 aastane. Küllap peab temagi vastu.

0
0

Dolmušis puhus päris mõnus tuuleke, hea ja mugav oli sõita. See 2km võib olla jah lühem käik kui esialgu tundub. Dolmuši piletid Marmarise siseselt 1,25 ytl ja icmeleri 1,75-2 ytl, umbes sellised hinnad. Liiguvad nad päris tihti.

0
0

Vahemaa ei pruugi sugugi olla ainult 2 km selle punktini,kuhu vaja-ehk vaid linna alguseni on 2 km.Dolmuś sõidab näiteks Bodrumis iga 10 minuti tagant,ventilatsioon on ka sees.8-16 eesti krooni pilet,oleneb kus Türgi osas oled.Praegu oli Antalyas +38,öösel +28,5.Jala??!Kuumaga vist ära pööranud.Ja milleks?

0
0

No tegelikult on vaja minna 1 km Marmarisse ja minek 22. august.See on muidugi tore, et bussid(või mis iganes nad on)tihti käivad. Kas seal on peatused või tuleb lihtsalt käsi tõsta?

0
0

Türgis on bussiliiklus omapärane, saad bussi peale suvalisest kohast kui käe püsti tõstad. Samamoodi saab ka maha kui ütled STOP.

0
0

Ei sure selle soojaga keegi ära seal ja 28,5 öösiti on lausa külm, kui päeval on 42 (ja 42 soojakraadiga saab ka väga edukalt käia ja jalutada - ausalt :) ).

0
0

Kui kataloogis või reisikorraldaja/hotelli kodulehel oli kirjas, et hotell 2 km Marmarisest, siis seda ma nii väga ei usuks, nad tükivad vahemaad mereni ja lähima linnani kõvasti lühendama.

0
0

47 kraadi oli Alanyas juuni lõpus ja tõesti ei sure seal ära, kiiresti harjub ära, kuidagi teistmoodi on see kuumus ja meretuul on hea jahutav. Eestis +27 tundub juba sama kuum. Ja 2 km on võibolla tõesti linna alguseni ja lõppsihtpunktini tunduvalt rohkem. Aga jah need dolmusid on küll mõnusad liiklusvahendid, suvalisest kohast peale ja maha ja õnneks on nad kõik konditsioneeriga. Aga jala käia ei tee ikkagi paha.

0
0

Ei no mida konditsioneeriga? Marmarises olid need küll vanad logud ja konditsioneer oli see, et sõideti bussi uks lahti kui rahvast vähem oli peal :) Ja mingit kella-aega pole, buss käib kuda jumal juhatab, kui näed tulemas, siis käpp püsti. Kui hotell asub 2 km Marmarisest, siis võid arvestada, et kesklinna on ikka plju rohkem.

0
0

No ise soovitaks laenutada autot, kui on võimalik.

0
0

Ja mis see ka maksab Marmarises? Rent ja kütus... Kindlasti on vahe kas rendid tänavalt või hotellist.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased