Campingud Veneetsia ja Rooma kandis.

Plaan siis Juuli lõpus võta suund Itaalia poole.Sihtkohad kuhu minna on paika pandud aga sooviks võimalusel infot campingute kohta Veneetsia ja Rooma kandis.Veneetsiasse lähenen Austria poolt ja Rooma Pompei ja Vesuuvi poolt.Kellel aega ja tahtmist kirjutage mõni rida oma kogemusest kus oleks nende suurlinnade läheduses kõige mõistlikum ööbida,et järgnevatel päevadel ammutada ohtralt kultuuri.

Veneetsia lähedal oleme kasutanud Fusina kämpat. http://campingfusina.com/home.1.html Hea laevaühendus Veneetsiaga!

0
0

paar suve tagasi ööbisime ka samas kämpingus Fusina. Otse värava tagant läheb laevake Veneetsiasse. Väga mugav.

0
0

http://www.campingtiber.com/content/ aga kutsuti nagu Roma camping.... näe, enam ei mäletagi, aga asukoht oli väga hea. ÖÖbisime seal mitu ööd - kui Saabusime põhja poolt ja pärast tagasiteel Lõuna Itaaliast ööbisime seal veel paar ööd.

0
0

leidsin vist õige lingi ka ülesse... http://www.camping.it/english/lazio/romacamping/

0
0

Roomast lõunas u 80 km oli mere ääres Lido dei Pinis väga mõnus kämpa. Vist reisi parimaid. Itaalias olles vaadake kindlasti maja üle enne jah sõna ütlemist. Mõnes kämpamajakeses polnud õhku, mõnel polnud aknaid ja mõnes majakeses polnud kumbagi. Tööpäeva hommikul ei soovita Rooma sisse sõita - saate tõelise ummikuelamuse. Parem paar tundi kauem magada.

0
0

hei,

soovitan ka fusinat.....vbl veidi kallim, aga väga korralik....tervel (auto-kämpa)reisil Eestist Horvaatiasse (Käisime Veneetsias ka) ei leidnud nii korralikku ja organiseeritud kämpat. Me tulime ka Austria poolt ja polnud küll liiga kaugel.

0
0

http://www.camping.it/english/lazio/campingcastelfusano/ have they tents to rent, or better buy one?

0
0

Camping Village Alba d'Oro, seal oli bassein ja mullivannid ka. Kahjuks väga lennujaama lähedal. Üldjuhul kämpingutes rongidest ja lennukitest pääsu pole. Telk, elekter ja 4 inimest 1 öö 47.20 euri

0
0

Me ööbisime Veneetsia lähedal Lido de Jesolo rannas mingis kämparis. Väga kena Itaalia rand oli ja ei olnud ka väga kaugel Veneetsiast. Jäime rahule. Kämpingute valik oli seal super lai.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased