Cran Canaria

Sooviks aprillis minna esimest korda Cran Canariale, kolmene seltskond. Kas on mõtekas rentida auto või piisab ühistranspordist?

Mina võtaks auto, see ei maksa seal eriti midagi, meil tuli autoreisenist nädal 124€ , koos täis kindlustusega Citroen Cactus, saab ka väiksemaid masinaid odavamalt.

Igatahes soovitan võtta auto, sest siis oled oma aja peremees. Teed on suurepärased ning liiklus täiesti normaalne.

Autorent on, ütleks lausa, et naeruväärselt odav ja tanklas kütusehindu nähes kisub ka naeratuse näole. Ise sai kasutatud http://www.pluscar-grancanaria.com/booking.php?lang=en teenuseid. Tuldi lennule vastu, anti korralik masin, mingit tagatisraha ei broneeritud (võeti kaardilt ainult rendi maksumus, ei pirtsutatud, et kaart oli kõigest krediitkaardi omadustega deebetkaart) ja varahommikul tagasi lennates jätsime auto lihtsalt lennujaama parklasse, võti kindalaekas. Teed on korralikud ja liiklus viisakas. Kui plaan mägedesse sõita, siis see eeldab juhilt muidugi piisavat kogemust ja külma närvi, aga ei midagi hullu.

Viimasele kommentaarile võib kahe käega alla kirjutada, nii rendifirma kui üldise kogemuse osas. Ise sain peaaegu uue Polo neilt ja täiesti muretu kogemus oli. Mägedes on muidugi ilm muutlik ja kui kogemust vähe või vihm, udu ja kivid teel hirmu tekitavad, siis on parem tagasi madalamale pöörduda ilma halvenedes.

Soovitan autorenti http://www.pluscar-grancanaria.com/booking.php?lang=en
Auto tuuakse lennujaama ja tagasi toomine lihtne, võtmed mingi auto luugikesest sisse. Ei võetud tagatisraha ja kogu kindlustus sees.
Automaatkast oli minu jaoks väga mugav.